10 sposobów zarabiania na publikowaniu reklam dla firm w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 sposobów zarabiania na publikowaniu reklam dla firm w Internecie

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Przez lata robiłem zakupy w rzeczach, które polecili mi znajomi, strony internetowe i reklamy. Niektóre z tych zakupów zmieniły moje życie i nigdy bym o nich nie wiedział, gdyby nie ta reklama.

Oczywiście przed sfinalizowaniem zakupu przeprowadzam badania produktów. Jednak bez tej początkowej reklamy mówiącej mi o produkcie, naprawdę mogłem przegapić świetną rzecz.

Pomyśl o reklamach, które widzisz codziennie, niezależnie od tego, czy są to Twoje wiadomości od rodziny i znajomych, czy te, które pojawiają się podczas przewijania. Możesz tego nie wiedzieć, ale ludzie faktycznie zarabiają na reklamowaniu tych produktów. To świetna okazja, aby zarabiać na publikowaniu reklam różnych firm w mediach społecznościowych, e-mailach lub na własnym blogu.

Być może zastanawiasz się, czy ludzie rzeczywiście zarabiają na publikowaniu reklam; odpowiedź brzmi tak.” Istnieje kilka sposobów zarabiania na promowaniu produktów. W rzeczywistości zarabianie 200 USD dziennie na publikowaniu reklam nie jest niczym niezwykłym.

Jestem pewien, że jesteś zaintrygowany, więc pozwól, że pokażę Ci, jak reklamować się i zarabiać online.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Gdzie znaleźć płatne reklamy i jak to działa?

Zarówno duże, jak i małe firmy szukają sposobów na zwrócenie uwagi na swoją firmę, aby zachęcić do większej sprzedaży. W dużym stopniu opierają się na przekazie ustnym. Oznacza to, że potrzebują innych, aby promować ich wśród przyjaciół i znajomych.

Niektóre możliwości zarabiania na reklamach mogą pochodzić od firm internetowych poszukujących nowych użytkowników, firm z Twojej okolicy, które chcą przyciągnąć klientów do swojego sklepu, lub nowych marek odzieżowych, które chcą, aby ich projekty rozpowszechniły się w świecie.

Zarabianie na publikowaniu reklam może odbywać się na różne sposoby; oto niektóre:

 1. Otrzymuj darmowe produkty w zamian za promocję firmy
 2. Otrzymuj miesięczny dodatek za publikowanie reklam
 3. Otrzymuj prowizję za każdą osobę, która powie, że ją poleciłeś

Polecaj znajomym firmy

Polecanie znajomym firm to prosty sposób zarabiania na publikowaniu ogłoszeń. Zasadniczo, jeśli lubisz firmę, podziel się nią ze znajomymi. Gdy zarejestrują darmowe konto, otrzymasz prowizję.

Niektóre firmy oferujące zapłatę za Twoją promocję to m.in RakutenSkrzynka odbiorczaDolary, Respondent.ioI miód. Nie mają ścisłych wytycznych marketingowych, co oznacza, że ​​możesz udostępniać swoją unikalną reklamę polecającą prawie w dowolny sposób. Firmy te są otwarte dla zwykłych użytkowników.

Im więcej polecasz, tym więcej możesz zarobić na prowizji za samo zamieszczenie reklamy. Skorzystaj ze swoich kanałów społecznościowych i publikuj reklamy na różnych platformach, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

Powiązany: Miejsca, w których można się zarejestrować i natychmiast otrzymać pieniądze (i polecić znajomym!)

🔥 Zalecana:  SiMa AI Przedstawia "MLSoC" - Specjalnie Zbudowaną Platformę Uczenia Maszynowego typu System-on-Chip dla Urządzeń Embedded Edge

Afiliuj z firmami

Bycie partnerem firmy obejmuje promowanie jej produktów lub usług oraz otrzymywanie prowizji. Każda firma zaoferuje własny procent prowizji w zależności od tego, ile kosztuje jej produkt lub usługa.

To może być łatwe do zrobienia, zwłaszcza jeśli sam wypróbowałeś produkt lub usługę i pokochałeś to. Zasadniczo opowiadasz ludziom o swoim doświadczeniu i reklamie, dlaczego powinni to kupić.

Miejsca takie jak Share-A-Sale, Amazon i Clickbank oferują programy partnerskie. Każdy program ma swoje unikalne zasady. Przeczytaj drobnym drukiem, co jest dozwolone w celach promocyjnych.

Powiązany: Jak zostać marketingowcem stowarzyszonym

Partner z firmami

Jeśli jest produkt lub usługa, z którymi miałeś świetne doświadczenia, skontaktuj się z tą firmą i zapytaj o płatny sponsoring. Tworzenie tego rodzaju reklam jest zabawne, ponieważ ogólnie możesz utworzyć reklamę w dowolny sposób.

Na przykład niektóre blogi o macierzyństwie będą promować określoną markę soków, które kupują dla swoich maluchów. Podzielą się wszystkimi zaletami tego soku w poście na swoim koncie na Instagramie i/lub Facebooku. Ten rodzaj postów jest popularny i będzie łatwy do zarabiania, jeśli masz sporą liczbę obserwujących.

Im więcej obserwujesz, tym więcej możesz pobierać za każdy sponsorowany post. Jeśli nie masz pewności, do których firm się zwrócić, możesz skorzystać z usług takich jak GoSnap i BrandSnob, aby połączyć się z płatnymi ofertami sponsorowanymi.

Powiązany: Jak zostać menedżerem mediów społecznościowych

Wyświetl reklamy dla firm

Aby wyświetlać reklamy dla firm, potrzebujesz własnej strony internetowej lub kanału YouTube. Platformy te dadzą Ci szansę zarabiania na publikowaniu reklam firm w Internecie.

Dzięki wyświetlaniu reklam Twoi odbiorcy oglądają Twoje treści oprócz reklam innych firm. Możesz publikować obrazy reklam w różnych częściach posta na blogu lub zezwolić na wyświetlanie reklam w swoich filmach w YouTube.

Kiedy ludzie klikają te reklamy, otrzymujesz określony procent. Jeśli ludzie zarejestrują się, kupią lub podejmą jakiekolwiek działanie, o które prosi firma, otrzymasz zapłatę jeszcze wyższą.

Firmy takie jak Google AdSense i Media.net oferują to jako sposób na zarabianie pieniędzy w Twojej witrynie. Obie firmy reklamowe są również świetne dla początkujących. Jednak im większy ruch, tym więcej możliwości zarabiania pieniędzy.

Powiązany: Jak zarabiać na klikaniu reklam

Zostań Ambasadorem Marki dla Firm

Wiele nowszych lub mniejszych firm chce dodać ambasadorów marki do swojej odzieży, biżuterii lub produktów ze zdrową żywnością. Ambasadorzy marki noszą lub używają produktów reklamowanej firmy. Zazwyczaj ambasadorzy marki publikują zdjęcia i filmy, na których noszą lub używają produktów, aby pokazać odbiorcom, jak wspaniałe są te produkty.

Firmy takie jak It Works, Monat i wiele innych wykorzystują to jako sposób na wypuszczenie swoich produktów na rynek. Ambasadorzy otrzymują wynagrodzenie za promowanie produktów. Kwota pieniędzy, którą możesz zarobić w każdej firmie, będzie się różnić w zależności od tego, ile promujesz i jak wielu jest twoich obserwatorów.

Powiązany: Jak zostać ambasadorem marki

10 miejsc, w których można publikować reklamy i zarabiać

Teraz, gdy omówiłem, w jaki sposób możesz zarabiać na publikowaniu reklam w mediach społecznościowych, witrynach internetowych, forach i nie tylko, pozwól, że pokażę Ci konkretne miejsca, od których możesz zacząć. Poznaj najlepsze sposoby zarabiania na publikowaniu reklam dla firm.

1. Twój własny blog lub niszowa strona internetowa

Wybrałem to jako numer jeden, ponieważ jest to naprawdę najlepszy sposób na reklamowanie się i zarabianie w Internecie. Posiadanie własnego bloga lub niszowej witryny oznacza, że ​​możesz publikować lub reklamować dowolne firmy, które wybierzesz. Niektórzy blogerzy i strony internetowe z łatwością zarabiają 200 USD dziennie, publikując reklamy.

🔥 Zalecana:  37 miejsc pracy dla leniwych: zarabiaj dobrze za mniej wysiłku

Istnieje wiele sposobów na umieszczenie firmy w swojej witrynie i zarabianie na publikowaniu reklam. Możesz poświęcić jeden post na blogu specjalnie tej firmie i zarabiać na blogu o tym, dlaczego jest to świetna firma, co oferuje, i powiedzieć swoim odbiorcom, dlaczego powinni od niej kupować.

W swojej witrynie możesz zarabiać na reklamowaniu się, wyświetlając losowe grafiki na różnych postach lub stronach, aby skierować ruch do witryny firmy partnerskiej.

2. Twoja lista e-mailowa

Jeśli masz subskrybentów swojej witryny, użyj tej listy e-mail do promowania firm, z którymi współpracujesz. Posiadanie listy e-mailowej to świetny sposób na połączenie odbiorców z firmą bezpośrednio z ich skrzynki odbiorczej.

Jeśli nie masz jeszcze listy e-mailowej, zacznij od stron docelowych ConvertKit. Możesz zacznij od darmowego kontawygeneruj stronę docelową i opublikuj ją w ciągu 10 minut.

Kontynuuj używanie Darmowy plan ConvertKit dla maksymalnie 1000 subskrybentów na Twojej liście e-mailowej. To całkiem sporo osób obserwujących Twoje reklamy!

3. Kanał YouTube

Posiadanie kanału YouTube oznacza, że ​​możesz rozmawiać o kimkolwiek i czymkolwiek chcesz, o ile przestrzegasz wskazówek dla użytkowników YouTube. Oznacza to, że możesz mówić o firmie, zostawić swój unikalny kod do wykorzystania przez innych i zarabiać tylko na tym filmie.

Influencerzy YouTube mogą zarabiać na reklamach na swoich kanałach YouTube. Na początku prawie każdego filmu wielu YouTuberów przedstawia firmę, która go sponsoruje, i opowiada trochę o tym, czym zajmuje się ta firma. Wiele firm partnerskich oferuje nawet kod rabatowy do wykorzystania przez widzów, który pokazuje, kto ich polecił.

Ponadto w dłuższych filmach na YouTube pojawiają się reklamy, za które ludzie otrzymują wynagrodzenie na swoim kanale.

Powiązany: Jak zostać testerem produktów

4. Pinterest

Pinterest to wizualna wyszukiwarka i jest drugą najwyższą platformą (po Google), z której ludzie korzystają, gdy szukają czegoś konkretnego. Jeśli istnieje produkt, który naprawdę Ci się podoba i jesteś skonfigurowany do otrzymywania płatności za reklamę tej firmy, utwórz dla niego grafikę, dodaj swój link i przypnij go do Pinteresta.

Twoja grafika może poprowadzić inne osoby z Pinteresta do Twojej witryny, gdzie szczegółowo omówisz tę konkretną firmę lub produkt. Stamtąd członkowie widowni mogą podejmować działania zgodnie z Twoimi instrukcjami, a Ty możesz zarabiać.

Dodatkowo możesz otagować swoją grafikę produktami, z których korzystałeś, a te tagi mogą kierować ludzi bezpośrednio do witryny tej firmy.

5. Facebooka

Facebook to popularna platforma mediów społecznościowych używana przez miliony ludzi do pozostawania w kontakcie. Skorzystaj z wielu osób, które masz na swoim profilu i zarabiaj na publikowaniu reklam online za pieniądze.

Korzystaj z Facebooka, aby publikować posty sponsorowane i ambasadorskie, lub udostępniaj link do swojej osobistej witryny internetowej, aby generować ruch do posta, który posiadasz. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym Facebook może pracować dla Ciebie.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

6. Instagrama

Popularną platformą dla postów sponsorowanych jest Instagram. Instagram jest używany do wszystkich „ładnych” rzeczy: idealnej rodziny, domu, dekoracji, strojów itp.

Najlepszym sposobem zarabiania na publikowaniu reklam na Instagramie są posty sponsorowane. Możesz generować własne treści i dodawać je do swojego kanału, relacji lub rolek. Zwracaj uwagę na swoje posty, kreatywnie reklamując produkt lub usługę. Piękno tego polega na tym, że możesz nadal publikować nowe treści, które prowadzą do sponsorowanych produktów na zawsze.

🔥 Zalecana:  7 kroków do lepszej analizy nastrojów – w kierunku sztucznej inteligencji

Powiązany: Jak zarabiać na polubieniu postów na Instagramie

7. Twittera

Twitter to platforma mediów społecznościowych przeznaczona do krótkich treści i szybkiego marketingu. Spraw, aby Twoje konto pracowało dla Ciebie, korzystając ze sponsorowanych tweetów. Firmy zapłacą ci za tweetowanie o nich.

Aby w pełni wykorzystać Twittera, musisz zwiększyć liczbę obserwujących. Im więcej masz obserwujących, tym bardziej prawdopodobne jest, że firma skontaktuje się z Tobą w sprawie płatnych tweetów.

Ponadto możesz użyć Twittera do kierowania ruchu do własnego bloga lub witryny.

8. Fora

Fora to miejsca, w których ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać bezpośrednie odpowiedzi od osób posiadających wiedzę i/lub doświadczenie. Te fora obejmują tematy takie jak macierzyństwo, ciąża, ogólne pytania Yahoo, kwestie techniczne i kilka innych.

Korzystaj z forów, aby zarabiać na odpowiadaniu na pytania ludzi, kierując ich odpowiednio do firmy, z którą współpracujesz. Jeśli mama prosi o najlepsze produkty do jedzenia dla dzieci, możesz skierować ją do firmy, która ma to, czego szuka. Ta koncepcja dotyczy również innych forów.

Pracując z firmą, zawsze sprawdź wcześniej regulamin forum, aby sprawdzić, czy reklama jest dozwolona.

Powiązany: Zarabiaj, aby udzielać porad

9. Udostępnij znajomym osobiście

Stare, dobre spotkanie twarzą w twarz z przyjaciółmi może zainicjować jedne z najlepszych okazji do rekomendacji. W rozmowie możesz wspomnieć, że współpracujesz z jakąś firmą, a następnie szczegółowo omówić ofertę firmy. Nigdy nie wiesz, czy osoba, z którą się spotykasz, szuka dokładnie tego, co oferujesz.

Ten typ rekomendacji najlepiej sprawdza się w przypadku reklam polecających znajomych i ambasadorów.

10. Rozdaj broszury

Szybkim sposobem na zwiększenie grona odbiorców jest skontaktowanie się z innymi firmami, które mogą pomóc Ci dotrzeć do ich odbiorców. Współpracuj z lokalnymi firmami, uzupełniając produkty i usługi w Twojej okolicy, a następnie rozdawaj im broszury z reklamą.

Utwórz broszurę dla firmy, z którą współpracujesz, i dodaj swoje dane kontaktowe oraz unikalny kod polecający lub link.

Powiązany: Zarabiaj na czytaniu e-maili

Możesz zarabiać na publikowaniu reklam i osiągać niezłe dochody

Istnieje wiele sposobów zarabiania na publikowaniu reklam firm. Od blogowania, przez posty sponsorowane na Instagramie, po ambasadorstwo — możesz znaleźć sposób, który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Nie ma tylko jednego sposobu zarabiania na reklamach; bądź kreatywny i zmierz się z kilkoma platformami. Post utworzony na Instagramie można dodać do Facebooka. Post w Twojej witrynie można udostępnić na Twitterze, Pinterest i Facebooku. Pozwól swoim platformom pracować dla Ciebie.

Wielu zarobiło niezłe dochody tylko z płatnych reklam. Wypróbuj jeden lub więcej sposobów wymienionych tutaj, aby uzyskać możliwości zwiększenia dochodów.

Powiązany: 25 najlepszych, dobrze płatnych prac dla mam w domu