10 najlepszych programów do zwiększania liczby klatek na sekundę na PC [Game Boosters]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych programów do zwiększania liczby klatek na sekundę na PC [Game Boosters]

Oprogramowanie wspomagające grę to program zaprojektowany z myślą o płynniejszej rozgrywce, zwłaszcza podczas korzystania z systemu Windows 10. Aby uzyskać dodatkowe uderzenie podczas grania w systemie Windows, gracze polegają na oprogramowaniu zwiększającym liczbę klatek na sekundę na komputery PC. Dzieje się tak, ponieważ system Windows 10 jest uniwersalnym systemem operacyjnym, w przeciwieństwie do konsoli Xbox, której system operacyjny jest w całości przeznaczony do gier.

Te wzmacniacze gier wykonują szybkie czyszczenie, aby zwolnić pamięć i zamknąć aplikacje działające w tle. Niektórzy posuwają się nawet do oferowania opcji przetaktowywania i modyfikacji prędkości wentylatora. Oto sześć najlepszych programów wspomagających FPS na PC na rynku. To oprogramowanie do zwiększania liczby klatek na sekundę na PC specjalnie zwiększy Twoje wrażenia z gry.

Najlepsze oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC

  • Razer Cortex: Wzmocnienie
  • WTFszybko
  • Zaawansowany optymalizator systemu
  • MSI Afterburner
  • Gra Ogień 6
  • GameBoost
  • Mądry Wzmacniacz Gry
  • Wzmacniacz gier EZ
  • Inteligentny wzmacniacz gier
  • Oprogramowanie zwiększające fps Roblox na PC

Razer Cortex: Boost – Najlepsza aplikacja wspomagająca grę do pobrania na PC

Jest to najpopularniejsze oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC. Jak to działa? Po prostu pomaga zamykać aplikacje działające w tle podczas grania. W ten sposób procesor graficzny, procesor i pamięć RAM komputera są skoncentrowane tylko na grze, w którą aktualnie grasz.

Nie musisz ręcznie monitować go o zwiększenie. Ustaw na automatyczne doładowanie, zostanie ono automatycznie zainicjowane po otwarciu gry. To oprogramowanie do zwiększania liczby klatek na sekundę na komputer zapewnia wyższą liczbę klatek na sekundę i krótszy czas ładowania. Możesz także dostosować jego ustawienia do swoich potrzeb, jeśli jesteś maniakiem technologii.

The Wzmacniacz Razer Cortex jest łatwy w użyciu i daje dostęp do niektórych specjalnych korzyści, takich jak między innymi wykresy monitora FPS i nagrody w grach.

WTFast – Najlepszy wzmacniacz gier dla PUBG Mobile PC

WTFszybko to świetny wybór oprogramowania do zwiększania liczby klatek na sekundę na PC, jeśli doświadczasz częstych opóźnień i wysokiego pingu. Optymalizuje komputer w bardzo krótkim czasie. Najlepiej nadaje się do grania w gry online, ponieważ koncentruje się wyłącznie na zwiększeniu prędkości Internetu w celu zapewnienia płynnej gry.

Dzięki temu wzmacniaczowi będziesz cieszyć się zwiększoną liczbą klatek na sekundę i zmniejszonym pingiem, dzięki czemu nie będziesz mieć opóźnień podczas angażowania się w sesje dla wielu graczy. Chociaż jest to płatne oprogramowanie, oferuje bezpłatną wersję próbną i kieruje zasobami komputera w sposób, który zapewnia wydajność bez opóźnień.

🔥 Zalecana:  8 najlepszych laptopów dla studentów inżynierii z ograniczonym budżetem — mechanika, elektryka, budownictwo, informatyka

Jako partnerzy guru technologii, takich jak ASUS i MSI, możesz zaufać ich skuteczności.

Przeczytaj także: Port HDMI nie działa na laptopie

Zaawansowany optymalizator systemu — najlepszy wzmacniacz gier dla PUBG Mobile PC

To uniwersalny booster. Usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki, próbując utrzymać komputer w stanie gotowości do pracy. Osiąga ten wyczyn bez wysiłku. Jest łatwy w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić go o przeskanowanie wszystkich plików i usunięcie wszystkich niepotrzebnych.

Dzięki niemu możesz skutecznie wykonywać wiele zadań jednocześnie, nie martwiąc się o opóźnienie w wydajności. Możesz grać w swoje gry bez zakłóceń i cieszyć się szybszym czasem reakcji.

Przeczytaj także: Najlepsze komputery z systemem Windows 10 z 8 GB pamięci RAM

MSI Afterburner — najlepsze narzędzie do optymalizacji gier w systemie Windows 10

The MSI Afterburner to świetne oprogramowanie do zwiększania liczby klatek na sekundę na komputery z systemem Windows 10. Daje kontrolę nad prędkością wentylatora, napięciem GPU i częstotliwością GPU, co pozwala odblokować pełny potencjał karty graficznej. Dzięki niemu masz dostęp do opcji podkręcania. Możesz także nagrywać swoje sesje za pomocą tego oprogramowania.

Posiada system monitorowania sprzętu, który dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o napięciu, temperaturze, częstotliwości zegara i ogólnym zużyciu. Równie dobrze możesz monitorować FPS, a wszystko to jest bezpłatne.

Game Fire 6 — najlepsze oprogramowanie do trybu gry dla systemu Windows 10

To potężne narzędzie poprawiające wrażenia z gry. Wykrywa aplikacje i procesy działające w tle, które nie są używane i które muszą być tymczasowo wyłączone podczas grania. Wyświetla listę aplikacji, które możesz wyłączyć przed rozpoczęciem grania.

Bądź pewien, że każdy proces, który wpłynie na twoje doświadczenie w grach zostanie wykryty przez ten program. Nie tylko zatrzymuje procesy, które mogą zakłócać grę, ale także kieruje wszystkie niezbędne zasoby do zoptymalizowania gry.

Przeczytaj także: Najlepsze minikomputery do telewizorów i kina domowego

GameBoost – Najlepsze oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC

To jest jeden Oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC, z wieloma pozytywnymi rekomendacjami stron trzecich. Zapewnia, że ​​wszystkie komponenty komputera działają z maksymalną wydajnością, jednocześnie ulepszając animacje, rysunki ekranowe i częstotliwości odświeżania. Poprawia również prędkość Internetu podczas gier online.

Posiada łatwy w obsłudze interfejs. Nie będziesz otrzymywać spamu, ponieważ jest to płatna aplikacja. Płacisz opłatę z góry w wysokości około 25 USD bez konieczności płacenia miesięcznego abonamentu. Oferuje również opcje podkręcania. Ale w przeciwieństwie do MSI Afterburner oferuje bardziej automatyczne podejście.

Nikt nie lubi grać na opóźnionym komputerze. Aby łatwo rozwiązać ten problem, mądrze zainwestuj w oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę, które zaspokoi Twoje potrzeby związane z grami. Płatne aplikacje są często preferowane zamiast bezpłatnych aplikacji, ale każda z nich spełni swoje zadanie.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych hacków i wskazówek dotyczących sprzedaży (2023)

Czytaj także: Najlepsze komputery do gier z chłodzeniem wodnym

Mądry Wzmacniacz Gry

Wise Game Booster optymalizuje komputer do gier, tymczasowo wstrzymując niepotrzebne procesy, pojedynczo lub naraz, aby ponownie skoncentrować zasoby komputera na grach.

Wise Game Booster eliminuje ryzyko zatrzymania niewłaściwego procesu na komputerze, ponieważ sugeruje możliwe działania dla każdej optymalizacji i usługi. Jednak początkujący powinni używać go ostrożnie.
Wise Game Booster optymalizuje również komputer pod kątem innych usług, które niekoniecznie są grami, ale nadal wymagają wielu zasobów komputera, takich jak edycja wideo lub renderowanie 3D.

Jego Moje gry menu nie ma określonych procesów dla twoich gier, mimo że można do nich szybko uzyskać dostęp. Dodatkową funkcją oprogramowania byłaby możliwość zapisywania poszczególnych sekwencji, ustawiania progów wydajności oraz umieszczania niektórych działań i procesów na białej liście. Podsumowując, Wise Game Booster to dobry program do zwiększania liczby klatek na sekundę na PC. Możesz to dostać Tutaj.

Wzmacniacz gier EZ

EZ Game Booster to także skuteczne oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC. Jest wyposażony w atrakcyjny czarno-biały interfejs użytkownika, który ułatwia obsługę, z panelami po lewej i prawej stronie, pozwalającymi na przeglądanie większej ilości szczegółów i modyfikowanie funkcji.

Znacznie poprawia wrażenia z gry, pomagając zidentyfikować niepotrzebne procesy komputera działające w tle i zakończyć je, uwalniając pamięć RAM, procesor i karty graficzne do wykorzystania przez grę, w którą chcesz grać. Posiada również narzędzie do defragmentacji, które pomaga przyspieszyć uruchamianą i ładowaną grę.

EZ Game Booster optymalizuje niektóre narzędzia systemu Windows, takie jak Menedżer zadań Windows, narzędzia diagnostyczne DirectX, monitor wydajności, ustawienia zasilania i kontrolery gier, aby przyspieszyć reakcję komputera i zwiększyć wydajność gier. Możesz pobrać wzmacniacz EZ Game z ich strony internetowej Tutaj.

Inteligentny wzmacniacz gier

Smart Game Booster zapewnia optymalną wydajność w grach, zwiększając liczbę klatek na sekundę, w której grasz, przekierowując zasoby procesora i karty graficznej komputera, aby uzyskać płynniejszą animację i zmniejszyć rozrywanie ekranu i opóźnienia w grze. Ponadto, po prostu klikając Zwiększyć przycisk, możesz zmodyfikować procesor i kartę graficzną w celu przetaktowania i wszystkiego, co wymaga optymalizacji w celu uzyskania lepszej wydajności.

Stabilizuje również komputer, wyłączając niepotrzebne aplikacje działające w tle, aktualizując sterowniki i zwalniając więcej miejsca na dysku. Ponadto Smart Game Booster jest wyposażony w oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem, które chroni Twoją aktywność w grach online podczas przesyłania strumieniowego.

🔥 Zalecana:  Ceny systemów POS w restauracjach – ile przeznaczyć na budżet na system POS w restauracji

Jest to najlepszy wybór dla początkujących, którzy chcą puścić wodze i pozwolić oprogramowaniu zająć się szczegółami, ale zawiera mniej poprawek dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy chcą wprowadzić własne dostosowania. Podsumowując, jest to wydajne oprogramowanie zwiększające liczbę klatek na sekundę na PC. Możesz pobrać Smart Game Booster z ich oficjalnej strony internetowej Tutaj.

Przeczytaj także: Najlepszy darmowy twórca logo klanu do gier

Oprogramowanie zwiększające fps Roblox na PC

Roblox to popularna konkurencyjna platforma gier online i tworzenia aplikacji, która pozwala użytkownikom tworzyć własne gry i cieszyć się szeroką gamą gier jednoosobowych i wieloosobowych tworzonych przez innych bez konieczności tworzenia kodów gier.

Większość użytkowników w Stanach Zjednoczonych to dzieci poniżej 16 roku życia. Roblox oferuje różnorodne gatunki, takie jak akcja, symulacje, przygoda, horror, wyścigi i strzelanki na swojej platformie free-to-play. Roblox nie potrzebuje zakupów w aplikacji ani prawdziwych walut, ale wiele gier wymaga od użytkowników dokonywania mikrotransakcji, takich jak przepustka do gry, dodatki lub aktualizacje.

Ze względu na pozycję Roblox i wzrost liczby subskrybentów, twórcy gier produkują teraz nowe, wysokiej jakości gry, aby sprostać zapotrzebowaniu. Niestety, te gry wymagają więcej zasobów komputera, aby działały idealnie; wzrost fps, wzrost rozdzielczości itp.

Komputery z niższej półki miałyby trudniejszy czas, uruchamiając te bardziej zaawansowane gry z wyższą liczbą klatek na sekundę, więc potrzebowałyby oprogramowania zwiększającego liczbę klatek na sekundę dla Roblox. I tu właśnie pojawia się Roblox FPS Unlocker.

Roblox FPS Unlocker pomaga Twojemu komputerowi, ograniczając procesy systemowe i kończąc programy działające w tle, aby dać Twojemu procesorowi i GPU więcej soku do uruchamiania gier w Roblox z większą liczbą klatek na sekundę. Ponadto Roblox FPS Unlocker usuwa ograniczenia wprowadzone przez Roblox w grach, aby zapewnić lepsze wrażenia. Możesz pobrać Roblox FPS Unlocker Tutaj.