10 sposobów zarabiania na korekcie (zarówno online, jak i offline)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 sposobów zarabiania na korekcie (zarówno online, jak i offline)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Kiedy po raz pierwszy zacząłem szukać sposobów zarabiania pieniędzy w domu, nie miałem pojęcia, że ​​można zarobić na korekcie. Z perspektywy czasu ma to całkowity sens! Istnieją materiały pisemne – zarówno online, jak i osobiście. Więc jeśli firmy nie chcą publikować literówek, muszą zapłacić komuś za korektę ich pracy.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i produktywną, nie ma powodu, dla którego nie możesz odnieść sukcesu w pracy zdalnej jako korektor. Nawet jeśli nie pracujesz w salonie ani w wydzielonej przestrzeni biurowej, swoboda pracy z dowolnego miejsca jest jej pięknem.

Korektorzy mogą zarabiać na sprawdzaniu online. Wszystko polega na znalezieniu odpowiednich możliwości, które pasują do Twojego stylu życia i podjęciu decyzji, w jaki sposób chcesz posunąć się naprzód w swojej karierze. Jeśli możesz pracować z domu i co roku oszczędzać pieniądze, nie musząc korzystać z drogiego gazu, to jest to właściwy kolejny krok dla Ciebie. Zarabiaj na korekcie, abyś mógł zacząć żyć, a nie tylko przetrwać codzienną harówkę.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Jak zostać korektorem

Bycie korektorem nie wymaga żadnego konkretnego wykształcenia, certyfikatów ani nawet doświadczenia. Musisz jednak dobrze radzić sobie z językiem angielskim, aby świadczyć skuteczne usługi korekty dla swoich klientów. Musisz być kimś, kto toleruje duże ilości czytania, ponieważ będzie to główna część twojej pracy.

Korektor to nie to samo co redaktor. Twoim zadaniem jest zapewnienie prawidłowej pisowni, gramatyki i interpunkcji w treści, a nie przepisywanie treści, aby poprawić jej płynność. Jest to ważna rola, ponieważ firmy lub osoby prywatne nie chcą publikować czegoś, co jest pełne błędów.

Aby odnieść sukces jako korektor, podążaj śladami tych, którzy odnoszą sukcesy teraz. Dołącz do Caitlin Pyle Korekta w dowolnym miejscu BEZPŁATNE seminarium internetowe, aby zrozumieć, jak zarabiać na korekcie. Caitlin uczy tajników korekty, jak znaleźć klientów i jak prowadzić rzeczywistą firmę zajmującą się korektą.

🔥 Zalecana:  Najlepsze firmy programistyczne dla kasyn online

Zacznij od mniejszych, nisko płatnych prac, aby uzyskać te referencje / recenzje. Dzięki temu przyszli klienci będą mieli pewność co do Twoich usług. Gdy zdobędziesz więcej doświadczenia, możesz zwiększyć swoją stawkę, aż osiągniesz wygodny dochód.

Powiązany: Korekta recenzji w dowolnym miejscu

10 sposobów zarabiania na korekcie

Istnieje wiele sposobów zarabiania na korekcie. Musisz tylko znaleźć sposób z poniższej listy, który pasuje do Twojego stylu życia i jest zgodny z celami, które stawiasz sobie w swojej karierze.

1. Zostań niezależnym korektorem dla wirtualnych firm

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery korektora jest rozpoczęcie jako wolny strzelec. Możesz decydować o sytuacji w swojej firmie i współpracować z wirtualnymi firmami na całym świecie. Jako freelancer jesteś swoim własnym szefem, co oznacza, że ​​możesz wybrać własne godziny i stawkę.

Zacznij od znalezienia lokalnych firm oferujących usługi wirtualnej korekty. Mogą wysyłać Ci swoje treści do e-maili, postów na blogu, kopii strony internetowej, postów w mediach społecznościowych i nie tylko. Wystarczy przejrzeć treść, aby sprawdzić błędy, zanim zostanie opublikowana.

Powiązany: Jak założyć firmę Wirtualnego Asystenta

2. Oferuj swoje usługi autorom

Autorzy należą do czołowych klientów, którzy musieliby mieć korektora sprawdzającego ich pracę. Jak możesz sobie wyobrazić, autorzy są zajęci kreatywnością i próbą opowiedzenia historii. Stale też udoskonalają swoją pracę, aby ułatwić im popełnienie błędu. Możesz być jedyną osobą, która uratuje ich przed zawstydzeniem związanym z publikowaniem czegoś z błędami.

Zaprezentuj swoje usługi autorom jako ich korektorom. Możesz znaleźć autorów do współpracy w różnych grupach na Facebooku, postach w mediach społecznościowych i reklamach lub nawiązać współpracę z agencją, która może Cię połączyć. Zawsze jest nowa książka do napisania, więc zawsze będzie potrzebny korektor.

Powiązany: Jak zostać czytelnikiem wersji beta w 4 prostych krokach

3. Zaoferuj nauczycielom usługi korekty

Nauczyciele spędzają dzień przygotowując zadania, program nauczania i notatki dotyczące lekcji, których będą uczyć. Koncentrują się na przekazywaniu uczniom materiałów w sposób łatwy do przyswojenia i zrozumienia. Korekta pracy nauczyciela nie zawsze leży na pierwszym planie, zwłaszcza po długich godzinach pracy w klasie.

Możesz być korektorem nauczyciela i pomagać mu w tworzeniu zadań, arkuszy roboczych, sylabusów i e-maili. Nauczyciele pomagają innym zdobywać wiedzę i mistrzostwo; nadszedł czas, aby również uzyskali pomoc zakulisową od korektora.

Powiązany: Zarabiaj, aby uczyć online

4. Oferuj swoje usługi studentom

Studenci znajdują się na liście klientów, których możesz wziąć za korektę. Niezależnie od tego, czy są w szkole średniej, przygotowując esej na studia, czy są studentami na kursie pisania, możesz być korektorem, którego potrzebują.

Wielu studentów chce pokazać się z jak najlepszej strony, a to oznacza oddanie pracy bez błędów. Daj im spokój ducha, że ​​masz ich za plecami i możesz dla nich sprawdzić.

🔥 Zalecana:  Transformacja i innowacje w modelach uczenia maszynowego: jak przepływ pracy w ramach aktywnego uczenia się może zmienić sposób optymalizacji w sieciach genetycznych i metabolicznych

5. Zostań trenerem korekty

Możesz zostać trenerem stylu życia w niemal każdym aspekcie życia. Obejmuje to zostanie trenerem korekty, który pomaga innym stać się korektorami lub pomaga ludziom nauczyć się, jak korygować własne materiały. Trenera korekty można sklasyfikować jako trenera biznesowego ze względu na jego zdolność do pomagania innym, aby stali się bardziej profesjonalni w swoich treściach.

Możesz rozpocząć indywidualną działalność coachingową w celu korekty lub otworzyć ją na coaching grupowy. To naprawdę zależy od twoich preferencji. Zareklamuj swój coaching innym, aby przyciągnąć więcej klientów. Trenerzy zajmujący się korektą mogą odnieść duży sukces i zarabiać na korekcie po drodze.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu wiadomości

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania na korekcie online

Nie ograniczaj się, gdy rozważasz wszystkie dostępne zadania korekty. Dodaj do swojej listy sposoby zarabiania na korekcie online, aby zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

6. Sprzedawaj online quizy sprawdzające do druku

Twórz zabawne quizy sprawdzające do wydrukowania, aby sprzedawać online. Możesz je sprzedawać w miejscach takich jak Etsy, Shopify lub SamCart. Te materiały do ​​wydrukowania mogą być używane dla uczniów, którzy uczą się gramatyki lub sprawdzają wiedzę ludzi na temat własnej gramatyki. Może to być pomocne dla osób, które chcą rozpocząć karierę korektora; jeśli nie mogą przebrnąć przez twój materiał do druku, może to nie być dla nich najlepszy wybór kariery.

Materiały do ​​druku są gorącym przedmiotem do sprzedaży, ponieważ są na ogół niedrogie i łatwe do zdobycia. Kupujący może go wydrukować na dowolnym papierze, który ma pod ręką po zakupie od Ciebie. Wykaż się kreatywnością dzięki korekcie do wydrukowania, aby zwiększyć sprzedaż.

Powiązany: Jak zarabiać na rozwiązywaniu quizów

7. Załóż bloga, ucząc innych sprawdzania

Stwórz własną witrynę blogową, aby zarabiać na sprawdzaniu online. Możesz tworzyć posty na blogu dotyczące uczenia innych, jak mogą zostać korektorami. Daj im wskazówki i wskazówki, jak z powodzeniem dokonać korekty w odpowiednim czasie. Możesz także pokazać im, jakie prace mogą znaleźć jako korektor, aby zachęcić ich do ponownego odwiedzania Twojej witryny w celu uzyskania bardziej przydatnych informacji.

Blogi, które są zaprojektowane jako zasoby, a nie tylko pamiętnik online, zazwyczaj będą bardziej skuteczne w zarabianiu pieniędzy. Możesz zarabiać dzięki reklamom i partnerom. Za każdym razem, gdy użytkownik zobaczy reklamę w Twojej witrynie i ją kliknie, otrzymasz zapłatę. Dołącz linki partnerskie, aby zarabiać jeszcze więcej na swoim blogu.

🔥 Zalecana:  Jak powstrzymać wypadanie włosów: przewodnik po walce z przerzedzaniem włosów i przyspieszeniem wzrostu włosów

8. Utwórz kurs dotyczący korekty

Wyjaśnij, co to znaczy być korektorem. Stwórz własny kurs korekty online i sprzedawaj go innym. Dzięki temu możesz zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu jako korektor, jednocześnie pomagając innym.

Kursy online można przesyłać na różne platformy, które zajmują się stroną biznesową za Ciebie. Po prostu prześlij swoje treści, ustal cenę i promuj swój kurs. Platforma wykona pracę, aby obciążyć klientów kursem i wysłać pieniądze.

Powiązany: Recenzja SamCarta

9. Uruchom kanał YouTube z korektą na żywo

YouTube to wspaniałe źródło, do którego ludzie gromadzą się, by uzyskać bezpłatną pomoc i/lub rozrywkę. Istnieją dziesiątki milionów kanałów YouTube, z których wiele zarabia ogromne pieniądze dzięki kreatywnym i rozrywkowym treściom. Zostań zasobem na swoim własnym kanale YouTube, pomagając innym w nauce właściwych technik i udzielając wskazówek dotyczących korekty.

Możesz transmitować na żywo na swoim kanale, aby sprawdzić zadanie w czasie rzeczywistym lub przesłać treści od subskrybenta i sprawdzić jego pracę. Daj im wgląd w to, jak to może być dla nich zostać korektorami.

10. Rozpocznij płatną grupę na Facebooku, aby sprawdzić dla innych

Załóż własną ekskluzywną grupę na Facebooku, do której członkowie mogą dołączyć i uzyskać pomoc w korekcie. Możesz pobierać opłatę za każdego członka dołączającego do Twojej grupy. W swojej grupie oferuj sesje szkoleniowe na żywo, krytykuj prace przesłane przez członków i ogólnie pomóż innym dowiedzieć się, jak mogą poprawić swoje umiejętności korekty.

Powiązany: Jak zostać menedżerem mediów społecznościowych i znaleźć klientów

Korekta może być przyjemna i lukratywna

Korekta może być przyjemna, jeśli lubisz czytać, a jednocześnie jest dla Ciebie formą dochodu. Najlepsze jest to, że możesz zarabiać na czytaniu gdziekolwiek chcesz, jednocześnie ustalając własny harmonogram.

Dołącz do ruchu, aby wnieść więcej szczęścia do swojego życia. Stwórz lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, która współgra z Twoim stylem życia i zarabiaj na korekcie.

Powiązany: Najlepsze kursy korekty online