11 kreatywnych sposobów zarabiania na graniu w Minecraft

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 kreatywnych sposobów zarabiania na graniu w Minecraft

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Ludzie są po prostu zmęczeni gromadzeniem się w korporacjach w poszukiwaniu pracy. Życie w boksie to miejsce przyziemnych zadań, których pracownicy boją się powtarzać dzień po dniu. Wielu zadaje sobie pytanie, czy życie to coś więcej. Odpowiedź brzmi: „tak!” Istnieją inne sposoby zarabiania pieniędzy, które są bardziej zabawne, na przykład godzinami bezstresowo grając w Minecrafta.

Całe pokolenie dorastało, grając w Minecrafta od czasu jego premiery ponad dekadę temu. Te dzieciaki, które zaczęły grać, kiedy to było nowe, są teraz na rynku pracy, ale nadal kochają tę grę. Jeśli jesteś kimś, kto uwielbia budować drapacze chmur z materiałów blokowych, nadszedł czas, aby wykrzyczeć to z dachów i przestać to ukrywać, ponieważ może to przynieść niezłe pieniądze.

Na początku przygody z Minecraftem najlepiej nie rzucać od razu pracy. Istnieje kilka opcji zarabiania pieniędzy grając w Minecraft. Jednak nie odniesiesz sukcesu z dnia na dzień. Zbudowanie potrzebnych dochodów zajmie trochę czasu. Do tego czasu myśl o grze jako o pobocznej zgiełku, która przynosi dodatkową gotówkę. Mając większy dochód do dyspozycji, możesz sobie pozwolić na dodatkowe inwestycje w rozpieszczanie się.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

11 sposobów zarabiania pieniędzy grając w Minecraft

Chociaż granie w gry na prawdziwe pieniądze brzmi zabawnie, niektóre konkretne sposoby zarabiania na grze w Minecrafta wymagają planowania strategicznego i ciężkiej pracy. Sztuczka polega na tym, aby zachować otwarty umysł, aby móc wykorzystać możliwości uzyskania wyższych dochodów.

1. Przesyłaj strumieniowo swoją rozgrywkę

Najważniejszym sposobem, w jaki większość graczy zarabia dodatkowe pieniądze, jest transmisja strumieniowa ich gier na żywo. Możesz zrobić to samo, przesyłając strumieniowo po zalogowaniu się do gry. Minecraft to przyjemna wizualnie gra zarówno do grania, jak i oglądania. Możesz uatrakcyjnić widzom oglądanie na żywo akcji na podstawie Twoich reakcji w grze.

Może to być okazja, aby uczynić grę przyjemniejszą, walcząc ze Smokiem Kresu, pokazując krok po kroku, co budujesz w grze, i rozmawiając na czacie. Istnieje wiele sposobów na przesyłanie strumieniowe i mnóstwo widzów, którzy będą oglądać Twoje transmisje.

🔥 Zalecana:  8 sposobów na budżetowanie i oszczędzanie pieniędzy w tym sezonie świątecznym

Streamerzy korzystają z platformy o nazwie Twitch, która pozwala im zbierać subskrybentów i otrzymywać darowizny na swoim kanale. Zarejestruj własne konto i zarabiaj, grając w Minecraft.

Powiązany: Epickie sposoby zarabiania na graniu w Fortnite

2. Sprzedawaj swoje dzieła na rynku Minecraft

Program partnerski gry Minecraft pozwala doświadczonym graczom sprzedawać swoje dzieła innym graczom. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu przedmiotów w grze, które udostępniłeś społeczności Minecrafta, może to być dla Ciebie intratna praca dorywcza.

Zgłoś się do programu używając swojego konta Microsoft i udostępniając swoje portfolio przedmiotów z gry Minecraft. Mogą to być skórki, mapy, dodatki i nie tylko. Jeśli zespołowi partnerskiemu Minecracft spodobają się Twoje treści, możesz zostać przyjęty do tworzenia i sprzedawania przedmiotów na rynku Minecraft.

Blockworks, Noxcrew i BDcraft to jedne z najlepszych przykładów wydajnych partnerów Minecrafta. Wykorzystaj swoje umiejętności projektowe, aby dodawać nowe treści do społeczności graczy i zarabiać pieniądze grając w Minecraft.

3. Uruchom swój kanał Minecraft na YouTube

YouTube to popularna platforma służąca do dodatkowego zarobku. Stwórz własny kanał YouTube i twórz treści dotyczące gry w Minecrafta. Możesz użyć swojego kanału, aby prowadzić transmisję na żywo z widzami podczas gry i odpowiadać na wszelkie ich pytania. Możesz także stworzyć przewodniki po grach, takie jak „jak to zrobić” lub ujawnić swoje największe sekrety dotyczące gry.

Jako YouTuber masz możliwość otrzymywania zapłaty za swoje treści na platformie. Wielu YouTuberów umieszcza reklamy na swoich kanałach, aby zarabiać na każdym wyświetleniu swoich filmów. Niektóre reklamy zapłacą Ci jeszcze więcej, jeśli widzowie je klikną. Możesz także współpracować ze sponsorami sprzętu do gier, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Powiązany: Zarabiaj, grając w gry logiczne

4. Płatne członkostwo Grupa na Facebooku dla Minecrafterów

Grupy płatnego członkostwa są łatwe do skonfigurowania na Facebooku. Po prostu utwórz stronę grupy i poinstruuj tych, którzy chcą się przyłączyć, aby uiścili opłatę za pomocą utworzonego przez Ciebie łącza do kasy. Może to być niewielka miesięczna opłata członkowska lub możesz poprosić o jednorazową opłatę za przystąpienie.

Dzięki opłaconym opłatom członkowskim masz możliwość tworzenia specjalistycznych treści, takich jak odpowiadanie na pytania dotyczące gier, tworzenie zabawnych meczów z graczami, a nawet oferowanie prezentów. To twoja grupa, więc możesz wybrać rodzaj treści Minecraft, którą chcesz tworzyć, o ile treść jest zgodna z zasadami Facebooka.

5. Utwórz niszową witrynę Minecraft

Witryna niszowa oferuje kreatywną przestrzeń do wyrażania siebie w formie pisemnej, a jednocześnie do zarabiania pieniędzy. Dodaj tworzenie treści na górze listy sposobów zarabiania na graniu w Minecraft. Twórz przewodniki po grze, hacki, sekrety graczy i nie tylko, aby zachęcić czytelników do ciągłego wracania na Twoją stronę.

Jako twórca niszowych witryn masz możliwość zarabiania pieniędzy. Na początek umieść reklamy w swoich artykułach. Reklamy mogą płacić za kliknięcie lub obejrzenie, w zależności od firmy. Tym, co naprawdę zwiększy Twoje dochody, będą linki partnerskie. Użyj swojego specjalnego linku, aby skierować widzów do gry Minecraft i ogólnych produktów do gier, które polecasz. Jeśli widzowie dokonają zakupu za pomocą Twojego linku partnerskiego, otrzymasz prowizję od tej sprzedaży.

🔥 Zalecana:  Recenzja panelu Amazon Shopper (2023) – czy to legalne i warte listy oczekujących?

Nie przestawaj publikować treści Minecrafta, aby zachować aktualność i sprawić, by czytelnicy przychodzili do Ciebie, aby kupować produkty za pośrednictwem Twoich linków partnerskich.

6. Hostuj ciekawostki z Minecrafta

Każdy lubi dobrą grę w ciekawostki. Możesz zorganizować online lub osobiście wydarzenie związane z ciekawostkami dotyczącymi Minecrafta, aby otrzymać pieniądze za grę w Minecrafta. Pobieraj niewielką opłatę za wejście, aby wziąć udział w grze i oferować nagrody drzwiowe. Zachęć innych, aby zaprosili swoich znajomych do przyłączenia się, aby zwiększyć swoje dochody i ufundować większe nagrody.

Noce ciekawostek oferują nagrodę pieniężną. Zachowaj pewien procent pieniędzy z wpisowego na zorganizowanie wydarzenia i sfinansowanie wszelkich nagród, a pozostałe pieniądze mogą zostać wykorzystane jako nagroda dla drużyny, która wygra grę z ciekawostkami. Zadawaj pytania dotyczące gry, zachęcaj ludzi do przebierania się i dobrej zabawy.

Powiązany: Sposoby zarabiania na rozwiązywaniu quizów

7. Utwórz kurs online

Dla osób, które nie wskoczyły na modę Minecrafta, kiedy się pojawił, być może są zainteresowane nauczeniem się grać teraz. Stwórz zabawny i wciągający kurs online o Minecrafcie, aby uczyć innych, jak grać w tę grę.

Zacznij od podstaw, takich jak tworzenie konta. Przeprowadź ich przez każdy etap uruchamiania gry Minecraft. Możesz podzielić się zabawnymi, specyficznymi dla danego poziomu sekretami, aby pomóc nowym graczom unikać pułapek i szybciej wygrywać. Ustaw cenę za kurs i sprzedaj go na platformie takiej jak Samcart która prowadzi kursy online. Możesz łatwo uzyskać pasywny dochód dzięki kursowi Minecraft.

8. Napisz e-booka Minecrafta

Widzowie lubią wchodzić do głów graczy, których lubią oglądać w grze Minecraft. Możesz zdradzić im swoje sekrety gry i dlaczego gra jest dla Ciebie tak interesująca. Stwórz i sprzedaj eBook, który udostępnia im te informacje za niewielką cenę.

Książki elektroniczne to świetny sposób na generowanie dochodu podczas snu lub grania w Minecrafta. Ogólnie rzecz biorąc, nie są bardzo drogie w zakupie i są dostępne do natychmiastowego spożycia. Spraw, aby Twój eBook Minecraft był interesujący i pomysłowy, aby inni czytelnicy polecali więcej graczy do zakupu Twojego eBooka.

Powiązany: Zarabiaj za polecanie znajomych

9. Turnieje Minecrafta

Turnieje Minecrafta mogą być prezentowane osobiście lub wirtualnie. Zasadniczo znajdujesz turniej, który Cię interesuje i wchodzisz do gry. Wstęp do gry może być płatny. Jednak niektórzy popularni gracze, tacy jak Mr. Beast, organizują darmowe turnieje, w których można grać w legalne gry gotówkowe.

Na przykład Mr. Beast pozwolił setkom swoich subskrybentów wziąć udział w turnieju Minecraft. Ten, kto zbudował najlepszą konstrukcję, otrzymał nagrodę pieniężną.

Jeśli znajdziesz turnieje Minecraft, które oferują nagrody, które przyniosą Ci korzyści, nie bój się wziąć w nich udziału. Pieniądze wygrane w turniejach mogą pomóc w sfinansowaniu całego przedsięwzięcia, w tym ulepszonego sprzętu do gier, szybszej usługi internetowej do przesyłania strumieniowego i wielu innych.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę
🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja i transport autobusowy

Więcej sposobów na zarabianie podczas gry w Minecraft

Jeśli interesuje Cię więcej sposobów zarabiania pieniędzy w grze Minecraft, rozważ poniższe pomysły. Możesz zarabiać, grając w Minecraft.

10. Zostań opiekunką

Gra Minecraft ma kategorię „E” i jest przeznaczona dla wszystkich, którzy ukończyli 10 lat. Jeśli zostaniesz opiekunką i zaopiekujesz się dziećmi, które potrafią grać w Minecrafta, możesz zarabiać grając z nimi w grę. Opiekunki zazwyczaj pobierają stawkę godzinową za opiekę nad dziećmi innych osób.

Oznacza to, że grając i zabawiając dzieci w tę grę, jednocześnie zarabiasz pieniądze. Nawet gdy dzieci pójdą spać wieczorem, możesz kontynuować zabawę, dopóki rodzice nie wrócą do domu.

11. Zostań Opiekunką Domową

Wykorzystaj swój wolny czas, aby zostać opiekunką domową i jednocześnie grać w Minecrafta. Opiekunki domowe zarabiają na opiece nad czyimś domem pod ich nieobecność. Jeśli właściciel domu wyjeżdża na wakacje lub w interesach, Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że dom jest bezpieczny, zamknięty i nie przeszkadzają mu intruzi. Oznacza to, że codziennie odwiedzasz dom lub zostajesz na noc, w zależności od tego, jak daleko dom znajduje się od Twojego rzeczywistego miejsca zamieszkania.

Gdy tam jesteś, skonfiguruj i graj w Minecrafta, aby zabić czas. Już teraz zarabiasz, dbając o dom. Równie dobrze możesz się dobrze bawić, grając w Minecrafta.

Powiązany: Jak uzyskać bezpłatne kody Xbox Live

Minecraft może być dodatkowym zwiększeniem dochodów, którego potrzebujesz

Nie trzeba dodawać, że konieczność wykonywania wielu prac, aby związać koniec z końcem, jest uciążliwa. Zamiast tego możesz uzupełnić swoje dochody, grając w grę, która sprawia ci radość i nie przypomina pracy. Wybierz z listy pomysłów, jak zarabiać na graniu w Minecraft.

Od blogowania po transmisje strumieniowe, a nawet organizowanie wieczorów ciekawostek — istnieje wiele sposobów na osiągnięcie sukcesu. Skoncentruj swoją energię na jednym lub kilku z wymienionych tutaj pomysłów. Przynieś te dodatkowe pieniądze wcześniej niż później, grając w Minecraft. Nigdy nie wiesz, ile naprawdę możesz zarobić grając w tę grę.

Powiązany: Jak zarabiać pieniądze w Metaverse