10 najlepszych sposobów na zarobienie pieniędzy, jeśli jutro potrzebujesz pieniędzy na czynsz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych sposobów na zarobienie pieniędzy, jeśli jutro potrzebujesz pieniędzy na czynsz

Potrzebujesz pieniędzy na opłacenie czynszu jutro? Co robić? Nie denerwować. Możesz zrobić kilka rzeczy, jeśli potrzebujesz pieniędzy na jutrzejszy czynsz.

Brak możliwości terminowego regulowania czynszu może być dość stresujący. Czasami spotykamy się z sytuacjami, w których nie mamy łatwo dostępnej gotówki, albo nasze miesięczne dochody mogą nagle okazać się niewystarczające.

Może się to zdarzyć, jeśli nie otrzymałeś wypłaty lub zasiłku, pożyczyłeś komuś pieniądze, masz zadłużenie na karcie kredytowej lub rachunki za media, które musiałeś natychmiast zapłacić, miałeś nagły wydatek w poprzednim miesiącu, jeśli pieniądze są gdzieś zamrożone, lub jeśli niespodziewanie stracisz pracę.

Bez względu na powód, dla którego nie jesteś w stanie zapłacić czynszu, potrzebujesz szybkiego rozwiązania, które zadziała, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Przyjrzyjmy się, jak szybko załatwić gotówkę i zapłacić czynsz do jutra.

Szybkie sposoby na zebranie pieniędzy na czynsz

Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, a czynsz jest należny natychmiast, oto kilka dobrych opcji, które pomogą Ci zebrać pieniądze na czynsz. Możesz zapoznać się z tymi rozwiązaniami i wybrać to, co odpowiada Twoim okolicznościom. Podczas gdy niektórzy mogą szybko się wypłacić, inni mogą potrzebować trochę pracy.

Być może będziesz musiał wrzucić dwie lub więcej opcji do miksu, aby zebrać wystarczającą ilość gotówki.

1. Realizuj dostawy żywności lub artykułów spożywczych

Znajdziesz wiele aplikacji internetowych, takich jak Instacart lub Doordash, które dostarczają artykuły spożywcze lub jedzenie za pośrednictwem zamówień online. Jeśli masz samochód ciężarowy, dostawczy lub osobowy, możesz podjąć się takiej pracy i zarabiać na godziny, aby zarabiać pieniądze i płacić czynsz na czas. Taka praca kosztuje od 20 do 25 USD za godzinę w zależności od lokalizacji, a jeśli podejmujesz ją regularnie przez kilka godzin, wyobraź sobie, ile dodatkowych pieniędzy możesz zarobić.

Sprawdź naszą recenzję Doordash, zanim zdecydujesz.

2. Zdobądź koncert online

Możesz wykorzystać swoje umiejętności i znaleźć pracę online. Na przykład, jeśli potrafisz dobrze pisać, zdobądź pracę jako autor treści na Fiverr, FlexJobs lub Upwork. Możesz otrzymać zapłatę po przesłaniu zadania i natychmiast otrzymać gotówkę.

Możesz także znaleźć inne oferty pracy online, takie jak pomoc wirtualna, wprowadzanie danych, projektowanie graficzne lub programowanie itp. Szybkie wyszukiwanie online pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz.

3. Zarabiaj dzięki Cashback

Zamień swój czynsz w szansę na zwrot gotówki dzięki GoCashBack. Wybieraj spośród ponad 11 000 sklepów, w tym Walmart, Home Depot i Macy’s, i zarabiaj na wszystkim, od artykułów spożywczych po artykuły gospodarstwa domowego. Ponadto, gdy zarobisz 10 USD zwrotu gotówki, możesz łatwo wypłacić je za pośrednictwem PayPal, czeku, karty podarunkowej lub Helipay.

Używając GoCashBack do płacenia czynszu, możesz maksymalnie wykorzystać swoje miesięczne wydatki i zamienić je w szansę na zdobycie nagród. Nie przegap tej szansy na zaoszczędzenie pieniędzy i zdobycie nagród — zarejestruj się w GoCashBack już dziś i odbierz bonus za rejestrację w wysokości 8 USD.

4. Zapłać częściowo tym, co masz

Jeśli masz trochę pieniędzy do zapłacenia jako procent całkowitego czynszu, możesz spróbować porozmawiać z właścicielem, aby rozwiązać problem. Będzie to bonus, jeśli jesteś długoletnim najemcą i wcześniej regularnie płaciłeś czynsz.

Jeśli wyjaśnisz swoją sytuację właścicielowi, może ci się to udać. Dokonaj częściowej płatności dzisiaj, zobowiązując się do zapłaty reszty później.

5. Sprzedaj część swojego majątku

Rozejrzyj się dobrze po domu i zobacz, czy nie masz czegoś cennego, co możesz sprzedać, aby natychmiast zebrać pieniądze na czynsz. Może to być wszystko, od gadżetów i elektroniki po płyty CD i DVD, instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy, książki lub naczynia.

Chociaż niektóre przedmioty mogą mieć wartość sentymentalną, z kilkoma na pewno możesz się rozstać. O ile przedmiot, który sprzedajesz, nie ma dużej wartości, pieniądze zebrane ze sprzedaży przedmiotu osobistego mogą nie wystarczyć na pokrycie czynszu. Możesz jednak użyć go do częściowej zapłaty.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych witryn do znalezienia płatnych badań naukowych w 2023 r

Co więcej, możesz zamienić kupowanie i sprzedawanie przedmiotów z zyskiem, powszechnie znane jako przerzucanie, w poboczną zgiełk, aby uniknąć kłopotów finansowych na drodze. Oto kilka wskazówek na temat najlepszych przedmiotów do obracania dla zysku.

6. Poproś krewnego lub przyjaciela o pomoc

Jeśli twoje problemy finansowe są tylko tymczasowe i spodziewasz się, że później będziesz mieć wystarczająco dużo pieniędzy, zawsze możesz poprosić krewnego lub przyjaciela o pomoc. Możesz je spłacić, gdy tylko będziesz mieć wystarczającą ilość pieniędzy.

Może nie być to możliwe dla wszystkich, ale jeśli masz taką możliwość, rozważ zwrócenie się o tymczasową pomoc.

7. Znajdź pracę w niepełnym wymiarze godzin lub pracę pod stołem

Jeśli nie masz nic do sprzedania i chcesz uniknąć zaciągania kredytu, możesz podjąć pracę na pół etatu w godzinach wieczornych lub w innym wolnym czasie. Niektóre prace w niepełnym wymiarze godzin lub prace pod stołem są płatne według stawki godzinowej lub dziennej.

Nawet jeśli pieniądze nie są świetne, mogą pomóc ci zebrać dodatkową gotówkę, którą możesz wykorzystać na rozwiązanie dylematu związanego z czynszem.

8. Zajmij się opieką nad dziećmi

Alternatywnie możesz zająć się opieką nad dziećmi, aby zebrać dodatkowe pieniądze na dodatkową pomoc; taka praca przynosi natychmiastowe pieniądze.

Jeśli masz talent do zajmowania się dziećmi i wykonujesz dobrą robotę, możesz otrzymać zapłatę nawet wyższą niż ustalona kwota. Niektóre prace związane z opieką nad dziećmi płacą nawet do 100 USD za jedną noc.

9. Udaj się do Agencji Pracy Tymczasowej

Jeśli masz problem ze znalezieniem pracy na własną rękę, możesz udać się do agencji pracy tymczasowej i poprosić ją o pomoc w znalezieniu pracy, która pozwoli Ci opłacić czynsz.

10. Oddaj krew

Innym pomysłem na zarobienie dodatkowej gotówki jest oddanie krwi. Jedna darowizna może pomóc zarobić około 60 $. Możesz umieścić to w swoim miesięcznym funduszu czynszowym. Oto lista centrów oddawania osocza, które mogą Ci pomóc.

Jak żyć bez czynszu?

Możesz być zaskoczony słysząc, że istnieją sposoby na życie bez czynszu. Ponieważ opłaty za czynsz stanowią znaczną część Twoich miesięcznych wydatków, wyobraź sobie wszystkie rzeczy, które możesz zrobić z pieniędzmi, które wcześniej przeznaczałeś na opłacenie czynszu.

Możesz odłożyć pieniądze na fundusz emerytalny, spłacić długi i zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić dom lub coś innego doceniający majątek.

Tak więc, jeśli wcześniej myślałeś, że utkniesz w płaceniu czynszu przez całe życie, oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, jak możesz żyć bez czynszu i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

1. Podejmij siedzenie w domu

Wiele osób musi podróżować w celach zarobkowych lub na wakacje i lubi zostawiać swój dom pod czyjąś opieką. Takie oferty pracy są publikowane na Craigslist lub Classifieds, a małe wyszukiwanie pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz. Istnieją również dziesiątki stron internetowych, na których można znaleźć pracę jako opiekunka do domu, jedna z najlepszych, w tym Trusted Housesitters.

Możesz skorzystać z takiej opcji i mieszkać tam bez czynszu.

Podczas gdy niektóre prace związane z domem są długoterminowe, jeśli właściciele przeprowadzili się w celach zawodowych, inne są krótkoterminowe i być może będziesz musiał często przenosić się z jednego miejsca do drugiego.

2. Zamieszkaj z rodzicami

Jeśli zgadzasz się z tym pomysłem, rozważ zamieszkanie z rodzicami, dopóki nie będziesz mieć wystarczającej ilości pieniędzy, aby być samowystarczalnym finansowo. Możesz zaoszczędzić na czynszu, spłacić kredyty i mieć wystarczająco dużo na przyszłość.

Jeśli twoi rodzice chcą cię przyjąć, usiądź z nimi i przedyskutuj, jak to by się ułożyło dla ciebie i dla nich. Ponieważ jesteś dorosły, być może będziesz musiał wyznaczyć kilka granic i podstawowych zasad, aby mieć swoją przestrzeń osobistą.

🔥 Zalecana:  Instagram nie wysyła kodu SMS? Oto jak to naprawić

Oznacza to również, że musisz być odpowiedzialnym członkiem domu. Bierz udział w pracach domowych, sprzątaj po sobie i unikaj sprawiania im niedogodności, jednocześnie dając im przestrzeń.

3. Zostań zarządcą apartamentowca

Jeśli masz taką możliwość, rozważ zostanie kierownikiem budynku mieszkalnego. Możesz otrzymać mieszkanie w tym samym budynku, w którym możesz mieszkać bez czynszu. Będziesz jednak musiał być dostępny dla najemców przez telefon, aby zajmować się ich prośbami i problemami oraz zapewniać prace naprawcze.

Zanim przyjmiesz taką rolę, zapoznaj się z warunkami pracy. Zarządzanie niektórymi mieszkaniami jest dość rygorystyczne i możesz nie znaleźć idealnych warunków do pracy.

4. Znajdź pracę do wynajęcia

Właściciele firm, zwłaszcza właściciele gospodarstw rolnych, zwykle szukają pomocy na miejscu i oferują zakwaterowanie w zamian za pracę. W Internecie można znaleźć mnóstwo takich okazji.

Jeśli znajdziesz taki układ, możesz mieszkać bez czynszu i pomagać w gospodarstwie, wykonując prace domowe, takie jak dojenie krów, pomoc w zarządzaniu produkcją i bydłem itp.

Możesz nawet nauczyć się rolnictwa na przyszłe cele, jeśli się na to zdecydujesz.

5. Znajdź sytuację w miejscu pracy

Możesz zostać dostawcą opieki nad dziećmi lub opiekunem dla rodziny i mieszkać z nimi za darmo. Te prace są odpowiednie dla osób, które lubią małe dzieci lub zwierzęta domowe i mogą opiekować się nimi z troską i uwagą.

Być może będziesz musiał stworzyć imponujący profil w witrynach internetowych, które oferują takie możliwości. Takie oferty pracy można również znaleźć w lokalnych ogłoszeniach.

Rzeczy do rozważenia, jeśli potrzebujesz pieniędzy na opłacenie czynszu

Jeśli comiesięczne płacenie czynszu jest dla ciebie wyzwaniem, musisz ponownie rozważyć swoją sytuację i znaleźć sposoby na poprawę swojej sytuacji finansowej. Na przykład zastanów się, na jaki czynsz możesz sobie pozwolić. W ten sposób spłacanie składek nie będzie już stresujące, a Ty będziesz mógł z łatwością zarządzać nimi co miesiąc.

Oto kilka pomysłów, które popchną Cię we właściwym kierunku.

Zdobądź Side Hustle

Jeśli starałeś się utrzymać na powierzchni w pracy, którą masz w tej chwili, zawsze możesz zacząć coś na boku, aby mieć dodatkowe źródło dochodów. Oto kilka pobocznych spraw, które możesz rozważyć:

  • Weź udział w ankietach online. Istnieje wiele platform z ankietami, na których można zarobić dodatkowe pieniądze, takie jak:
  • Zostań nauczycielem angielskiego online. Nauczanie angielskiego online to świetna okazja do zarobienia dodatkowej gotówki podczas pracy w domu lub w dowolnym miejscu. Potrzebujesz laptopa, szybkiego łącza internetowego i dobrej znajomości języka angielskiego. Wypróbuj VIPKid, Magic Ears lub wyszukaj inne platformy nauczania online.
  • Weź psa siedzącego / chodzącego. Może to być dobry sposób na szybkie zebranie pieniędzy, jeśli mieszkasz w okolicy, w której ludzie lubią wyprowadzać psy lub potrzebują pomocy w opiece nad zwierzętami domowymi, gdy ich nie ma. Siedzenie lub chodzenie z psem to najłatwiejsza praca, jaką możesz znaleźć, jeśli lubisz zwierzęta; płaci również za godzinę. Sprawdź aplikacje, takie jak Rover, Wag i Outugo.
  • Aplikuj jako transkrypcjonista. Czy masz dobre umiejętności słuchania? Możesz zarabiać online jako transkrypcjonista, dokonując transkrypcji nagrań audio lub wideo. Powinieneś mieć dużą dbałość o szczegóły i umiejętność szybkiego pisania.
  • Grać w gry wideo. Granie w ulubione gry wideo i zarabianie pieniędzy to najlepsza dodatkowa rozrywka! Sprawdź Kashkick, Gamehag, Lucktastic i Mistplay i baw się dobrze, gdy płacą ci za granie w gry wideo.

Zabierz współlokatora

Jeśli mieszkasz w miejscu z dodatkowymi pokojami, możesz rozważyć wynajęcie go innym osobom. Zwiększanie dochodów z wynajmu dzięki współlokatorom pomoże Ci terminowo dokonywać płatności na rzecz właściciela/gospodyni.

Popraw swój profil i zdobądź lepszą pracę

Jeśli potrzebujesz dodatkowego dochodu, a aktualna sytuacja na to nie pozwala, możesz popracować nad poprawą swojego profilu lub CV. Możesz doskonalić swoje umiejętności lub poprawić wykształcenie, aby wykorzystać swój obecny profil i znaleźć lepszą pracę, która płaci więcej niż obecnie zarabiasz.

🔥 Zalecana:  32 najlepsze i łatwe prace, które płacą 25 USD za godzinę bez dyplomu

Ważne jest, aby mieć długoterminowe cele finansowe, aby mieć kierunek i chęć do pracy dla niego. Jeśli chwilowo nie możesz opłacić należnego czynszu, możesz szybko się tym zająć, decydując się na jeden z zaproponowanych przez nas powyżej pomysłów.

Jeśli jednak jest to sytuacja powtarzająca się, musisz pracować nad poprawą swojej sytuacji, aby zająć się problemami finansowymi i nigdy więcej nie martwić się o płacenie czynszu. Znalezienie lepiej płatnej pracy lub regularne zajęcia dodatkowe mogą być najlepszym sposobem na stabilność finansową.

Często zadawane pytania — Potrzebujesz pieniędzy na jutrzejszy czynsz

Co zrobić, jeśli potrzebuję pieniędzy teraz?

Jeśli potrzebujesz pieniędzy teraz, możesz poprosić przyjaciela lub członka rodziny o pomoc lub sprzedać coś, co posiadasz. Możesz także zająć się szybką pracą poboczną, która opłaca się za godzinę, na przykład pracą online, opieką nad zwierzakiem lub dzieckiem albo dostarczaniem jedzenia lub artykułów spożywczych, aby zarobić pieniądze w ciągu tego samego dnia.

Jakie miejsce oferuje ulgę w czynszu?

Jeśli masz niskie dochody lub jesteś bezrobotny, możesz ubiegać się o pomoc w wynajmie z rządowego programu pomocy. Otrzymasz pomoc w wynajmie krótkoterminowym lub długoterminowym, w zależności od okoliczności.

Ile miesięcy czynszu może upłynąć, zanim ktoś zostanie eksmitowany?

Eksmisja z mieszkania zależy od umowy najmu zawartej z właścicielem. Jednak zgodnie z ogólną zasadą, jeśli zalegasz z czynszem o osiem tygodni lub dwa miesiące, możesz zostać poproszony o opuszczenie wynajmowanego mieszkania.

Co właściciele nieruchomości mogą zrobić z niezapłaconymi opłatami za wynajem podczas pandemii?

Właściciele mogli ubiegać się o federalna pomoc w wynajmie za niezapłacony czynsz w okresie COVID-19 do władz mieszkaniowych lub urzędów ds. mieszkalnictwa powiatowego. Pieniądze przewidziane dla właścicieli mogą zapewnić pokrycie czynszu do 18 miesięcy. Najemcy otrzymują podobne wsparcie w ramach rządowego programu pomocy mieszkaniowej.

Ponieważ jednak moratorium na COVID-19 w USA zakończyło się 26 sierpnia 2021 r., obecnie tylko wybrane stany oferują taką pomoc.

Wniosek – Potrzebujesz pieniędzy na opłacenie czynszu jutro

Istnieje nieskończona lista zadań do wykonania, jeśli natychmiast potrzebujesz pieniędzy na czynsz. Z przedstawionych powyżej sugestii wybierz jedną (lub więcej), która odpowiada Twoim umiejętnościom i dyspozycyjności.

Jednak na dłuższą metę byłoby lepiej, gdybyś ocenił swoją sytuację, aby uniknąć takich nagłych sytuacji finansowych w przyszłości.

Bądź realistą co do tego, ile możesz zapłacić za czynsz; zmniejszyć skalę, jeśli to konieczne. Zwiększ swoje dochody, prosząc o podwyżkę, zdobywając lepiej płatną pracę, podejmując pracę w niepełnym wymiarze godzin lub angażując się w regularne poboczne zajęcia. Rozsądne cele finansowe, realistyczne budżetowanie i prosty styl życia mogą zakończyć problemy z pieniędzmi i zasilić konto bankowe.

Zrób pierwszy krok już teraz!