10 najlepszych alternatywnych aplikacji WhatsApp na Androida i iPhone’a

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych alternatywnych aplikacji WhatsApp na Androida i iPhone’a

WhatsApp to najpopularniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie, a zrzucenie aplikacji do przesyłania wiadomości na inną nie będzie łatwe.

Najlepsze alternatywne aplikacje WhatsApp to aplikacje do przesyłania wiadomości, które byłyby polecane w dowolnym miejscu i czasie.

Są to bezpieczne aplikacje do czatowania i wysyłania multimediów na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android. Oto najlepsze alternatywne aplikacje WhatsApp na telefon komórkowy.

Najlepsze alternatywne aplikacje WhatsApp

Jeśli nie lubisz WhatsApp i potrzebujesz alternatywy dla WhatsApp, która pomoże Ci udostępniać wiadomości, filmy i zdjęcia.

Oto najlepsze alternatywne aplikacje WhatsApp na Androida i iOS.

Posłaniec

komunikator facebookowy

Messenger to świetna alternatywa dla WhatsApp. Messenger to druga najpopularniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości po WhatsApp i oczywiście jest własnością Facebooka. Należące do Facebooka dwie najpopularniejsze aplikacje do przesyłania wiadomości.

Dzięki aplikacji do przesyłania wiadomości możesz wysyłać prywatne wiadomości między osobami bez tworzenia konta na Facebooku.

Możesz bezpiecznie prowadzić tajną rozmowę w aplikacji bez ingerencji nikogo, ale najpierw musisz włączyć tajną rozmowę w Messengerze.

Komunikator Telegramu

Komunikator Telegramu

Jeśli szukasz najbliższej alternatywy dla WhatsApp, Telegram Messenger jest jednym z najlepszych zakładów, jako jedna z najlepszych prywatnych aplikacji do przesyłania wiadomości.

Może pochwalić się ponad trzystoma milionami użytkowników na całym świecie. Chociaż jest bardzo daleko od przestrzeni WhatsApp.

Jedyną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o Telegramie, jest to, że jest wszędzie.

Mając tylko swój numer telefonu, możesz uzyskać dostęp do aplikacji z telefonu komórkowego i komputera.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, jest tego bardzo dużo. Telegram jest podobny do aplikacji do masażu należącej do Facebooka, WhatsApp.

I jest to jeden z największych konkurentów WhatsApp. Ma kompleksowe szyfrowanie (tajny czat Telegram), a także zawiera wiadomość o samozniszczeniu; który został uwzględniony na WhatsApp.

Posłaniec sygnału

Prywatny komunikator Signal

Popularny Signal Messenger to jedna z najlepszych alternatyw dla WhatsApp, mająca na uwadze bezpieczeństwo.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych ofert pracy, takich jak Uber Eats (wysoko płatne!)

Aplikacja do przesyłania wiadomości przeszła długą drogę, aby dotrzeć tam, gdzie jest. To tak jak WhatsApp; potrzebujesz numeru telefonu, aby rozpocząć i rozpocząć udostępnianie wiadomości.

Signal oferuje bardzo podobną funkcję do WhatsApp, ma szyfrowanie typu end-to-end.

Włącz tworzenie kopii zapasowych czatu i blokadę ekranu aplikacji, aby nikt nie miał dostępu do Twojego prywatnego czatu.

Możesz używać tej aplikacji jako aplikacji do przesyłania wiadomości w telefonie. Signal to aplikacja typu open source, co oznacza, że ​​kod źródłowy jest dostępny dla wszystkich, w przeciwieństwie do WhatsApp.

Ale to jest w porządku, ponieważ aplikacja jest open-source, nikt nie przychodzi do tworzenia backdoora do aplikacji, który daje dostęp innym osobom.

Snapchat

Snapchat

To nie jest tylko platforma społecznościowa do udostępniania zdjęć i filmów. Aplikacji można używać do wysyłania wiadomości znajomym.

Snapchat może pochwalić się kilkoma unikalnymi funkcjami, które odróżniają go od reszty.

Wiesz, popularne historie na Facebooku i Instagramie, Snapchat przyniósł pomysł, ale to właśnie robi teraz każda firma (bierze).

Aplikacja do przesyłania wiadomości zawiera wiadomość samozniszczenia, która usuwa wiadomość po pewnym czasie.

Funkcja przesyłania wiadomości w aplikacji ostrzega Cię, gdy ktoś próbuje zrobić zrzut ekranu Twojego czatu.

Podobnie jak inne aplikacje do przesyłania wiadomości; Snap umożliwia także tworzenie czatów grupowych, połączeń głosowych, grupowych połączeń głosowych, gifów i nie tylko.

Posłaniec Elementów (Riot.IM)

Element Bezpieczny komunikator

Aplikacja do przesyłania wiadomości Riot to jedna z najlepszych alternatyw WhatsApp, która obsługuje zarówno połączenia wideo, jak i głosowe.

Zamiast numeru telefonu aplikacja podaje unikalny identyfikator, który umożliwia wysyłanie wiadomości do innych osób.

Riot jest jak Signal, oprogramowanie open source, które jest dostępne publicznie.

A open source wydaje się być bezpieczne, ponieważ firma nie będzie miała możliwości dodania backdoora do aplikacji. Aplikacja do przesyłania wiadomości obsługuje również bota.

Możesz stworzyć pokój. Jest pokój publiczny i pokój prywatny. Możesz dołączyć do pokoju publicznego i za pomocą linku przejść do pokoju prywatnego.

🔥 Zalecana:  Potencjał technologii rozproszonej księgi rachunkowej: jak TradFi może zaoszczędzić 100 miliardów dolarów rocznie

Aplikacja obejmuje również cały system i jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

Komunikator Threema

Komunikator Threema

Porozmawiaj o tej aplikacji do przesyłania wiadomości z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwa — powinieneś sprawdzić Threema.

Threema to prywatna aplikacja do przesyłania wiadomości, podobnie jak Signal — wszystkie wiadomości są przechowywane w lokalnej pamięci masowej.

Bez korzystania z numeru telefonu komórkowego możesz wysyłać wiadomości do innych za pomocą Threema ID.

Threema jest dostarczana z szyfrowaniem typu end-to-end, które obejmuje całą zawartość, która jest dostarczana jako wiadomość. I oczywiście mają status taki jak WhatsApp.

Inne funkcje obejmują formatowanie wiadomości, tworzenie ankiet i zabezpieczanie wiadomości hasłem.

Threema ma siedzibę w Szwajcarii, która słynie z przepisów dotyczących ochrony prywatności. Oznacza to, że Twoje dane nie zostaną naruszone. Możesz korzystać z aplikacji i cieszyć się fajnymi funkcjami.

Posłaniec przewodowy

Posłaniec przewodowy

Aby Twoje dane były bezpieczne, Wire to najlepszy sposób na bezpieczne przesyłanie wiadomości. Aplikacja do przesyłania wiadomości jest wyposażona w zabezpieczenia.

Aplikacja oferuje kompleksowy model szyfrowania, który chroni wszystkie Twoje wiadomości.

Zawiera bezpłatne konto osobiste i płatny biznesplan, który zawiera dodatkowe funkcje i więcej wsparcia. Wire oferuje bezpłatne natychmiastowe połączenia głosowe i wideo.

Tak jak każda inna aplikacja do masażu, możesz udostępniać pliki i formatować tekst.

Aplikacja zawiera również wiadomość samozniszczenia — w której ustawiasz czas, a wiadomość znika, gdy nadejdzie czas. Masz również opcję zabezpieczenia czatu.

Komunikator Vibera

Komunikator Vibera

Świetna alternatywa dla WhatsApp do przesyłania wiadomości, aplikacja ma wiele podobieństw.

Wszystko, czego zawsze potrzebujesz w aplikacji do przesyłania wiadomości, jest tutaj, możesz prowadzić rozmowy głosowe i wideo ze znajomymi, tworzyć czat grupowy i czat błyskawiczny.

Viber oferuje kompleksowe szyfrowanie wszystkich swoich wiadomości, a także funkcję samozniszczenia w czasie, która umożliwia automatyczne usuwanie wiadomości w określonym czasie.

Dzięki Viber możesz śledzić swoje Zaufane kontakty, weryfikując tożsamość drugiego uczestnika czatu; odbywa się to poprzez zamianę tajnych kluczy. Możesz wyłączyć potwierdzenia odczytu.

🔥 Zalecana:  Badanie przeprowadzone przez University of Otago mówi, że VR może leczyć fobie

Dzięki Viber będziesz mógł ukrywać rozmowy i blokować wiadomości za pomocą tajnego kodu.

Jeśli nie chcesz, aby Twój status był dostępny publicznie, możesz go ukryć. A aplikacja do przesyłania wiadomości powiadomi Cię, gdy stały zmieni dane swojego konta.

LINIA

LINIA

Popularna aplikacja do przesyłania wiadomości z funkcjami podobnymi do każdej innej platformy do przesyłania wiadomości.

Jego podstawową potrzebą jest bezpieczeństwo; aplikacja to ma — aplikacja oferuje kompleksowe szyfrowanie oraz obsługę połączeń głosowych i wideo.

Aplikacja do przesyłania wiadomości zawiera aktualizację statusu; oś czasu zawierająca zdjęcia znajomego.

Ma również sklep z naklejkami, taki jak WhatsApp. Możesz także dołączyć blokadę hasła, filtrować wiadomości, motywy i wiele innych.

Wycieczka Messenger

Wycieczka Messenger

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zabawną aplikację do przesyłania wiadomości, możesz wybrać Hike — następną alternatywę dla aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp.

Dzięki aplikacji do przesyłania wiadomości Hike możesz używać ich Hikemoji — wystarczy, że po zrobieniu sobie selfie utworzysz awatara.

Aplikacja ma ponad 100 dostępnych naklejek, 1000 dodatkowych fryzur i więcej rysów twarzy.

Hike oferuje różne motywy czatu, których możesz użyć jako tła czatu. Przechodząc do części dotyczącej prywatności i bezpieczeństwa aplikacji do przesyłania wiadomości.

Hike oferuje tajny kod do zablokowania czatu. Możesz także użyć odcisku palca.

Jeśli poważnie szukasz najlepszych alternatywnych aplikacji WhatsApp, są to aplikacje zabezpieczające i prywatne wiadomości, które pomogą Ci zachować prywatność.

Twoja prywatność powinna być Twoim priorytetem — nie pozwól, aby jakakolwiek firma Ci to odebrała.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie