11 najlepszych gier, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS [MMORPG]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 najlepszych gier, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS [MMORPG]

Od czasu premiery w 2004 roku World of Warcraft był jedną z najpopularniejszych gier MMORPG. W rzeczywistości ma rekord świata Guinnessa dla gry MMORPG z największą popularnością wśród graczy. Nie ma wątpliwości, że WoW jest obecnie najlepszą grą fabularną online dla wielu graczy.

Istnieje jednak kilka innych gier, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS. Dzięki niesamowitej grafice, intrygującym fabułom i ekscytującej rozgrywce, te gry zapewnią wspaniałe wrażenia z gry.

Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft na Androida i iOS

 1. Uderzenie Genshina
 2. Łowca lochów 5
 3. SoulCraft
 4. Grimvalor
 5. Życie po
 6. Eternium
 7. AdventureQuest 3D MMORPG
 8. Wygnane Królestwo RPG
 9. Topór Nexona
 10. Rewolucja Blade&Soul
 11. Era Legend – Cień Wojny

1. Genshin Impact – Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft na Androida

Jeśli kochasz podróżować, to Uderzenie Genshina jest dla Ciebie najlepszą alternatywą. Gra toczy się w świecie zwanym Teyvat, który składa się z 7 różnych narodów. Postać znana jako Podróżnik to para bliźniaków, którzy podróżują do wielu światów, ale zostają rozdzieleni przez niezidentyfikowanego boga w Teyvat. Możesz szybko zmieniać postacie podczas walki, aby wykorzystać różnorodne ataki i umiejętności.

Ta gra ma tryb dla wielu graczy, ale możesz dołączyć tylko 3 innych graczy, czyli maksymalnie 4 graczy. Możesz także odblokować trzy dodatkowe postacie, wykonując zadania. A jeśli potrzebujesz więcej broni, zawsze możesz kupić trochę w sklepach w aplikacji za walutę w grze.

2. The Dungeon Hunter 5 – Najlepsze gry z lochami, takie jak WoW

Ta gra z 2015 roku została opracowana i opublikowana przez firmę Gameloft. Rozpoczynając grę, będziesz musiał wybrać jedną z pięciu różnych postaci. Główną różnicą między każdą postacią jest ich początkowa broń. Możesz także zatrudnić swoich przyjaciół, aby grali jako twoi sojusznicy. A jeśli jesteś typem, który kocha rywalizację, możesz rywalizować online z graczami z całego świata.

Oprócz znakomitej grafiki, twórcy tej gry nie zapomnieli o najdrobniejszych szczegółach. Jeśli jesteś fanem jego poprzednika, Dungeon Hunter 4, na pewno pokochasz tę grę. Jest bardzo podobny do DH4, ustawienie, użycie mikstur i ataków umiejętności itp. Ale różnica polega na tym, że ustawienie DH5 nie jest otwartym światem, ale raczej lochami.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Slay the Spire na Androida

3. SoulCraft – Najlepsze gry na iOS, takie jak World of Warcraft

Spośród gier na mojej liście gier, takich jak World of Warcraft dla użytkowników Androida i iOS, SoulCraft wydaje się być moim ulubionym. Jestem wielkim fanem gier wideo 3D i SoulCraft to RPG akcji 3D! W grze siedmiu aniołów jest odpowiedzialnych za ochronę ziemi przed motłochem z piekła. Jako gracz będziesz jednym z tych aniołów i wszystko, co musisz zrobić, to walczyć z gangiem zła. Jeśli chodzi o broń, zaczniesz od ogromnego miecza, ale później możesz zdobyć topory, młoty i tak dalej.

🔥 Zalecana:  Recenzja sprawdzana w dowolnym miejscu: co to jest i czy warto?

Biorąc pod uwagę pięć różnych trybów gry, będziesz mieć wystarczająco dużo zajęć, aby zająć się przez chwilę.

Przeczytaj także: Najlepsze gry typu roguelike na Androida

4. Grimvalor – najlepsze gry na Androida podobne do World of Warcraft

Ten jest dla maniaków przygód. Opracowany i opublikowany przez Direlight, Grimvalor to przygodowa gra RPG. Jako gracz możesz kontrolować wojownika, który bada królestwo zwane Vallaris. Będąc w stylu Metroidvania, ta gra wymaga wielu eksploracji i zagadek do rozwiązania. Walka jest dość prosta.

Możesz po prostu przytrzymać przycisk ataku, aby zadać ból wrogowi. Musisz zbudować Skupienie, aby uzyskać potężny atak szarży do okresowego użytku. Ale musisz zebrać Odłamki Duszy i pokonać wrogów, aby zbudować Skupienie.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft na PS4, PS5 i Xbox One

5. LifeAfter – Najlepsze gry MMORPG PvP typu Wow na Androida

Jeśli masz bzika na punkcie filmu „Walking Dead” lub „Jestem legendą”, powinieneś zdecydowanie spróbować. Historia wygląda następująco: Śmiertelny wirus zniszczył twoją planetę, w wyniku czego zombie wędrują po planecie wraz z ohydnymi zmutowanymi potworami i kilkoma ocalałymi ludźmi.

Uwielbiam to, jak ta gra sprawia, że ​​wszystko jest tak realistyczne. Po zalogowaniu się do tej gry przejdziesz krótki samouczek, aby poznać podstawy. W tej grze jest dużo rzemiosła i budowania. Otrzymasz wskazówkę dotyczącą jedzenia, schronienia podczas walki z zombie i potworami. Życie po naprawdę zasługuje na miejsce na tej liście gier, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS.

Przeczytaj także: Najlepsze tanie tablety do gier dla PUBG, Fortnite i COD Mobile

6. Eternium – najlepsze darmowe gry, takie jak World of Warcraft na Androida offline

Eternium, które wcześniej było znane jako Mage and Minions, zostało opracowane przez DreamPrimer, wcześniej nazywane grami SnowGlobe. Oto, co mnie ekscytuje w tej grze: za pomocą niektórych gestów myszy możesz rozbić wrogów w pył, patrzeć, jak płoną na chrupko lub strzępić ich na kawałki. Możesz nawet atakować wrogów, przesuwając po nich. Zaufaj mi, moc jest super fajna!

Mam dobrą wiadomość dla użytkowników komputerów PC. Eternium jest wolny! Jeśli pokonasz wrogów, możesz także zdobyć walutę w grze.

Jeśli naprawdę szukasz czegoś innego i ekscytującego, musisz wypróbować te gry. Uwierz mi, kiedy skończysz z tą listą gier, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS, jestem prawie pewien, że będziesz miał całą masę nowych ulubionych gier!

🔥 Zalecana:  25 najlepszych biur podróży w Toronto w 2023 r

Przeczytaj także: Najlepszy tablet do gier poniżej 200 USD

7. AdventureQuest 3D MMORPG

AdventureQuest to gra MMPORG dla Android I iOS z rozsądną rozgrywką i możliwością wyboru dowolnej postaci. Ma do 34 różnych dostosowań fryzur, kolorów i odcieni skóry postaci. Prawidłowe przypisanie klawiszy zapewni, że nie będziesz mieć komplikacji podczas gry.

Na przykład postać może cofnąć się do kamery, zamiast odwrócić się bezpośrednio w stronę kamery.
AdventureQuest zawiera zaktualizowane materiały eksploatacyjne, które rozwiązują określone problemy typowe dla meczów PvP. Zawiera również zadania z unikalnymi przedmiotami, które można przyjąć i oddać.

Ponadto problemy można rozwiązać, otwierając dziennik zadań za pomocą aktualnie śledzonego zadania. Jeśli chcesz gry mobilne, takie jak World of Warcraft na Androida i iOS, AdventureQuest jest dla Ciebie odpowiedni.

8. Wygnane królestwo RPG

Exiled Kingdoms to gra RPG akcji dla jednego gracza dostępna na Android I iOS. Opiera się na unikalnym otwartym świecie, który pozwala na swobodną wędrówkę. Jest to gra izometryczna, taka jak World of Warcraft i Clash of Clans, z trudnymi środowiskami i alternatywnymi ścieżkami rozwoju twojej postaci. Posiada szeroką gamę broni i umiejętności do wyboru od samego początku, co pozwala na stworzenie własnego unikalnego stylu gry. Gra jest bardziej interesująca, ponieważ musisz eksplorować, aby znaleźć zadania, ponieważ nie ma znacznika wszystkiego.

Ścieżki można by poprawić. Możesz utknąć na krawędzi, a postacie, którymi nie można grać, mogą być trudne do poruszania się po niektórych miastach. Dodanie trochę marginesu czasu i utrzymywanie tarcz podczas podziału na strefy byłoby doskonałym dodatkiem do gry. To bardzo dobra gra, jedna z najlepszych gier mobilnych, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS.

9. Topór Nexona

AxE: Alliance vs Empire to gra MMORPG stworzona przez Nexon Red w 2019 roku na Androida i iOS. Gracze mogą wybierać spośród trzech grywalnych klas w każdej frakcji. Łucznik, Tytan i Mistrz Ostrza z frakcji Przymierza i frakcji Imperium, otrzymujesz Walkirię, Wojownika i Maga.

Zawiera imponującą grafikę z ekscytującymi zadaniami, misjami pobocznymi, lochami, rajdami i innymi wydarzeniami, które oferują wciągające tryby gry PvP i PvE z wymagającymi bossami. Jeśli szukasz gry mobilne, takie jak World of Warcraft AxE: Alliance vs Empire na Androida i iOS to gra dla Ciebie.

Przeczytaj także: Czy możesz grać w gry 3DS na Nintendo Switch?

10. Rewolucja Blade&Soul

Blade&Soul Revolution to gra MMORPG z 2019 roku opracowana przez Netmarble dla Android. Zawiera wiele ekscytujących funkcji, takich jak Windwalk, która pomaga poruszać się po rozległym otwartym świecie gry. Możesz także automatycznie rozgrywać bitwy w grze za pomocą jednego dotknięcia przycisku lub rozgrywać je ręcznie. Blade&Soul ma bardzo zdefiniowaną grafikę i naprawdę wciągającą fabułę, więc wszystkie drobne zakupy w aplikacji są tego warte.

🔥 Zalecana:  Czy Skillz jest legalny? – Czy możesz zarabiać prawdziwe pieniądze na grach mobilnych?

Gra skorzystałaby jednak na umożliwieniu ponownej edycji postaci, ponieważ nie można wrócić do wprowadzania zmian po zbudowaniu postaci po raz pierwszy. Jeśli więc podobał Ci się World of Warcraft, Blade & Soul Revolution jest jednym z najlepszych gry mobilne, takie jak World of Warcraft na Androida i Isystem operacyjny.

11. Era Legend – Cień wojny

Jeśli jesteś fanem gier mobilnych z mieczami i magicznymi zaklęciami, takich jak World of Warcraft, ta gra jest dla Ciebie. Era of Legends to gra F2P MMORPG osadzona w otwartym świecie. Ma wszelkiego rodzaju bestie, setki kombinacji i tysiące sekretów, które możesz znaleźć, eksplorując jego rozległy otwarty świat. Ponadto ma szczegółową grafikę, co można docenić bardziej, gdy lecisz na gryfie.

Era of Legends ma osiem unikalnych klas o różnych specjalizacjach. Połączenie klasy i zdolności magicznych bestii daje wszechstronne kombinacje, idealne na każdego wroga i okazję. Podczas eksploracji gry dostępne są materiały eksploatacyjne, jeśli jesteś zapalonym kolekcjonerem; wszystko, począwszy od magicznych bestii, wierzchowców, skórek bohaterów i wielu innych.

Gra byłaby znacznie lepsza, gdyby istniały dostosowania innych rzeczy oprócz strojów. Musi też pokazywać z większej odległości więcej graczy i postaci, którymi nie można grać. Ponadto dodatkowy bank w grze do przechowywania sprzętu lub przedmiotów kolekcjonerskich również byłby dobrą zachętą. Niemniej jednak jest to jedna z najlepszych gier mobilnych, takich jak World of Warcraft na Androida i iOS.