10 najlepszych darmowych zabawnych gier budowlanych, takich jak Fortnite [Online and Offline]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych darmowych zabawnych gier budowlanych, takich jak Fortnite [Online and Offline]

Gry w budowanie są idealne do odkrywania swojej kreatywności. Istnieje wiele gier budowlanych na PC, ale Fortnite wydaje się wyróżniać. Stała się niezwykle popularna wśród graczy, jest tak popularna, że ​​niektórzy znani piłkarze przyznali się do bycia fanami tej gry.

Fortnite to gra pełna zabawy, ale ludzki umysł ma tendencję do nudzenia się monotonią, więc możesz chcieć doświadczyć małej zmiany – zwłaszcza jeśli grałeś zbyt dużo w Fortnite. Więc jeśli szukasz czegoś innego i nadal zachowujesz doświadczenie Fortnite, powinieneś zostać, ponieważ będę dzielić się niektórymi z najlepszych gier budowlanych, takich jak Fortnite.

Najlepsze darmowe gry budowlane, takie jak Fortnite [Online and Offline]

  1. Minecraft
  2. Twórcza destrukcja
  3. Rdza
  4. Roblox
  5. Ark: Survival Evolved
  6. Skarb
  7. Niebo niczyje
  8. Zadowalający
  9. Projekt Darwina
  10. Królestwo Królewskie

Minecraft — darmowe gry nr 1, takie jak Fortnite

Co przychodzi Ci na myśl, gdy mówimy o tworzeniu gier? Jeśli to nie Fortnite, to musi być Minecraft. Minecraft od kilku lat interesuje się Igrzyskami Śmierci. Igrzyska Śmierci Minecraft mod był przez jakiś czas najlepszym battle royale. Ta gra zachowuje doświadczenie Battle Royale, ale w tym przypadku gracze muszą budować dla siebie domy, próbując polować na innych graczy i pozostać przy życiu do końca gry. Jedną z rzeczy, które kocham w Minecrafcie, jest faworyzowanie najmłodszych. Więc ilekroć zdecydujesz się spróbować, Twoje dzieci mogą się przyłączyć. Możesz nie uzyskać dokładnych wrażeń z gry Fortnite, ale zdecydowanie warto spróbować.

Kreatywna destrukcja – gry nr 2, takie jak Fortnite na urządzenia mobilne

Myślę, że mogę powiedzieć, że ta gra została stworzona z Fortnite. Obie gry są dość podobne. Budynki i lokalizacje na mapie noszą nazwy takie jak w Fortnite. Ale różnica między nimi polega na tym, że w Creative Destruction gracze wyskakują z taksówki, a nie z autobusu, co jest typowym stylem Fortnite.

Ciekawą cechą tej gry jest to, że oferuje inne tryby rozgrywki, a nie tylko tryb deathmatch. Możesz grać razem ze 100 innymi graczami, aż jeden wygra. Poza tym musisz walczyć o przetrwanie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 legalnych ofert pracy online, które płacą co tydzień (przewodnik 2023!)

Czytaj także: Najlepsze gry mózgowe dla dorosłych

Rust – gry nr 3, takie jak Fortnite na Chromebooku

Został wydany przed Fortnite, ale z jakiegoś powodu został wydany w całości w 2018 roku. Co mnie interesuje Rdza to przeszkody w grze. Przez przeszkody rozumiem elementy, które mogą doprowadzić do śmierci gracza, takie jak atak innych graczy, głód, pragnienie, ekstremalne warunki pogodowe w dziczy, a nawet ataki niedźwiedzi i wilków. Ale gracze mogą szukać ochrony w budynkach bazowych. Ponadto ta gra jest wyłącznie grą wieloosobową. Dlaczego więc nie zanurkujesz od razu i nie zdobędziesz pełnej zabawy gry Rust?

Roblox — 4. najlepsze gry budowlane online, takie jak Fortnite

Jeśli szukasz najlepszych gier budowlanych, takich jak Fortnite, spróbuj Roblox. Roblox jest bardzo znany wśród graczy. Gracze mogą zmierzyć się z innymi graczami w deathmatch/battle royale, możesz dołączyć jako właściciel restauracji lub dołączyć do gry w baseball. Najbardziej wyjątkową i intrygującą cechą tej gry jest to, że pozwala ona budować obiekty, sferę gry lub świat, a nawet samą grę. Roblox jest bardzo podobny do Fortnite na wiele sposobów, co czyni go alternatywą dla Fortnite.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Overwatch na telefony komórkowe z systemem Android

Ark: Survival Evolved – 5. najlepsza gra, taka jak Fortnite na Androida

Ten jest dość podobny do Rusta. Gracze mogą bawić się w dziczy, która zawiera wszystkie maniery i gatunki dinozaurów. Aby uciec z tej dziczy, gracze muszą zebrać materiały do ​​budowy określonych elementów budynku. Ale te elementy muszą być zbudowane oddzielnie przed złożeniem ich razem. A jeśli określone punkty zostaną zniszczone, budynki mogą zostać zagrożone lub uszkodzone.

Trove — nr 6 darmowych gier budowlanych online bez pobierania, takich jak Fortnite

To jest jedna gra, która pozwala budować dla własnej satysfakcji. Ma wiele światów i królestw. Ale najpierw musisz stworzyć swoją bazę domową lub kamień węgielny, który będziesz przenosić z królestwa do królestwa. Możesz ulepszyć swój kamień węgielny za pomocą pewnych zasobów. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją lochy, w których można szukać łupów. Plus, Skarb sprawia, że ​​proces zbierania łupów jest przyjemnym doświadczeniem. Trove to bez wątpienia jedna z najlepszych gier budowlanych na PC.

🔥 Zalecana:  11 melodyjnych sposobów zarabiania na słuchaniu muzyki

No Man’s Skyv – gry nr 7, takie jak Fortnite za darmo

Niebo niczyje nie pomaga obudzić w graczach wewnętrznego architekta. To, co czyni go wyjątkowym, to fakt, że znajduje się w przestrzeni wewnętrznej. Ale musisz upewnić się, że Twój dom może wspierać życie, ponieważ przestrzeń nie obsługuje życia. Możesz to zrobić, konstruując wzmacniacz sygnału lub po prostu przelatując nad powierzchnią planety za pomocą skanera statku. Gdy skończysz z tym, możesz rozpocząć budowę swojego kosmicznego zamku. W trybie dla wielu graczy przyjaciele mogą pomóc ci zbudować dom.

Przeczytaj także: Najlepsze gry strategiczne, takie jak Age of Empires na Androida i iPhone’a

Satisfactory – Gry nr 8, takie jak Fortnite Online

W tej grze masz zbudować zautomatyzowane fabryki, aby skolonizować planetę. Zadowalający to nie tylko gra o budowanie, ale pozwala ci wziąć udział w małej walce. Obsługuje nawet wykorzystanie pojazdów do określonych zadań lub funkcji. Możesz nawet przeglądać kreacje innych graczy. Więc możesz posmakować akcji i architektury na raz, co jest bardzo podobne do Fortnite, prawda?

Projekt Darwin — gry nr 9, takie jak Fortnite z budową

Kolejna z naszych najlepszych gier budowlanych, taka jak Fortnite Projekt DarwinaT. To kolejna gra typu „ostatni gracz stojący”, ale tym razem musisz walczyć z innymi graczami, próbując przetrwać w ekstremalnie niskich temperaturach. Gdy temperatura spadnie, gracze muszą rozpalić ogniska, aby się ogrzać i pozostać przy życiu. Aby to zrobić, wystarczy wyciąć drzewa i zgromadzić odpowiednie materiały na ognisko. Musisz także polować na materiały do ​​budowy broni i innych przedmiotów.

Jedną z rzeczy, które uważam za interesujące w tej grze, jest to, że możesz polować na innych graczy, znajdować wskazówki wskazujące ich lokalizację, zastawiać pułapki, a nawet sprawdzać mapy, aby ujawnić ich kryjówki. Jeśli kochasz akcję zwieńczoną architekturą i odrobiną przygody, musisz spróbować tej gry.

🔥 Zalecana:  Jak pozbyć się bałaganu w pisaniu? (22 łatwe sposoby)

Czytaj także: Najlepsze gry Nintendo Switch dla dorosłych

Realm Royale – nr 10 gier wieloosobowych, takich jak Fortnite do pobrania za darmo

Ostatnia z naszych najlepszych gier budowlanych, takich jak Fortnite Królestwo Królewskie. Jeśli masz ochotę na coś nieco innego, ale bardzo podobnego do Fortnite, powinieneś wypróbować Realm Royale. Daje ci to samo doświadczenie Battle Royale, ale tym razem możesz grać jedną z pięciu klas postaci: wojownikiem, łowcą, zabójcą, magiem lub inżynierem.

Gracze mogą również używać broni, takiej jak kusze, miecze itp., A także mogą ściągać niepotrzebne materiały i budować skuteczniejsze bronie. Oto najciekawsza część tej gry, jeśli zostaniesz znokautowany, zamieniasz się w kurczaka machającego białą flagą. Jako kurczak możesz uciec z walki i uciec w bezpieczne miejsce, jeśli przeżyjesz wystarczająco długo, będziesz mógł kontynuować mecz. Myślę, że to całkiem zabawne i ekscytujące.

Więc jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, że Fortnite to jedyna ekscytująca gra Battle Royale, jestem pewien, że udowodniłem, że się mylisz. Wspomniane gry są równie intrygujące jak Fortnite.

Czytaj także: Gry takie jak Summertime Saga na Androida