10 najlepszych aplikacji do transmisji na żywo na ekranie Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji do transmisji na żywo na ekranie Androida i iOS

Przesyłaj strumieniowo ekran i udostępniaj rozgrywkę lub samouczki za pomocą smartfona. Transmisje na żywo to jedna z największych funkcji internetu społecznościowego i każdy może transmitować na żywo i dzielić się tym, co kocha najbardziej. Aplikacje do przesyłania strumieniowego na żywo umożliwiają teraz strumieniowe przesyłanie ekranu do serwisów społecznościowych i witryn wideo, takich jak YouTube.

Przesyłanie strumieniowe ekranu Androida jest powszechne wśród graczy i osób, które chcą prowadzić samouczki na żywo. Chociaż wielu używa oprogramowania komputerowego, aby to osiągnąć po przesłaniu ekranu na komputer.

Teraz dzięki dostępnym aplikacjom nie musisz przesyłać ekranu na pulpit, aby przesyłać strumieniowo ekran na żywo, zamiast tego możesz wybierać spośród 10 najlepszych aplikacji, które Ci w tym pomogą.

Te aplikacje umożliwiają transmisję na żywo do różnych platform, a niektóre umożliwiają transmisję strumieniową do wszystkich witryn w jednej instancji. Możesz transmitować na żywo na swoją stronę na Facebooku, kanał YouTube i kanał Twitch. Przedstawiliśmy niektóre z najlepszych aplikacji, które pozwalają bezpłatnie transmitować na żywo rozgrywkę lub samouczek.

1. Rejestrator ekranu AZ

AZ Screen Recorder to aplikacja do nagrywania ekranu dla systemu Android, która pozwala nagrywać wszystko na ekranie.

Aplikacja umożliwia nagrywanie wysokiej jakości wideo dzięki funkcjom nagrywania ekranu, możesz nagrywać swój ekran i udostępniać go w innych witrynach. AZ umożliwia edycję zdjęć i filmów, tworzenie GIF-ów i transmisję na żywo z wielu witryn jednocześnie.

AZ Screen Recorder umożliwia strumieniowe przesyłanie ekranu na żywo podczas grania lub wykonywania samouczków. Możesz używać logo swojej marki podczas transmisji na żywo. AZ obsługuje strumieniowanie RTMP, Facebook, YouTube i Twitch.

POBIERZ REJESTRATOR AZ

🔥 Zalecana:  Meta zgłasza 13,7 miliarda dolarów straty w Reality Labs w 2022 roku

2. Nadawca Larix

Nadawca Larix to aplikacja do strumieniowego przesyłania ekranu, która umożliwia strumieniowe przesyłanie na żywo ekranów urządzeń z systemem Android i iOS. Aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji, które pomogą Ci szybko przesyłać strumieniowo treści za pomocą samego urządzenia mobilnego.

Larix obsługuje zarówno publikowanie RTMP, jak i RTSP z transmisją na żywo do wielu usług, takich jak YouTube i Twitch.

Aplikacja obsługuje również adaptacyjną szybkość transmisji wideo obsługiwaną w trzech trybach: zejście logarytmiczne, wznoszenie drabiny i podejście hybrydowe

POBIERZ LARIX

3. Mirratyw

Mirrativ to aplikacja do przesyłania strumieniowego na żywo na Androida, która umożliwia strumieniowe przesyłanie rozgrywki do odbiorców w serwisach YouTube i Twitch.

Pomaga nagrywać cały ekran i transmitować na żywo wszystko, co robisz z telefonem. Granie w gry lub przeglądanie i pokazywanie publiczności, czatowanie i nie tylko.

Na urządzeniach z Androidem i iOS, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo na swój kanał Twitch lub YouTube podczas gry w Call of Duty Mobile lub PUBG, możesz użyć aplikacji. Możesz przesyłać strumieniowo do wielu kanałów jednocześnie, a aplikacja obsługuje RTMP.

POBIERZ MIRRATIV

4. Transmisja na żywo Mobizen na YouTube

Mobizen to rejestrator ekranu, który ma oddzielną aplikację do przesyłania strumieniowego ekranu na żywo do witryn z treściami wideo, takich jak YouTube. Jeśli chcesz zaprezentować swoją rozgrywkę lub przeprowadzić samouczek online, możesz skorzystać z Mobizen Live Stream na YouTube.

Aplikacja Mobizen Live Stream umożliwia bezpłatne przesyłanie strumieniowe ekranu do YouTube, możesz przesyłać strumieniowo ekran telefonu komórkowego na żywo lub kamerę.

Aplikacja obsługuje czat w czasie rzeczywistym i kamerę twarzową, możesz ustawić swój strumień jako prywatny lub publiczny, ukryć lub ujawnić tryb czatu oraz wyłączyć kamerę twarzową.

POBIERZ MOBIZEN

5. Twitch

W przeciwieństwie do innych aplikacji do przesyłania strumieniowego na żywo z ekranu na tej liście, Twitch to platforma do gier, która umożliwia graczom przesyłanie i udostępnianie treści z gier, aplikacja umożliwia nagrywanie ekranu.

🔥 Zalecana:  PayPal pozwala teraz użytkownikom przesyłać kryptowaluty do zewnętrznych portfeli

Dzięki Twitch możesz transmitować na żywo ekran swojego Androida lub iOS. Twitch jest stworzony wyłącznie do grania i jest pierwszą aplikacją do transmisji mobilnej na smartfony z Androidem.

Aplikacja umożliwia przechwytywanie wideo i przesyłanie strumieniowe rozgrywki z urządzeń z systemem Android. Przechwytywanie wideo z przedniej kamery (facecam), przechwytywanie dźwięku za pomocą wewnętrznego lub zewnętrznego mikrofonu. Możesz ukryć sterowanie rozgrywką i widok z kamery lub wyciszyć dźwięk podczas transmisji na żywo.

POBIERZ TWITCHA

6. Rejestrator wieloekranowy

Omni Screen Recorder to darmowy rejestrator ekranu dla systemu Android, który pomaga nagrywać wysokiej jakości filmy ekranowe, a także pomaga transmitować na żywo i transmitować wideo. Jeśli chcesz nagrywać lub transmitować na żywo ekran Androida do YouTube i innych aplikacji, Omni może Ci w tym pomóc.

Omni jest również wyposażony w wiele funkcji, takich jak przechwytywanie ekranu, nagrywarka wideo, edytor wideo. Aplikacja obsługuje wiele ekranów transmisji na żywo do YouTube, Twitch i Facebook, z obsługą kamery twarzy. Możesz także zdecydować się na użycie RTMP do przesyłania strumieniowego przez aplikację.

POBIERZ OMNI

7. Synchronizacja ekranu – rejestrator ekranu, edytor wideo, Live Pro

Jeśli chcesz transmitować na żywo swój ekran na YouTube podczas gry w Fornite, możesz użyć Screensync, który wytwarza wideo wysokiej jakości, możesz także ustawić liczbę klatek na sekundę i szybkość transmisji.

Screensync umożliwia nagrywanie ekranu i transmisję na żywo, ma różne funkcje.

Aplikacja umożliwia nagrywanie lub przesyłanie strumieniowe na żywo całej rozgrywki do ulubionej witryny z treściami wideo. Możesz przesyłać strumieniowo do YouTube lub Facebooka w wysokiej jakości, aplikacja obsługuje również kamerę twarzową.

POBIERZ SYNCHRONIZACJĘ EKRANU

8. Mirroring strumienia ekranu

Aplikacja Screen stream mirror umożliwia przesyłanie strumieniowe ekranu telefonu z Androidem do serwisu Twitch lub YouTube albo tworzenie kopii lustrzanej na komputerze PC lub innym urządzeniu. Aplikacja ma wiele opcji z funkcjami i ustawieniami, łatwo zacząć, pobrać aplikację i transmitować na żywo.

🔥 Zalecana:  5 najlepszych pożyczek osobistych w Winnipeg (2023)

POBIERZ EKRAN EKRAN

9. Mobcrush

Jeśli jesteś maniakiem gier, możesz znaleźć kogoś, kto rzuci ci wyzwanie w Mobcrush. To może być Twoje dzienne obciążenie turniejowe. Graj w turniejach z graczami, transmitując na żywo swój ekran, aby wszyscy mogli go oglądać. Mobcrush umożliwia nagrywanie ekranu i pozwala transmitować rozgrywkę online.

Mobcrush nie tylko transmituje rozgrywkę, możesz także oglądać turnieje i wydarzenia oraz zaprzyjaźniać się z innymi graczami mobilnymi; wszystko z telefonu, Mobcrush umożliwia nadawanie i przesyłanie strumieniowe do YouTube, Twitch i Facebook, który obsługuje kamerę twarzową.

POBIERZ MOBCRUSH

Teraz wiesz, jak transmitować na żywo ekran z Androidem i iOS, przesyłać strumieniowo swoją rozgrywkę i dzielić się epickimi chwilami ze znajomymi i rodziną. Jeśli prowadzisz sesję na żywo, możesz użyć jednej z tych aplikacji wymienionych powyżej.

Większość aplikacji tutaj obsługuje RMPT, możesz go używać z YouTube lub platformą społecznościową, taką jak Facebook. Zamiast łączyć go bezpośrednio z e-mailem powiązanym z kontem, możesz użyć RMPT.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie