10 najlepszych kart graficznych do komputerów do gier i edycji wideo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych kart graficznych do komputerów do gier i edycji wideo

Karta graficzna jest centralnym elementem każdego komputera do gier. Czym są wrażenia z gry bez niesamowitych efektów wizualnych i jakości? Niezależnie od tego, czy jest to gotowy komputer do gier, czy zbudowany samodzielnie, wybrana karta graficzna wpływa na wrażenia z gry i ostatecznie jakość naszej edycji wideo.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Szybkość gry, wydajność i wyświetlacz to niektóre ważne czynniki, w których pomaga karta graficzna. Należy pamiętać, że niekoniecznie każda karta graficzna będzie pasować do komputera do gier.

Najlepsza karta graficzna do komputerów do gier i edycji wideo

XFX RX 5600 XT THICC II PRO 12GBPS 6GB GDDR6 BOOST…

NVIDIA GEFORCE RTX 2080 Ti w wersji dla założycieli

MSI Gaming GeForce GTX 1660 Super 192-bit HDMI/DP…

NVIDIA GeForce RTX 2070 Super Founders Edition…

PNY GeForce GTX 1660 Ti 6GB XLR8 Gaming…

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini 11 GB GDDR5X 352-bit…

XFX RX 5600 XT THICC II PRO 12GBPS 6GB GDDR6 BOOST…

NVIDIA GEFORCE RTX 2080 Ti w wersji dla założycieli

MSI Gaming GeForce GTX 1660 Super 192-bit HDMI/DP…

NVIDIA GeForce RTX 2070 Super Founders Edition…

PNY GeForce GTX 1660 Ti 6GB XLR8 Gaming…

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini 11 GB GDDR5X 352-bit…

Idealna karta graficzna do komputerów do gier i edycji wideo może obsłużyć złożone instrukcje bez uszczerbku dla jakości wideo. Ludzie często kierują się „zasadą wina” – wyższa cena, lepsza jakość. Jednak nie jest to najlepsza praktyka, jeśli chodzi o wybór karty graficznej.

Twoja sytuacja jest inna; dlatego procesory graficzne zbudowane dla twojego komputera również będą miały inne ceny. Inwestycja w kartę graficzną to jednorazowy zakup, więc nie chcesz się pomylić.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 100 $ dziennie gwarantowane – 15 najlepszych pomysłów online i offline

Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej wydajnych kart graficznych na rynku, aby poprawić wrażenia z gry.

AMD Radeon RX 5600 XT – Najlepsza karta graficzna AMD do edycji wideo

Jeśli szukasz najlepszych wrażeń w grach w rozdzielczości 1080p, AMD Radeon RX 5600 XT może być dla Ciebie. Z 11 GB pamięci i wysoką liczbą klatek na sekundę sprzedaje się w szokującej cenie 299,99 USD. W ramach tej ceny otrzymujesz wszystkie niezbędne funkcje przy niskim poborze mocy! Chociaż jest dostępny bez DLSS i ray tracingu, wartość i wydajność GPU są nienaganne w cenie.

AMD Radeon RX 5700 — najlepsza karta graficzna AMD do gier

Chociaż jest to zupełnie nowy dodatek na rynku kart graficznych, już znajduje się na szczycie listy. Sprzedaje na rynku za 349 USD i oferuje niesamowitą rozdzielczość 1440p. Wyobraź sobie granie w rozdzielczości Ultra w tej cenie! Oprócz tego, że jest bardzo przystępny cenowo, jest również szeroko dostępny dla wszystkich. Chociaż nie zapewnia ray tracingu, rekompensuje to, oferując inne spektakularne funkcje, takie jak 8 GB pamięci, zegar pamięci 14 Gb / s i wysoką wydajność.

Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

Ta karta graficzna jest przeznaczona dla graczy, którzy chcą profesjonalnych wrażeń z gry i nie mają nic przeciwko wydawaniu pieniędzy. Jeśli chcesz uniknąć osiadania, Nvidia GeForce RTX 2080 Ti jest jedną z najlepszych istniejących kart graficznych. Jeśli jesteś fanem gier takich jak Shadow of the Tomb Raider, Battlefield V, czeka Cię gratka. Oferuje ray tracing, rozdzielczość gier 4K i niesamowitą szybkość działania. Jest to jednak droższe niż inne opcje.

Nvidia GeForce GTX 1660 Super – najlepsza budżetowa karta graficzna

Nvidia jest królem gier HD. To jedna z najpopularniejszych nazw na rynku. Oferują niesamowitą rozdzielczość w tak przystępnej cenie. Dzięki pamięci 6 GB i zegarowi pamięci 14 Gb/s osiągasz taką samą wydajność jak GTX 1660 Ti w ramach swojego budżetu. Jest uznawana za jedną z najlepszych kart graficznych. Za 229 USD to okazja.

🔥 Zalecana:  8 najlepszych funduszy ETF na ropę w Kanadzie w 2023 r.: Zainwestuj w kanadyjski sektor naftowy

Nvidia GeForce RTX 2070 Super – najlepsza karta graficzna do 1440p 144hz

Ta karta graficzna jest znana jako ulepszona wersja RTX 2070. Oferuje potężną rozdzielczość 1140p z dodatkowymi rdzeniami CUDA, co oznacza wyższą wydajność i lepszą grafikę podczas grania! Nie musisz wydawać fortuny i wydawać wszystkich oszczędności na kartę tylko do ray tracingu. Ta karta graficzna jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z grami.

AMD Radeon VII – najlepsza karta graficzna do gier 4K

Ta karta zdominowała rynek wysokiej klasy kart graficznych. Oferuje gry 4K, 16 GB pamięci i doskonałe wrażenia w grach, jeśli jesteś gotowy wydać na to 1899,99 USD. Jest zdecydowanie wyceniony na high-end, ale wrażenia, które dostaniesz, są niezapomniane.

PNY GeForce GTX 1660 Ti XLR8 Gaming OC – najlepsza tania karta graficzna

Ten jest dla wszystkich fanów sportu! Jeśli szukasz doskonałych wrażeń w grach w rozdzielczości 1080p, to PNY GeForce GTX 1660 Ti XLR8 Gaming OC jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wyjątkowo dobrze radzi sobie z grami sportowymi powyżej 70 klatek na sekundę.

Gigabyte GeForce GTX 1660OC 6G

Jest to jedna z najbardziej przyjaznych dla budżetu opcji na liście. Jest niezwykle przystępny cenowo i zapewnia doskonałe wrażenia w grach w rozdzielczości 1080p. Co jeszcze chcesz za 310 $. Za tę cenę zasługuje na miejsce na liście.

Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini – Najlepsza karta graficzna do Photoshopa

Nie musisz zadowalać się tańszym i niskiej jakości procesorem graficznym, jeśli szukasz mini karty graficznej. Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini to najmniejsza karta oferująca pełne wrażenia w grach 1080p za 499 USD. Ta niewielka karta jest zdecydowanie warta szumu.

Nvidia GeForce RTX 2080 Super – Najlepsza karta graficzna do renderowania 3D

Jeśli jesteś fanem gier VR, Nvidia GeForce RTX 2080 Super to idealna karta graficzna dla Ciebie. Bez problemu radzi sobie również z grami wideo w wysokiej rozdzielczości. Najlepsze jest to, że nie kosztuje ani ręki, ani nogi.

🔥 Zalecana:  Statystyki 101-Część 1-Co to jest testowanie hipotez? – W stronę SI

Zmień swoje wrażenia z gry już teraz!

Wybór odpowiedniej karty graficznej to wyzwanie, ale ta lista pomoże Ci ją zbudować niestandardowy komputer do gier z najlepszymi wrażeniami z gry w mgnieniu oka.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.