12 najlepszych i zabawnych sposobów zarabiania na drzemce

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 najlepszych i zabawnych sposobów zarabiania na drzemce

Szukasz pracy marzeń? Taki, w którym po prostu musisz się położyć i zdrzemnąć? Wierzcie lub nie, ale są zawody, w których można zarobić na drzemkę.

Masz 8 godzin snu, a może nawet 9, a kiedy budzisz się wypoczęty, dostajesz zapłatę; to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda?

To może brzmieć jak marzenie, ale wiele firm zapłaci ci za sen. Przygotowaliśmy tę listę miejsc pracy, w których możesz to zrobić.

Spanie w pracy

Czy lubisz spać? Czy masz problem ze wstaniem z łóżka, a potem przez cały dzień myślisz o tym, kiedy znowu pójdziesz do łóżka? Jeśli odpowiadasz na te pytania, z przyjemnością usłyszysz, że możesz wykorzystać swoją senność do zarabiania.

Wszyscy są dziś przepracowani. Brakuje snu, ponieważ ogólne obciążenie pracą jest zbyt duże, a wszystko dzieje się w szybkim tempie. Według Statystykadeprywacja snu i zaburzenia snu nasiliły się, a przeciętny pracownik śpi mniej niż 7 godzin każdej nocy.

A czy jest lepszy sposób na rozwiązanie tego problemu niż znalezienie pracy, która pozwoli ci odpocząć? Dosłownie zarabiasz ok pasywny dochód. Tak więc, jeśli szukasz pobocznego zgiełku, który mógłby uderzyć dwie pieczenie na jednym ogniu, sprawdź te opcje i zzz!

Najlepsze prace związane z sennym snem – zarabiaj na drzemce

1. Opiekunka na noc

Jeśli kochasz zwierzęta tak samo jak kochasz spać, nie ma dla ciebie lepszej pracy niż ta.

A opiekunka do zwierząt jest zobowiązana do opieki nad zwierzętami podczas dłuższej nieobecności ich właścicieli, czy to na wakacjach, czy to z powodu spraw związanych z pracą. Tak czy inaczej, możesz bawić się z futrzanymi dziećmi, a to jest wygrana w mojej książce.

Opiekunowie zwierząt są odpowiedzialni za opiekę nad zwierzętami, dbanie o to, aby były karmione na czas, wyprowadzanie ich na spacery, sprzątanie itp.

Możesz spać, gdy śpią, chyba że wymagają dodatkowej opieki ze względu na stan zdrowia. Podsumowując, jest to świetna praca, za którą płaci się średnio 37 818 USD rocznie. Zarejestruj się na stronach takich jak Rover.com i zbuduj swoją klientelę nocnych opiekunów.

2. Kierownik ds. snu

Bycie kierownikiem ds. snu polega na spaniu. Zadaniem kierownika ds. snu jest spanie w różnych warunkach i wypróbowywanie różnych produktów. Pod koniec procedury będą informować o tym, jak te różne produkty wpłynęły na ich wzorzec snu.

Firmy produkujące materace, zasłony i żaluzje zatrudniają kierowników ds. snu. Wprowadzą jasne światło i przetestują swoje zasłony, aby zobaczyć, jak bardzo blokuje światło i jak wpływa na Twój rytm dobowy.

Dobrze się opłaca za pracę, która polega tylko na spaniu, a potem raportowaniu, jak dobrze spałeś. Średnio kierownik ds. snu zarabia od 140 USD dziennie do 33 500 USD rocznie.

3. Tester łóżka/pomocy do spania

Producenci łóżek i materacy muszą przetestować swoje produkty i zobaczyć, jak dobrze sobie radzą. Tutaj potrzebni są testerzy łóżek; spanie na różnych łóżkach i materacach w różnych scenariuszach, a następnie udzielanie informacji zwrotnych.

🔥 Zalecana:  Google nie wysyła kodu weryfikacyjnego (jak to naprawić)

Nie możesz wykonać tej pracy w jedną noc. Może to trwać tygodniami, a nawet miesiącami, ponieważ jest wiele produktów do wypróbowania.

Śpij ćpunie chce zatrudnić kogoś, kto może przetestować i zrecenzować ich najnowsze pomoce i urządzenia do spania, takie jak materace, pościel, poduszki, maski na oczy i aplikacje. Na całym świecie istnieje wiele innych firm poszukujących testerów materacy, takich jak między innymi Olivia’s w Wielkiej Brytanii, Sonno w Singapurze i Wakefit.

Średni roczny dochód testera łóżek może osiągnąć w USA nawet 42 000 USD.

4. Tajny recenzent hotelu

Ta praca wymaga udawania zwykłego gościa hotelowego, aby wypróbować usługi. Możesz przebywać w hotelach, spać, zamawiać jedzenie i odkrywać wszystko, co oferują, i dostajesz za to pieniądze.

Firmy zatrudniają tych tajemniczych recenzentów hoteli, aby sprawdzali, jak dobrze radzą sobie ich obiekty na co dzień, ponieważ pomaga im to kontrolować ich jakość i poprawiać braki. Recenzenci podobno zarabiają średnio ok 21 dolarów za godzinę lub 44 000 USD rocznie.

5. Opiekun liniowy/stojący w kolejce

Czy wiesz, że Brytyjczyk spędza średnio 52 dni w roku w kolejce? Podobne sytuacje w innych krajach musiały również utorować drogę do powstania stosunkowo nowej profesji. Osoba zajmująca linię, osoba zajmująca pozycję w kolejce, osoba zajmująca kolejkę lub pod jakąkolwiek inną nazwą to osoba, która otrzymuje wynagrodzenie za czekanie w kolejce.

Opiekunowie kolejek uratują dzień, jeśli ktoś chce zdobyć najnowszego iPhone’a, modny bestseller, bilety na spektakl teatralny, który trzeba zobaczyć, lub jakikolwiek inny upragniony przedmiot.

Bądź profesjonalnym opiekunem linii i rób 35 dolarów za godzinę.

6. Temat kliniczny badań nad snem

Uniwersytety, szpitale i inne ośrodki badań medycznych oferują odszkodowanie w wysokości od 100 do 3000 USD badanie kliniczne osób, których sen będzie monitorowany, mierzony i analizowany.

Istnieje wiele możliwości ubiegania się o studia nad snem jako przedmiotem; po prostu sprawdź strony internetowe, takie jak ClinicalTrials i Project Sleep.

7. Trener snu

Ta praca nie jest dokładnie tą, w której będziesz płacić za spanie, ale może to być fajna opcja, jeśli chcesz pomagać ludziom w nauce snu. Tak jak trenerzy szkolą sportowców, aby osiągali najlepsze wyniki, tak samo trenerzy snu są odpowiedzialni za ludzi, którzy mają trudności z zasypianiem.

Z pomocy trenera snu korzystają osoby cierpiące na zaburzenia snu, takie jak bezsenność czy rozregulowany rytm dobowy. Trener snu analizuje swoje środowisko, codzienną rutynę, dietę itp., aby zrozumieć, co wpływa na ich sen.

Następnie mogą zasugerować zmianę któregokolwiek z wyżej wymienionych czynników lub przećwiczenie pewnych technik, które pomogą im dobrze się wyspać. Coraz więcej osób zatrudnia trenerów snu, ponieważ większość ludzi ma jakieś problemy ze snem, a trener snu może poprawić to doświadczenie.

8. Zarabiaj pieniądze oglądając Netflix w łóżku

Chociaż technicznie nie drzemiesz w pracy, nadal możesz zarabiać pieniądze, relaksując się w łóżku, oglądając reklamy wideo i Netflix. Fajne, prawda?

🔥 Zalecana:  WhatsApp nie wysyła wiadomości? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Możesz zarabiać pieniądze, zdobywając szybkie zzzs i oglądając reklamy na wielu popularnych i renomowanych witrynach, takich jak:

Ta aplikacja ma stronę „Zarabiaj na”, w której możesz wybrać zadania, które chcesz wykonać, aby zarobić pieniądze. Oglądanie reklam to jeden z najszybszych sposobów na zdobycie nagród Swagbucks.

Zarejestruj się teraz i otrzymaj bonus w wysokości 5 $, jeśli skorzystasz z naszego linku. Sprawdź naszą recenzję Swagbucks, aby uzyskać więcej informacji.

Wśród innych mikrozadań InboxDollars nagradza użytkowników swojej platformy łatwymi pieniędzmi za oglądanie reklam wideo. Użytkownicy mogą zarabiać od 10 do 50 USD miesięcznie.

Pobierz aplikację teraz. Zdobądź 5 $ premii za rejestrację, korzystając z naszego linku. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję InboxDollars.

Interfejs Ibotta może nieco różnić się od innych aplikacji, które oferują płatność za oglądanie reklam, ale to wciąż te same zarobki.

Zarejestruj się teraz i otrzymaj 20 $ za darmo. Możesz także polecić znajomego i otrzymać dodatkowe 5 USD za każdego. Sprawdź naszą pełną recenzję Ibotta, aby uzyskać więcej informacji.

MyPoints ma łatwą w użyciu aplikację mobilną, dzięki czemu klikanie reklam i szybkie zarabianie pieniędzy za pomocą platformy jest dziecinnie proste. Podobnie jak w przypadku wcześniej wymienionych witryn, możesz zarabiać, oglądając filmy, robiąc zakupy online, grając w gry i wykonując inne drobne zadania.

Zarejestruj się online już teraz i otrzymaj bonus w wysokości 10 USD na kartę Amazon przy rejestracji i pierwszym zakupie. Dowiedz się, jak zarabiać więcej pieniędzy online, korzystając z naszej recenzji MyPoints.

Na koniec, jeśli wylegiwanie się w łóżku i oglądanie filmów pomiędzy drzemkami jest Twoim wyobrażeniem nieba, co byś powiedział, gdybyś mógł również zarabiać, oglądając Netflix?

Inne prace przynoszące „pasywny” dochód lub dodatkowe zajęcia

9. Blogowanie podróżnicze

Chociaż blogowanie to świetny sposób na zarabianie pasywnego dochodu, początkowo wymaga dużego wysiłku, aby ruszyć z miejsca. Jeśli jesteś blogerem podróżniczym lub piszesz recenzje o hotelach, możesz nocować w hotelach za darmo, a nawet zarabiać na drzemkę.

Kroki te będą wymagały czasu, wysiłku i poświęcenia, ale bądźcie pewni, że gdy wzrosną, wygenerują niezłą kwotę dochodów, którą można usiąść i cieszyć się, nawet gdy śpisz. Oto kilka podstaw blogowania, które pomogą Ci zacząć.

10. Inwestowanie

Inwestowanie to jeden ze świetnych sposobów na zarabianie pasywnego dochodu. Nie musisz aktywnie się w to angażować, ponieważ wiele aplikacji i platform może to zrobić za Ciebie, na przykład:

  • Firma akcyjna i ETF, M1 Finance, to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zbudować swój portfel akcji. Począwszy od 100 $ możesz już inwestować i otwierać konto. Przeczytaj naszą recenzję M1 Finance i poznaj usługi tej platformy.
  • Osobiście korzystam z DEGIRO, taniego europejskiego brokera, o którym pisałem. Sprawdź moją pełną recenzję DEGIRO tutaj.
  • Platforma do mikroinwestowania, Acorns, jest odpowiednią aplikacją dla nowych inwestorów i może pomóc Ci zainwestować minimalną kwotę. Oto moja pełna recenzja Acorns.

Możesz też zainwestować REIT-y I nieruchomości pozyskiwane z tłumu. Ponieważ inwestowanie polega na czekaniu na odpowiedni moment, daje to mnóstwo czasu na sen.

🔥 Zalecana:  Modelowanie teorii inteligencji tysiąca mózgów - w kierunku sztucznej inteligencji

11. Wynajem

Pierwsza metoda to tradycyjne wynajmowanie powierzchni lub innych przedmiotów. Możesz wynająć nieruchomość, która co miesiąc będzie generować dochód. Nie musisz wiele robić; po prostu śpij i zbieraj pieniądze na początku każdego miesiąca.

Możesz wypożyczyć samochód za pomocą Turoco przyniesie niezły dochód.

12. Reklama

Aplikacje takie jak Zawiń wykorzystywać swój pojazd do reklamowania marek i produktów. Wydrukują reklamę na twoim samochodzie, a ty będziesz jeździł i robił to, co zwykle. Następnie otrzymasz płatność na koniec miesiąca.

Brzmi świetnie zgiełk boczny ponieważ i tak będziesz korzystał z samochodu; równie dobrze możesz zarabiać pieniądze, robiąc to.

Często zadawane pytania (FAQ) — zarabiaj na drzemce

Jaka firma płaci ci za drzemkę?

Jak wspomniano powyżej, firmy takie jak Sleep Junkie, Olivia’s, Sonno i Wakefit szukają osób chętnych do drzemki i zarabiania. W zależności od Twojej lokalizacji inne firmy lub instytucje (szpitale, uniwersytety, ośrodki badawcze itp.) mogą płacić za taką usługę.

Sprawdź swoje lokalne wykazy.

Czy profesjonalne spanie to praca?

Profesjonalne spanie to obecnie praca, która może być lukratywna, jeśli jest wykonywana systematycznie, bezpiecznie i konsekwentnie. Jest to niekonwencjonalna ścieżka kariery, ale ostatnie zapotrzebowanie na informacje o naszych wzorcach i nawykach związanych ze snem ze względów zdrowotnych i handlowych umożliwiło tę pracę.

Kim jest recenzent Nap?

Recenzenci drzemki to ludzie zatrudniani przez firmy do testowania swoich produktów, takich jak materace, zasłony itp. Płacą im za drzemki i spanie na tych materacach oraz zgłaszanie, jak dobrze spali i co można poprawić.

Wniosek – zarabiaj na drzemce

Spanie jako zawód może być niekonwencjonalne, ale staje się coraz bardziej powszechne i opłacalne do celów badań naukowych i przemysłowych. O ile nie zdecydujesz się zrobić z tego kariery, ta opcja jest dobrym dodatkowym zajęciem, aby utrzymać dodatkowe środki pieniężne na koncie bankowym.

Dostępnych jest wiele możliwości zarabiania na drzemce. Przeprowadź badania i nie zapomnij wziąć pod uwagę swojego zdrowia, ponieważ niektóre z tych zawodów mogą mieć długotrwały wpływ na twoje ciało i wzorce snu.

Jeśli myślisz, że chcesz zarabiać na tej wymarzonej pracy, śmiało! Niech doprowadzi Cię do stabilności finansowej i spełni Twoje marzenia!