12 najlepszych darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley na Androida i iOS [Single and Multiplayer]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 najlepszych darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley na Androida i iOS [Single and Multiplayer]

Stardew Valley to jedna z najlepszych relaksujących gier w historii. Jego ekscytujące funkcje utrzymują go na szczycie tabeli. Jednak być może będziesz musiał spróbować swoich sił w kilku odmianach, wiesz, aby nie męczyć się ciągłym graniem w jedną grę. Wiesz, że zawsze będę cię wspierać, więc przygotowałem listę darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley dla użytkowników Androida i iOS.

 • Dzień siana
 • Miasto Żniw
 • Rozbitek z wyspy: zaginiony świat
 • Dream Farm: Harvest Moon
 • Animal Crossing: Obóz kieszonkowy
 • Parafia
 • Wioska miejska: farma, budowa, handel, miasto plonów
 • MÓJ CZAS W PORCJI
 • HISTORIA SEZONÓW
 • ŚWIAT ŚWIATÓW
 • FABRYKA RUNE DLA SPECJALNYCH

1. Hayday — najlepsze gry na Androida, iOS i Switch dla fanów Stardew Valley

Hayday to niesamowita gra, która łączy rolnictwo i socjalizację w najlepszy możliwy sposób. Jako gracz, twój wujek nie może już zajmować się swoją farmą, więc powierzył ci jej zarządzanie. Gra zaczyna się od otrzymania samouczka od stracha na wróble. Gdy zaczynasz uprawiać ziemię, możesz sprzedawać plony, aby zdobywać monety, które pomogą ci kupować zwierzęta domowe, budynki, przedmioty do dekoracji, a nawet zdobywać kolejne poziomy doświadczenia. W miarę postępów możesz spotkać się i porozmawiać z kilkoma postaciami.

2. Harvest Town — najlepsze darmowe gry mobilne, takie jak Stardew Valley

W tej grze możesz prowadzić realistyczne i interesujące życie na wsi. Wielu graczy powiedziałoby, że Harvest Town to kopia Stardew Valley. Polega na hodowli odmian zwierząt i sadzeniu roślin uprawnych. Możesz także zwiedzać wioskę, ile chcesz, i zaprzyjaźnić się ze specjalnymi postaciami w grze. W przeciwieństwie do większości gier z tej listy, gracz żałuje swojej decyzji o migracji do miasta zamiast pozostania na farmie. Śpi i budzi się w słabo rozwiniętej farmie, którą musi przywrócić do życia.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Mass Effect: Andromeda

3. The Island Castaway: Lost World — najlepsze gry, takie jak Graveyard Keeper i Stardew Valley

Twoim głównym celem w tej grze jest przetrwanie po katastrofie statku. Wcielasz się także w rolę lidera grupy, więc musisz zadbać o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich. Aby przetrwać, będziesz musiał także łowić skorupiaki, węgorze i hodować drób, budując odpowiednio farmę krabów, farmę rybną i farmę przepiórek. Możesz także zbierać przedmioty, rozwiązywać tajemnice i walczyć z potworami.

Na tej liście darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley dla użytkowników Androida i iOS, ta wydaje mi się bardzo intrygująca. Więc jeśli szukasz wrażeń, lepiej spróbuj.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych alternatyw i konkurentów Selz (porównanie z 2023 r.)

Przeczytaj także: Kontroler PS4 opóźnia się i rozłącza? Oto kilka przyczyn i rozwiązań

4. Dream Farm: Harvest Moon – najlepsze darmowe gry rolnicze, takie jak Stardew Valley

Jak sama nazwa wskazuje, możesz zbudować swoją wymarzoną farmę. Zbieranie plonów, hodowla krów i wytwarzanie innych produktów rolnych to podstawowe czynności, które gracz może wykonywać. Jeśli czujesz się kreatywny, możesz odkrywać krainę, dokonywać odkryć i wymyślać nowe produkty. Możesz zaprosić znajomych na swoją farmę, a jeśli znajdziesz obce zwierzę na swojej farmie, możesz je schwytać, aby zarobić więcej monet.

5. Animal Crossing: Pocket Camp – najlepsze darmowe gry na iOS i Androida, takie jak Stardew Valley

To kolejna gra z serii Animal Crossing Nintendo, ale ta jest darmowa. Możesz zbudować i zaprojektować siedlisko swojej postaci, którym jest kemping. Możesz nawet wymieniać przedmioty, takie jak bawełna i drewno na meble. Jeśli chodzi o socjalizację, możesz przyjmować gości, zarówno gości zwierzęcych, jak i ludzkich. Twoja postać może nawet podróżować do wielu miejsc.

Więc jeśli szukasz darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley dla użytkowników Androida i iOS, Animal Crossing: Pocket Camp jest darmowe, więc zawsze możesz to sprawdzić.

Przeczytaj także: Najlepszy monitor 4K do gier na konsole

6. Township — najlepsze gry wieloosobowe, takie jak Stardew Valley

Opracowana przez Playrix Township to kolejna darmowa gra, ale ta łączy rolnictwo i budowanie miast. Jeśli nie masz pewności co do rozgrywki, na początku gry znajduje się samouczek. Twoim zadaniem jest rozwój miasta poprzez sadzenie i zbieranie plonów oraz sprzedaż produktów. Zarabiasz również monety, wykonując specjalne czynności, a te monety można wykorzystać do zakupu budynków, dekoracji, fabryk i punktów doświadczenia, które pomogą ci awansować.

Niesamowita grafika w połączeniu z super wciągającą rozgrywką sprawia, że ​​Township to wspaniała gra.

Przeczytaj także: Najlepsze komputery z systemem Windows 10 z 8 GB pamięci RAM

7. Town Village: Farm, Build, Trade, Harvest City – najlepsze gry, takie jak Stardew Valley z romansami

Ta gra w unikalny sposób łączy rolnictwo i budowanie miast. Możesz zbudować swoje wymarzone miasto, uprawiając ziemię. Pamiętaj, że w twoim mieście będą farmy, domy, domy handlowe, obiekty komunalne i fabryki. Musisz sprzedawać towary, aby rozwijać swoją farmę, możesz nawet zdobywać punkty doświadczenia i monety, realizując dostawy na żądanie dla sąsiadów i mieszkańców.

Twoim głównym celem jest przekształcenie słabo rozwiniętej wioski rolniczej w wyjątkowe miasto. Najwyraźniej tym, co czyni tę grę wyjątkową, są jej funkcje handlowe, oprócz sprzedaży swoich plonów, możesz także otrzymywać egzotyczne plony z innych wiosek rolniczych.

🔥 Zalecana:  Poznaj MiniGPT-4: model sztucznej inteligencji typu open source, który wykonuje złożone zadania wzrokowo-językowe, takie jak GPT-4

Chociaż jest to ostatnia na mojej liście darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley na Androida i iOS, to zdecydowanie bomba!

Dzięki tej niesamowitej liście gier na pewno będziesz zaangażowany przez wiele godzin. W tych grach dostępnych jest od budowania, przez plądrowanie przedmiotów, po kontakty towarzyskie z siedliskami nowego miasta i wiele innych ekscytujących zajęć.

Więc kiedy następnym razem będziesz szukać darmowych i płatnych gier, takich jak Stardew Valley na Androida i iOS, jestem prawie pewien, że wiesz, gdzie się udać.

Przeczytaj także: Jak używać laptopa jako monitora na PS4

8. MÓJ CZAS W PORTII — najlepsze nadchodzące gry typu Stardew Valley

Ci, którzy kochają opery mydlane, na pewno spotkali się z historiami, w których główny aktor musi zostawić wszystko i rozpocząć nowe życie. Jeśli tak, na pewno spodoba ci się ta gra.

Ta gra koncentruje się na graczu rozpoczynającym nowe życie w mieście Portia. Twoim głównym zadaniem jest odnowienie starego warsztatu twojego ojca i uczynienie go najlepszym w mieście! Osiągasz to poprzez hodowlę zwierząt, sadzenie roślin i zaprzyjaźnianie się z mieszkańcami miasteczka. Nie martw się, będziesz mieć podręcznik taty i stół warsztatowy, które ci pomogą. Ponadto możesz zbierać skarby i cenne przedmioty z przeszłości, ale będziesz musiał wyposażyć się w broń, ponieważ potwory i niebezpieczni bossowie będą próbowali ograniczyć ci dostęp do kosztowności.

9. STORY OF SEASONS: FRIENDS OF MINERAL TOWN – najlepsze gry relaksacyjne online To jak Stardew Valley

W tej grze, masz dwie kopalnie, Spring Mine i Lake Mine, z których każda zawiera 255 mąki. Kopalnia Spring jest dostępna przez cały rok, podczas gdy Lake Mine jest dostępna tylko zimą. Obie kopalnie są dość podobne, obie zawierają drabiny i skały. Ale musisz być wyposażony w motykę do kopania i młot do rozbijania skał. Będziesz także musiał znaleźć cenne rudy i klejnoty, które mogą pomóc w ulepszeniu twoich narzędzi. Gdy zużyjesz narzędzie wystarczające do ulepszenia, po prostu pokaż je kowalowi wraz z rudą i odrobiną złota.

10. WORLDS DAWN – Najlepsze gry, takie jak Stardew Valley z romansem

Znasz to uczucie, gdy przeprowadzasz się do nowej dzielnicy, masz wrażenie, że jest mnóstwo nowych ludzi do poznania i niesamowitych miejsc do odkrycia. Cóż, w ta gra możesz ponownie przeżyć to doświadczenie. Fabuła jest dość prosta, jesteś farmerem przeprowadzającym się do nowego miasta, masz nowe miejsce zamieszkania i musisz zapoznać się z mieszkańcami miasteczka.

Na tej liście relaksujących gier, takich jak Stardew Valley, ta wydaje się być najbliższa Stardew Valley. Dzieje się tak po prostu dlatego, że możesz nawiązać relacje, a nawet wziąć ślub. Aby twój zamierzony współmałżonek zakochał się w tobie, wystarczy codziennie z nim rozmawiać i często dawać mu ulubiony przedmiot.

🔥 Zalecana:  Jasno wyjaśnione UNet++ — lepsza architektura segmentacji obrazu — w kierunku sztucznej inteligencji

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft na Androida i iOS

11. KRÓTKA WYCIECZKA – Najlepsze gry, takie jak Stardew Valley, ale nie Farming

Ta gra to gra eksploracyjna z otwartym światem zaprojektowany i opublikowany przez Adama Robinsona-Yu, kanadyjskiego programistę popularnie znanego jako Adamgyru. Głównym zadaniem graczy jest poszukiwanie zasięgu telefonu komórkowego na szczycie góry. Istnieje mnóstwo zabawnych zajęć, w które możesz się zaangażować podczas trekkingu na szczyt. Możesz łowić ryby, pomagać innym odwiedzającym w znajdowaniu zagubionych przedmiotów, szukać ukrytych skarbów, a nawet grać w gry podobne do siatkówki. Te zajęcia wiążą się z nagrodami, takimi jak kompas i buty do biegania.

12. RUNE FACTORY FOR SPECJALNE – Najlepsze gry, takie jak Stardew Valley na Nintendo Switch

To jedna z gier z serii Rune Factory. Masz rozpocząć nowe życie w wiosce o nazwie Selphia, rządzonej przez rodzimego smoka Venuswilla. Nie musisz się zbytnio stresować, po prostu baw się i żyj tak, jak chcesz. Możesz uprawiać rośliny, łowić ryby, przygotowywać pyszne dania, hodować potwory i zdobywać potężny sprzęt. Możesz także robić niesamowite rzeczy, takie jak zaprzyjaźnianie się z mieszkańcami wioski, możesz nawet organizować festiwale i konkursy.