12 prac tylko w soboty, kiedy potrzebujesz dodatkowej gotówki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 prac tylko w soboty, kiedy potrzebujesz dodatkowej gotówki

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Życie jest nieprzewidywalne zarówno pod względem okoliczności, jak i finansów. Niezależnie od tego, czy po prostu potrzebujesz dodatkowego zarobku, czy też twój harmonogram pozwala ci pracować tylko w soboty, dobrze jest mieć tę elastyczność, wiedząc, że istnieją oferty pracy tylko w soboty.

Nikt nie chce spędzać każdej godziny, kiedy nie śpi, pochłonięty pracą, ale czasami po prostu musisz zrobić to, co jest konieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

W Twojej okolicy możesz znaleźć wiele dobrze płatnych ofert pracy w soboty. Najlepsze jest to, że niektóre z wymienionych tutaj miejsc pracy niekoniecznie są zadaniami, do których musisz dojeżdżać. Istnieją prace tylko w soboty, które możesz wykonywać z domu lub z dowolnego miejsca. Wszystko polega na znalezieniu odpowiednich możliwości, które pasują do Twojego stylu życia.

Jeśli potrzebujesz pracy, którą możesz wykonywać tylko w soboty, masz szczęście. Mając prawie tuzin opcji na tej specjalnie wyselekcjonowanej liście, z pewnością znajdziesz coś, co możesz zacząć robić, aby zwiększyć swoje dochody.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

12 prac tylko w soboty, aby zarobić więcej pieniędzy

Praca tylko w soboty wiąże się z różnymi możliwościami. Jeśli chcesz wykonać tę pracę, możesz sprawić, że któryś z poniższych pomysłów będzie dla ciebie wart.

1. Korektor

Korektor to ktoś, kto sprawdza napisaną treść dla innych, zanim zostanie ona opublikowana. Niewiele jest rzeczy bardziej godnych potępienia niż opublikowanie lub wydrukowanie publikacji z rażącymi błędami gramatycznymi lub ortograficznymi. Chroń klientów przed zakłopotaniem, sprawdzając ich materiały.

Zarabiaj na korekcie, która obejmuje tylko sprawdzanie błędów ortograficznych i gramatycznych. Nie byłbyś redaktorem wydającym zalecenia dotyczące ulepszenia treści.

Jeśli nie wiesz, jak zacząć, sprawdź bezpłatnie Caitlin Pyle Korekta w dowolnym miejscu webinarium, aby dowiedzieć się, czego wymaga, czego się spodziewać i jak znaleźć klientów. Ustal własne stawki i grafik z klientami, aby pracować tylko w soboty.

Powiązany: Najlepsze kursy korekty online, aby rozpocząć nową karierę

2. Spawacz biżuterii

Praca tylko w soboty jest trudna do zdobycia. Wiele firm potrzebuje pracowników, którzy są dostępni przez cały tydzień, a także w weekendy. Nawet te, które mogą pomieścić pracowników, którzy są dostępni tylko w soboty, trudno jest zrezygnować z sobót, kiedy chcesz zwiedzać lub bawić się z rodziną. Jednym z najlepszych zajęć tylko w soboty – dobrze płatnym i nie zajmującym zbyt wiele czasu – jest stały biznes jubilerski.

🔥 Zalecana:  Kiedy była pierwsza operacja robotyczna?

Stały artysta biżuterii spawa bransoletki, naszyjniki lub obrączki na swoich klientach. Biżuteria ta nie matowieje i nie posiada zapięcia, co nadaje jej elegancji. Stała biżuteria stała się w ostatnich latach niezwykle popularna, co sprawia, że ​​usługa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Po ukończeniu stałego szkolenia jubilerskiego online możesz oferować swoje usługi w soboty, aby zarobić dodatkową gotówkę, której potrzebujesz. Możesz zarobić co najmniej 2100 $ za zaledwie 2,5 godziny pracy, co oznacza, że ​​będziesz musiał poświęcić tylko niewielką część swojej soboty, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby naprawdę zmienić swoje życie.

Dołączyć LINKED Stałe szkolenie w zakresie biżuterii zacząć w tym nowym biznesie. Po zdobyciu certyfikatu zacznij od razu oferować swoje usługi, aby szybko zarabiać pieniądze. Następnie możesz skorzystać z okazji, aby wykonać trwałą biżuterię dla chętnych klientów na przyjęciach urodzinowych, wieczorach panieńskich, wieczorach panieńskich i nie tylko.

Gotowy, aby zostać spawaczem biżuterii z certyfikatem LINKED? Użyj kodu rabatowego TRINITYTPAHP przy kasie, aby otrzymać 100 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

Powiązany: Pełny przegląd szkolenia LINKED Permanent Jewelry

3. Technik microbladingu

Technik microbladingu zarabia świetne pieniądze. Microblading to technika kosmetyczna wykonywana na obszarze brwi na twarzy osoby. Zasadniczo dajesz im półtrwałe brwi, używając swoich umiejętności microbladingu.

Jeśli masz czas na przyjmowanie klientów tylko w soboty, to jest to świetna opcja dla Ciebie. Microblading to jedna z najlepiej płatnych sobotnich prac, ponieważ możesz zarobić setki dolarów w ciągu zaledwie kilku godzin plus napiwki. Dbaj o to, aby Twoi klienci byli zadowoleni, aby kiedy potrzebują poprawek, zawsze myśleli o powrocie do Ciebie. Jest bardziej niż prawdopodobne, że Twoi klienci będą woleli spotkania w soboty niż w pracowitym tygodniu pracy.

4. Księgowy

Księgowi pomagają firmom śledzić ich dochody i wydatki. W zależności od wielkości firmy klienta możesz sobie pozwolić na aktualizację wydatków biznesowych tylko raz w tygodniu. Postępuj zgodnie z ustalonym harmonogramem aktualizacji informacji w każdą sobotę.

Prowadzenie księgowości w sobotę byłoby idealne, abyś miał wszystkie informacje na tydzień, który właśnie się zakończył. A wtedy klient miałby aktualizowane raporty w każdy poniedziałek po powrocie do biura.

Księgowi mogą ustalać własne stawki i harmonogramy, o ile przyjmują klientów, którzy nie oczekują, że będą dostępni w normalnych godzinach pracy. W każdym tygodniu możesz podjąć tyle zadań związanych ze zdalnymi finansami, ile jesteś w stanie obsłużyć. Podkreśl godziny pracy swoich klientów, aby wiedzieli, że mogą oczekiwać, że będziesz pracować nad ich sprawami tylko w soboty.

5. Kupujący Instacart

Instacart oferuje elastyczną pracę w soboty dla dorosłych. Jako klient Instacart robiłbyś zakupy spożywcze dla klientów, którzy składają zamówienia online. Śledź ich listę przedmiotów, które chcą z określonych sklepów i kupuj dla nich. Po skompletowaniu ich listy zakupów dostarczysz zakupy prosto pod ich drzwi.

Instacart płaci kupującym ustaloną opłatę za zamówienie w oparciu o liczbę przedmiotów, ich rodzaj i przebytą odległość oraz 100% napiwków, które klienci im wysyłają. Określ swój harmonogram dostępności na soboty i zarabiaj na zakupach za wszelkie zamówienia, które staną się dostępne w Twojej okolicy.

🔥 Zalecana:  Jak rozwiązać problem: Błąd wideo TikTok w 2023 r

Powiązany: Najlepsze oferty pracy online dla introwertyków

6. Niezależny pisarz

Jako niezależny pisarz masz możliwość stworzenia własnego harmonogramu. Jeśli możesz pracować tylko w soboty, możesz to zrobić dokładnie. Tak długo, jak dotrzymujesz terminów klientów, kiedy potrzebują przesłanej pracy, Twój harmonogram nie ma dla nich znaczenia.

Niezależni pisarze nie potrzebują dyplomu; po prostu muszą wiedzieć, jak pisać i dobrze rozumieć język angielski. Zarabiaj na pisaniu postów na blogu, sekwencji e-maili, SEO, zawartości strony internetowej lub treści w mediach społecznościowych. Nawiąż kontakt z klientami, którzy szukają Twojej wiedzy i współpracuj z nimi, aby być ich pisarzem. Możesz ustalić własne stawki i godziny pracy oraz dać znać swoim klientom, że pracujesz tylko w soboty.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

7. Fotograf

Fotografia to duży zarobek w niektórych branżach. Na przykład fotografowie ślubni zarabiają przyzwoite dochody, a większość ślubów odbywa się w soboty. To idealna praca tylko w soboty, jeśli chcesz zarabiać na robieniu zdjęć.

Niezależnie od tego, na czym zdecydujesz się skupić, fotografowie mogą ustalać własne harmonogramy i stawki. Im więcej doświadczenia zdobędziesz, tym więcej możesz pobierać za swoje usługi fotograficzne.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo sobotnich godzin, aby zrobić zdjęcia, a następnie je edytować, możesz również rozważyć zostanie edytorem zdjęć. Na tym stanowisku zawarłbyś umowę z fotografem na edycję zrobionych przez niego zdjęć. Opracuj harmonogram, który pozwoli ci pracować tylko w soboty.

8. Tester Produktów

Testerzy produktów mogą pracować w wybrane przez siebie dni tygodnia. Jako tester produktów Twoim zadaniem jest wypróbowanie nowych produktów, które nie trafiły jeszcze na rynek. Będziesz musiał wypróbować produkt przez określony czas, a następnie przekazać opinię na podstawie swoich doświadczeń z jego używaniem. Mogą to być nowe środki czystości, szampony, kosmetyki, a nawet ubrania od firm takich jak SHEIN.

Znajdź możliwości zostania testerem produktów za pośrednictwem witryn takich jak Placówka opinii. Po prostu podaj kilka informacji o sobie, aby można było dopasować odpowiednie możliwości testowania produktów. Zdobądź pierwsze zadanie i wykonaj je w najbliższą sobotę. Możesz otrzymać zapłatę od Opinion Outpost, wymieniając punkty za ukończone zadania testowania produktów na karty podarunkowe do Amazon, MasterCard lub depozyt na PayPal.

Powiązany: Czy karta podarunkowa SHEIN o wartości 750 USD jest prawdziwa czy fałszywa?

9. Twórca witryn niszowych

Niszowi właściciele witryn zarabiają pieniądze, konsekwentnie publikując treści w swoich witrynach, aby przyciągnąć ruch. Ten ruch sprawia, że ​​stają się pasywnym dochodem dzięki reklamom i/lub linkom partnerskim. Marketerzy treści mogą pracować, kiedy chcą, co oznacza, że ​​mogą pisać i przesyłać treści tylko w soboty.

Na początku tworzenia witryny niszowej jest trochę pracy. Gdy wszystko będzie działać, możesz przejść do mniej pracy nad witryną, a nawet zaplanować publikację artykułów w zaplanowanym dniu i godzinie. Pracuj w soboty, ale zbieraj plony przez cały tydzień jako twórca niszowych witryn.

🔥 Zalecana:  Recenzja Neo Mortgage 2023: broker kredytów hipotecznych dostępny tylko online

10. Projektant wnętrz

Stanowisko architekta wnętrz to idealna opcja na sobotnią pracę w niepełnym wymiarze godzin. Przyjmuj tylu klientów, ilu możesz obsłużyć, i otwarcie informuj o dniach tygodnia, w których pracujesz. Możesz spędzić soboty w ich domach, pomagając im urządzić ich przestrzeń dokładnie tak, jak chcą.

Projektanci wnętrz otrzymują wynagrodzenie za swoją wiedzę i sprawiają, że przestrzeń jest funkcjonalna, estetyczna i wygodna. Znajdź klientów w swojej okolicy, współpracuj z agentami nieruchomości lub reklamuj swoje usługi w mediach społecznościowych. Pracuj jako projektant wnętrz w każdą sobotę, aby uzupełnić swoje konto bankowe.

11. Koordynator imprezy

Gdy wyszukasz „Praca w sobotę w pobliżu”, prawdopodobnie natkniesz się na stanowiska takie jak praca koordynatora wydarzeń. Jako koordynator wydarzenia będziesz odpowiedzialny za koordynację wszystkich ruchomych elementów, aby wydarzenie przebiegło płynnie i pomyślnie. Uroczystości takie jak wesela, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia emerytalne, imprezy rocznicowe, imprezy społecznościowe itp. wymagają koordynatora wydarzeń.

Otrzymujesz zapłatę za organizację tych wydarzeń i odciążenie ludzi, którzy będą się nimi cieszyć. Od jedzenia, napojów, rozrywki i codziennego harmonogramu, byłbyś osobą, która łączy wszystko razem. Zrób to jako własny biznes eventowy lub znajdź możliwości zatrudnienia w innych firmach eventowych. Wiele wydarzeń odbywa się w sobotę, więc można śmiało powiedzieć, że nadal będziesz zajęty, nawet jeśli masz czas na pracę tylko w sobotę.

12. Technik rzęs

Częsta możliwość zatrudnienia tylko w sobotę obejmuje zostanie technikiem rzęs. Jako stylistka rzęs będziesz odpowiedzialna za pomaganie ludziom, aby czuli się jak najlepiej z pięknym zestawem sztucznych rzęs. Większość osób pracuje od poniedziałku do piątku, więc prawdopodobnie będą chciały zarezerwować wizytę u Ciebie w sobotę.

Współpracuj z salonami paznokci lub fryzjerskimi, aby być ich wewnętrznym technikiem rzęs w soboty. Każda wizyta na rzęsach może trwać od jednej do dwóch godzin, dzięki czemu możesz łatwo wypełnić swój dzień klientkami. Nalicz swoją stawkę podstawową i przyjmuj napiwki, aby naprawdę zarobić trochę dodatkowej gotówki.

Powiązany: Jak zostać wizażystą, który faktycznie zarabia pieniądze

Praca tylko w sobotę może być lukratywna i satysfakcjonująca

Niezależnie od powodu, dla którego szukasz pracy tylko w sobotę, możesz zobaczyć na tej liście, ile możliwości masz do wypróbowania. Zrealizuj jeden lub więcej z wymienionych tutaj pomysłów i zobacz, który zawód najlepiej pasuje do Twoich upodobań i stylu życia. Kiedy już dowiesz się, którą pracę lubisz najbardziej, możesz naprawdę zarobić na niej znaczące pieniądze.

Praca tylko w sobotę może być zarówno satysfakcjonująca, jak i lukratywna. Rozważ wszystkie dostępne opcje, aby sobota była najlepszym dniem tygodnia do pracy.