11 zaufanych ofert pracy online dla uczniów do zarabiania pieniędzy w szkole

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 zaufanych ofert pracy online dla uczniów do zarabiania pieniędzy w szkole

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Studia to czas na naukę, nawiązywanie kontaktów i indywidualny rozwój. Zasmakowanie tego, co chcesz robić w tym życiu, zaczyna się od odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia. Ale co z pośrednimi, gdzie musisz zarabiać teraz, gdy zapisałeś się na studia? Na szczęście istnieją zaufane oferty pracy online dla studentów, które możesz wykonywać, aby zacząć zarabiać pieniądze między studiami.

Praca online dla studentów bez doświadczenia jest warta rozważenia, zwłaszcza gdy nie masz zbyt wiele czasu na dojazd do innego miejsca docelowego podczas nauki i uczęszczania na zajęcia. Te prace mogą również płacić znacznie więcej niż praca, do której musisz dojeżdżać. Przekłada się to na oszczędność pieniędzy na gaz, oszczędność czasu i zarabianie wtedy, gdy jest to najbardziej dogodne dla Twojego harmonogramu.

Wiesz już, że musisz myśleć nieszablonowo, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w college’u. Będziesz musiał zrobić to samo, myśląc o rodzajach ofert pracy online, które są dostępne dla studentów. Dobrą wiadomością jest to, że nie jesteś ograniczony do wyboru tylko jednej pracy z tej listy.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

11 ofert pracy online dla studentów do zarabiania pieniędzy

Rzuć okiem na te zaufane oferty pracy online dla studentów, które znalazłem, a które pomogą Ci zarabiać pieniądze w bezpieczny sposób. Pracuj według harmonogramu, który jest dla Ciebie najbardziej elastyczny, niezależnie od tego, czy oznacza to pracę tylko w soboty, czy w pełnym wymiarze godzin.

1. Korekta

College jest pełen esejów i innych prac pisemnych. Dla przeciętnego studenta college’u może to być przytłaczające, zwłaszcza jeśli bierze pełny kurs. Rozważ zaoferowanie swoim kolegom z klasy usług korekty, aby pomóc im w jak najlepszym wykonaniu zadań pisemnych.

Jako korektor Twoim celem jest znalezienie wszelkich błędów ortograficznych i gramatycznych. Nie jesteś redaktorem, który sugeruje zmiany w całym artykule. Po prostu zakrywasz błędy swoich kolegów z klasy, wiedząc doskonale, że prawdopodobnie napisali tę pracę, ciągnąc całą noc i byli zbyt zmęczeni, aby samodzielnie ją sprawdzić.

Korektorzy mogą robić wszędzie od 20 USD za godzinę do 33 USD za godzinę w zależności od twojego doświadczenia. Nawet na najniższym poziomie nadal możesz zarobić całkiem przyzwoite pieniądze. Możesz poszerzyć swoją bazę klientów, aby oferować usługi korekty nawet tym, którzy nie są studentami, jeśli czujesz się komfortowo.

Uzyskaj dokładny obraz tego, jak możesz zacząć oferować usługi korekty, aby zarabiać dobre pieniądze od samego początku. Zarabiaj szybciej niż później, oferując usługi korekty.

2. Edycja zdjęć

Dla studenta grafiki lub osoby, która lubi być kreatywna w wolnym czasie, zostanie edytorem zdjęć może być jednym z najlepszych wyborów wśród zaufanych ofert pracy online dla studentów. Współpracuj z kierunkami fotografii w Twojej szkole, aby pomóc im edytować zdjęcia do ich projektów.

Celem edytora zdjęć jest pomoc w ulepszaniu zdjęć, które fotograf może wykorzystać do wyświetlenia w swoim portfolio. Fotografowie mają oko do sztuki przez obiektyw. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, jaki styl ma fotograf i edytować zdjęcia zgodnie z jego stylem.

Według Salary.com, średnia roczna pensja pełnoetatowego edytora zdjęć wynosi 69 525 USD, czyli około 33,43 USD za godzinę. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz oferować usługi ze zniżką innym studentom, aby pomóc zbudować pewność siebie i referencje.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć czyjś Instagram ze Snapchata

Jeśli jednak masz już doświadczenie, możesz pobierać opłaty zbliżone do wynagrodzenia podstawowego i zwiększać je z każdym obsługiwanym klientem. Ponadto możesz skontaktować się z profesjonalnymi fotografami online i wyjaśnić korzyści płynące z zawarcia umowy z wirtualnym edytorem zdjęć.

Poznaj tajniki zostania edytorem zdjęć, aby dokładnie wiedzieć, jak zacząć i przejść szkolenie, którego potrzebujesz. To może być praca dla Ciebie teraz i na lata.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

3. Usługi SEO

Dla studenta obeznanego z technologią oferowanie usług SEO może być jedną z najlepszych ofert pracy online dla studentów do pracy w domu. Nie tylko możesz świadczyć usługi o każdej porze dnia (lub nocy), ale po drodze możesz dowiedzieć się sporo o Internecie i zarobić dobre pieniądze.

SEO oznacza „optymalizację pod kątem wyszukiwarek”. Oznacza to optymalizację treści pod kątem klientów, aby uzyskać wysoką pozycję w Google, tak aby ich treść wyświetlała się na pierwszej stronie, gdy ktoś wpisze pytanie w pasku wyszukiwania. Bądźmy szczerzy, nikt nie przechodzi na drugą stronę, nie mówiąc już o trzeciej, czwartej itd. Dlatego tak ważne jest, aby firmy się wyróżniały i miały wysoce zoptymalizowane strony internetowe i treści w mediach społecznościowych, aby zostać zauważonym.

Specjaliści SEO mogą zarobić nawet więcej 35-48 dolarów za godzinę. Niezły sposób na spędzenie czasu na zarabianiu pieniędzy. Jeśli znasz studentów, którzy próbują uruchomić swoje blogi, kanały YouTube, TikToki itp., rozważ zaoferowanie im swoich usług SEO.

Możesz również skierować ofertę do swojej szkoły lub profesorów, którzy chcą eksplorować przestrzeń internetową i zostać zauważeni przez innych. Wykonuj tę pracę, kiedy tylko pasuje to do Twojego harmonogramu, o ile możesz dotrzymać terminu wyznaczonego przez klienta. Rozpocznij wcześniej niż później naukę SEO.

4. Dziennikarstwo niezależne

Absolwenci dziennikarstwa niekoniecznie muszą czekać na uzyskanie stopnia naukowego, zanim podejmą płatną rolę dziennikarską. Zaufane zlecenia freelancerów dla studentów obejmują niezależne dziennikarstwo. Do tego rodzaju pracy naprawdę musisz mieć pasję do zadawania trudnych pytań i mieć przyzwoite umiejętności pisania.

Jako niezależny dziennikarz możesz zostać zatrudniony przez swoją uczelnię lub okoliczne szkoły w celu świadczenia usług dziennikarskich. Weź udział w kolejnej wielkiej historii, która wydarzy się w kampusie. Napisz o nadchodzących zabawnych wydarzeniach, aby uczniowie nie przegapili ich. Możesz nawet dotrzeć do lokalnych gazet, aby dla nich pisać.

Wynagrodzenie niezależnych dziennikarzy jest zgrupowane z niezależnymi pisarzami, a skala wynagrodzeń waha się od 12,50 $ do 36,06 $ za godzinę w zależności od doświadczenia. Możesz podwyższyć stawkę co kilka miesięcy, jeśli chcesz lub po każdym zakończonym projekcie. Zagłęb się w historie i pisz pomiędzy nauką do egzaminów.

Rozpocznij swoją niezależną karierę dziennikarską we właściwy sposób, ucząc się, jak to zrobić, korzystając z instrukcji krok po kroku. Z przyjemnością dowiesz się, że nie musisz sam tego rozwiązywać.

5. Uruchom blog lub witrynę niszową

Blogowanie to obecnie sposób na znalezienie informacji na temat uczenia się nowych umiejętności lub po prostu chęci nauczenia się czegoś nowego. Nawet jako student nadal możesz wnieść tyle wartości z dotychczasowego życia, aby stworzyć blog lub niszową witrynę, która pomaga ludziom, którzy widzą Twoje treści.

Rozważ założenie własnego bloga lub niszowej witryny i zarabiaj na rzeczach, które płyną z twojego mózgu. Jeśli masz świetne wskazówki i hacki do nauki, podziel się nimi. Jeśli masz zasoby i pomysły dotyczące rekrutacji na studia, aby uczynić ten proces płynnym, możesz również to udostępnić. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz udostępniać. Ale potrzebujesz, aby Twoja witryna była spójna.

Wybierz temat (lub niszę) i stań się zasobem, do którego przybywają inni, gdy potrzebują pomocy lub informacji. Najlepszym sposobem zarabiania na blogach są reklamy i marketing afiliacyjny. Dzięki reklamom możesz zarabiać na wyświetleniach i kliknięciach reklam. W przypadku marketingu afiliacyjnego możesz zarabiać na reklamowaniu różnych produktów innej firmy. Otrzymasz prowizję za każdym razem, gdy ktoś kupi produkt za pomocą Twojego linku partnerskiego lub kodu.

🔥 Zalecana:  21 bezpłatnych ofert pracy online, które codziennie płacą (zarabiaj legalną gotówkę online!)

Blogowanie może być terapeutycznym środkiem przeciwstresowym, który może przynieść korzyści w całym stresie związanym z uzyskaniem dyplomu. Zarabiaj pieniądze i jednocześnie uwolnij się od stresu. Niektórzy blogerzy byli znani zarabiać tysiące dolarów miesięcznie z ich blogów.

6. Oferuj usługi księgowe małym firmom

W przypadku wszystkich kierunków matematycznych wykorzystaj swoje umiejętności matematyczne i zaoferuj usługi księgowe małym firmom. Księgowość jest sercem każdej firmy, aby śledzić wszystkie dochody i wydatki mające miejsce w firmie.

Twoim zadaniem jako księgowego jest wprowadzanie wszystkich wydatków i dochodów, aby firma mogła się odnieść. Jest to szczególnie ważne, aby firmy wiedziały, gdzie mogą zaoszczędzić pieniądze i gdzie mogą je wydać, aby pomóc w rozwoju firmy. Użyj paragonów, faktur i wyciągów bankowych, aby dodać wszystkie właściwe informacje.

Średnia godzinowa podstawowa pensja w kraju dla księgowych wynosi mniej więcej 20 dolarów za godzinę. Nawet jeśli masz tylko kilka godzin tygodniowo na księgowość, nadal możesz zarobić dobre pieniądze, oferując tę ​​usługę.

Dowiedz się, jak zacząć jako księgowy i odpowiednio skonfigurować swoje usługi. Szybko uruchom swoje usługi, abyś mógł od razu zacząć przyjmować klientów.

7. Twórz produkty cyfrowe

Zarabiaj pieniądze, gdy jesteś na studiach, tworząc produkty cyfrowe. Twórz własne produkty cyfrowe, a następnie sprzedawaj swój produkt innym. Niezależnie od tego, czy lubisz tworzyć dziwaczne, zabawne rzeczy, czy też chcesz być konkretny, jak tworzenie zaproszeń i kartek, jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Twórz wszystko, co Cię inspiruje i sprzedawaj Samcart. Możesz wymienić produkty, które tworzysz, za wybraną przez siebie cenę. Rzeczy takie jak e-booki i produkty w stylu list dobrze się sprzedają. Możesz także zlecić innym osobom tworzenie produktów cyfrowych dla ich firmy.

W zależności od produktu cyfrowego, który sprzedajesz, ilość pieniędzy, które możesz zarobić, będzie się różnić. E-booki będą sprzedawane po wyższej cenie niż lista rzeczy do zrobienia. Jednak ebooki mogą być trudniejsze do sprzedania w porównaniu z listą. To zależy tylko od strategii marketingowych.

Jeśli wcześniej nie korzystałeś lub nie słyszałeś o SamCart, jest to popularna witryna e-commerce, z której korzysta wielu przedsiębiorców. Zapoznaj się z ofertą SamCart, aby zacząć tworzyć własne produkty.

8. Redakcja

Redagowanie tekstów może być jedną z tych zabawnych i godnych zaufania prac online dla studentów, zwłaszcza dla studentów kierunków anglojęzycznych. Dzięki swojej znajomości języka angielskiego możesz pomóc innym uczniom w pisaniu. Zaoferuj im korepetycje z pisania najlepszych esejów. Zostań ich redaktorem równorzędnym, aby być kolejną parą oczu na ich pracę, zanim oddają zadania.

Nie musisz ograniczać się tylko do kolegów z klasy, jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność. Znajdź małe firmy, które możesz obsłużyć dzięki swoim umiejętnościom redakcyjnym. Możesz być specyficzna dla niszy i pracować tylko dla niektórych firm lub możesz poszerzyć swoją klientelę i oferować usługi każdemu.

Krajowa średnia stawka godzinowa dla redaktorów właśnie się skończyła 30 dolarów za godzinę. W zależności od Twojego doświadczenia możesz pobierać wyższe opłaty. Jeśli jesteś początkującym, jest to wygodne wynagrodzenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę elastyczność, jaką daje możliwość pracy, kiedy chcesz.

Zapoznaj się dokładnie z tym, jak szybko zostać redaktorem, dzięki przewodnikowi krok po kroku i rekomendacjom kursów, które pomogą szybko rozpocząć to nowe zainteresowanie.

9. Wirtualny Asystent

Nie ma prawie nic, czego nie możesz zrobić, aby zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu lub pokoju w akademiku. Bycie wirtualną asystentką z pewnością może być wymarzoną pracą dla studentów. Możesz oferować usługi wirtualnego asystenta swoim profesorom lub szukać firm poza szkołą.

Jako wirtualna asystentka możesz wykonywać różne zadania dla swoich klientów. Najlepiej jest przynajmniej specjalizować się w jednej lub dwóch rzeczach, ale posiadanie szerokiego wachlarza usług może być również intratne. Rzeczy takie jak odpowiadanie na e-maile, planowanie spotkań, redagowanie e-maili dla całej firmy itd. to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co możesz robić.

🔥 Zalecana:  Jak zainwestować 300 000 – ponad 10 realistycznych metod do wypróbowania

Wirtualni asystenci mogą pracować z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Upewnij się, że Twój klient nie ma nic przeciwko temu, abyś ustalał własne godziny pracy. Niektórzy specjaliści wymagają od Ciebie pracy w godzinach pracy w ich strefie czasowej, które mogą różnić się od Twoich. Możesz ustawić własne stawki, ale większość początkujących zaczyna od 15 do 30 USD za godzinę, w zależności od świadczonych usług.

Nie bój się postawić na swoim, aby zacząć zdobywać prawdziwe doświadczenie biznesowe. Jako wirtualny asystent możesz zająć miejsce w pierwszym rzędzie, aby dowiedzieć się, jak działa prawdziwy biznes. Zostań wirtualnym asystentem, aby zarabiać i uczyć się jednocześnie.

Chociaż profesjonalne szkolenie nie jest wymagane, wzięcie udziału w kursie wirtualnego asystenta może pomóc w przyspieszeniu sukcesu.

10. Odwróć podręczniki akademickie

Jest rzeczą oczywistą, że liczba podręczników, które pozostają po każdym semestrze, jest dość duża. Jeśli nie wiesz, co zrobić z książkami, których już nie potrzebujesz, nadal możesz na nich zarabiać. Prawdopodobnie nie dostaniesz tego, za co zapłaciłeś na początku semestru, ale coś jest lepsze niż nic.

Posprzątaj swoje książki, spraw, by wyglądały jak nowe i sprzedaj je innym. Możesz spróbować sprzedać je z powrotem do księgarni w swojej uczelni, na Amazon lub bezpośrednio studentom, którzy chodzą na zajęcia po tobie. Możesz także skorzystać z tzw ZenArbitrage witrynę internetową w celu odsprzedaży i czerpania zysków z różnicy.

Trudno powiedzieć, ile pieniędzy można zarobić, przerzucając podręczniki do college’u, biorąc pod uwagę, że każda książka jest warta inną kwotę. Zwłaszcza jeśli czekasz zbyt długo, aby je sprzedać, a przez lata pojawiają się bardziej zaktualizowane wersje, może to być jeszcze trudniejsze. Ale używając intuicyjnego narzędzia, takiego jak ZenArbitrage pomógł niektórym miłośnikom książek zarobić wygodne sześć cyfr rocznie.

Przerzucanie podręczników może być lukratywne. Poproś kolegów z klasy, aby kupili od nich książki za niewielką opłatą, a następnie odsprzedają je za wyższą cenę. Ponieważ wykonujesz całą pracę nóg, aby sprzedać książki, sprawiedliwe jest, abyś osiągnął zysk.

Powiązany: Praca, która płaci ponad 200 000 $

11. Aktor głosowy

Wśród wielu zajęć, codziennych zadań i ogólnego braku doświadczenia zawodowego znalezienie odpowiedniej pracy może być dla uczniów wyzwaniem. Na szczęście aktorstwo głosowe nie wymaga doświadczenia. Możliwe jest, że znajdziesz pracę jako aktor głosowy bez wcześniejszego szkolenia.

W tej dziedzinie ożywiasz postać tylko swoim głosem. Ta postać może wymagać użycia zwykłego głosu lub być może będziesz musiał odtworzyć swój dialog z różnymi prędkościami i tonami. Może to być zabawna i lukratywna praca, szczególnie dla studentów, którzy chcą zarabiać pieniądze w szkole. Znajdź zadania głosowe i zarabiaj pieniądze, gdy jest to dogodne dla Twojego harmonogramu.

Studenci nie muszą czekać do ukończenia studiów, aby zacząć zarabiać

Jako student może być trudne żonglowanie wszystkimi kursami i zadaniami oraz dodatkowymi zajęciami, w których chcesz uczestniczyć. Faktem jest, że szkoła nie jest tania i wszystko coś kosztuje. Czy jest lepszy sposób, aby upewnić się, że niczego nie przegapisz, niż znalezienie zaufanych ofert pracy online dla studentów, którzy pomogą Ci zarabiać pieniądze.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w żadnym z wymienionych tutaj zawodów, aby zacząć. Musisz po prostu chcieć się uczyć i być komunikatywnym ze swoimi klientami. To zaprowadzi cię dalej niż cokolwiek innego na tym świecie.

Już teraz zacznij nawiązywać kontakty z potencjalnymi pracodawcami, oferując swoje usługi jako freelancerzy. Być może po ukończeniu studiów czeka na Ciebie praca. Pamiętaj, że często nie chodzi o to, co wiesz, ale wiesz.

Powiązany: Jak zarobić na chodzenie do szkoły