10 najlepiej płatnych miejsc pracy w funduszach inwestycyjnych na rynku nieruchomości

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepiej płatnych miejsc pracy w funduszach inwestycyjnych na rynku nieruchomości

Myślisz o pracy w branży nieruchomości? Jeśli tak, to dziś jest dzień, w którym poznasz najlepiej płatną pracę w funduszach powierniczych zajmujących się inwestycjami w nieruchomości (REIT).

Nieruchomości na całym świecie to stosunkowo nowa, ale ekscytująca klasa aktywów, w którą obecnie ludzie rozważają inwestowanie. Możliwości inwestycyjne zapewniające dodatkowe przepływy pieniężne są koniecznością, gdy planujesz swoje cele finansowe.

A inwestowanie w nieruchomości jest najlepszą strategią inwestycyjną, zwłaszcza gdy warunki rynkowe są odpowiednie. Posiadanie nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami lub zostanie inwestorem w nieruchomości to nie tylko opcje związane ze strumieniem dochodów związanych z nieruchomościami.

Istnieją strategie inwestycyjne związane z nieruchomościami, które mogą zwiększyć twoje portfele.

Dowiedz się tutaj, co i dlaczego praca w inwestycjach w nieruchomości pomoże Ci w zaspokojeniu Twoich potrzeb finansowych. Dowiemy się również, dlaczego większość inwestorów uzależnia się od tego jako części swojego portfela inwestycyjnego.

Co to jest fundusz inwestycyjny w nieruchomości?

Fundusze Inwestycyjne Nieruchomości, tzw REIT-y, to spółki posiadające i zarządzające nieruchomościami. Obsługują różne nieruchomości, takie jak centra handlowe, hotele, biurowce, magazyny i lasy komercyjne.

W Stanach Zjednoczonych istnieje łącznie 3,5 biliona dolarów aktywów należących do REIT-ów. Firmy te generują dochody z nieruchomości, które w zamian muszą płacić inwestorom.

Istnieją przypadki, w których fundusze inwestycyjne w nieruchomości również finansują nieruchomości. Fundusze inwestycyjne w nieruchomości to to samo, co inwestowanie w akcje, ale dzięki REIT-om inwestorzy mogą nabywać cenne aktywa i mieć szansę na uzyskanie stabilnego wspólnego dochodu.

Właśnie dlatego wiele osób inwestuje w nieruchomości jako doskonały sposób na ekspansję pasywne strumienie dochodu. Te towary i możliwość uzyskania wysokich zysków przyciągają ludzi do inwestowania w nieruchomości.

Szukasz bezpiecznych inwestycji o wysokich stopach zwrotu? W takim razie fundusze inwestycyjne w nieruchomości są tym, czego szukasz!

Różne typy funduszu inwestycyjnego w nieruchomości

Teraz, gdy już wiesz więcej o inwestycjach w nieruchomości, spójrz na różne rodzaje REIT, w które możesz inwestować. Każdy z nich generuje dochód poprzez pobieranie czynszu, sprzedaż mieszkań lub kredyty hipoteczne.

Zaufanie do inwestycji w nieruchomości dłużne

REIT zorientowane na dług to organizacje, które dostarczają pieniądze klientom, którzy chcą kupić nieruchomości. Jest to podobne do firm pożyczkowych, ponieważ daje kupującemu długi, aw zamian musi zapłacić odsetki od pożyczki.

Ten rodzaj dochodu z inwestycji pochodzi z miesięcznej opłaty odsetkowej od kredytu. Jedynym minusem tej inwestycji jest możliwość bycia oszukanym. Wielu kupujących opóźnia płatność, a niektórzy po prostu wychodzą bez płacenia odsetek.

Equityment Real Estate Investments Trusts

Equitability REIT to inwestycje dokonywane w sektorach takich jak apartamenty, nieruchomości mieszkalne, sklepy, rynki i kurorty. Po zatwierdzeniu propozycji fundusze inwestycyjne zajmujące się nieruchomościami ustanawiają, nadzorują i budują centrum.

Następnie REIT-y będą wypłacać inwestorom procent otrzymanego zysku. Całkowity dochód z inwestycji stanowi całkowity zysk REIT-ów i zostanie podzielony na podstawie umowy.

Fundusze powiernicze ds. inwestycji w nieruchomości o charakterze medycznym

REIT-y zorientowane na medycynę inwestują w nieruchomości, takie jak przychodnie wielospecjalistyczne, obiekty badawcze lub budynki służby zdrowia. Trudno sobie wyobrazić, że ten się nie powiedzie, ponieważ są obecnie bardzo poszukiwane.

Zapotrzebowanie na szpitale rośnie. Laboratoria, specjalistyczne testy i domy opieki również mają swoje własne potrzeby. Można więc śmiało powiedzieć, że inwestowanie w sektor medyczny przyniesie Ci zysk i zdecydowanie pozwoli rozwinąć Twój biznes.

Merchandise Real Estate Investment Trust

Inwestycje w towary to sklepy detaliczne i rynki, takie jak domy towarowe, centra handlowe, supermarkety i inne centra.

Jednak REIT nie będą nimi zarządzać ani ich produkować. Zamiast tego dają nabywcy długi i pobierają zyski od sklepów detalicznych i właścicieli rynków.

🔥 Zalecana:  23 najlepsze oferty pracy online i offline dla studentów

Fundusz Inwestycji Krajowych w Nieruchomości

Ten REIT rozpocznie się od tworzenia mieszkań, mieszkań, społeczności na dużą skalę, złożonych centrów i nie tylko. Mówiąc o krajowych REIT-ach, są to niektóre z głównych obowiązków REIT-ów.

Bez względu na dziedzinę, zarówno grunty, jak i nieruchomości nie doświadczą spadków, ponieważ każdy sektor obsługiwany przez fundusz inwestycyjny nieruchomości to dobry wybór kariery. Na co czekasz? Zainwestuj i wspinaj się na swój sposób sukces finansowy i niezależność.

Funkcje związane z inwestycjami w nieruchomości

Fundusze powiernicze zajmujące się inwestycjami w nieruchomości mają szeroki zakres funkcji zawodowych, które obejmują biura zaplecza, role operacyjne, kontakty z klientami i wiele innych. Każdy z tych działów jest dostępny w REIT-ach.

Podsumowując, REIT są proste, zbierają pieniądze od inwestorów na założenie lub zakup nieruchomości, aw zamian maksymalizują przepływ gotówki dla inwestorów.

11 najlepiej płatnych ofert pracy w funduszu inwestycyjnym w nieruchomości

Przejdźmy do różnych typów miejsc pracy w REIT-ach. W rzeczywistości jest ich wiele, ale wybraliśmy 10 najlepiej płatnych prac w funduszach inwestycyjnych na rynku nieruchomości, które sprawią Ci przyjemność.

1. Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Wszyscy znamy pośredników w obrocie nieruchomościami i to oni są dobrzy w negocjowaniu nieruchomości. To dobrze płatna praca w sektorze REIT.

Pamiętaj, że praca jako broker to nie to samo, co praca jako agent. Brokerzy posiadają licencję, a przede wszystkim przeszli standardowy test kwalifikacyjny. Wyspecjalizowali się i otrzymali certyfikaty uprawniające do pracy samodzielnie lub razem z agentami.

Jeśli chcesz, możesz uczyć się więcej, aby osiągnąć wyższą pozycję lub zbudować własne biuro. Brokerzy mają sześciocyfrowe wynagrodzeniea ich umiejętności i techniki są warte swojej ceny.

2. Agent nieruchomości

Agenci nieruchomości to jedno z miejsc pracy, które wciąż rośnie w dziedzinie nieruchomości. Polegają one na pomaganiu ludziom w zakupie domu lub sprzedaży nieruchomości.

Agenci zajmujący się nieruchomościami mieszkalnymi łączą kupujących i sprzedających oraz działają jako medium. Niektórzy agenci specjalizują się w nieruchomościach mieszkalnych, podczas gdy inni agenci wiedzą więcej o nieruchomościach komercyjnych. Te właściwości to domy, mieszkania, domy na plaży i wiele innych.

Jeśli chodzi o agentów zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi, łączą one również kupujących i sprzedających. Nieruchomości w tej sekcji to centra handlowe, hotele, magazyny, apartamenty do wynajęcia itp.

Nie mylić z pośrednikami w obrocie nieruchomościami i agentami. Są to zupełnie różne rzeczy. Jak wspomniano powyżej, pośrednicy w obrocie nieruchomościami są licencjonowani i ukończyli dodatkowe szkolenie, dzięki czemu mogą pracować samodzielnie i zatrudniać innych agentów do pracy dla nich. Tymczasem pośrednicy w obrocie nieruchomościami mają licencję zawodową i zwykle pracują dla firmy maklerskiej.

3. Inwestorzy w nieruchomości

Inwestorzy to jedno z zadań trustów inwestycyjnych w nieruchomości, do którego nie każdy chciałby pracować. Inwestorzy nieruchomościobowiązki wymagają zakupu aktywów i dodania większej wartości do nieruchomości przed ich sprzedażą po wyższej cenie.

To całkiem proste, prawda? Może to być najbardziej dochodowa praca w tej dziedzinie. Ale aby to zadziałało, potrzeba czasu, cierpliwości i umiejętności. Aby to zrobić, będziesz musiał wiedzieć, kiedy kupować, gdzie kupować i kiedy sprzedawać.

Oznacza to, że musisz być bystry w badaniu rynku i podążaniu za trendami. Jeśli to jest dla Ciebie, oto niektóre z wymagań, które powinieneś mieć:

 • Gotowość do podejmowania ryzyka.
 • Głód wiedzy o branży inwestycji w nieruchomości.
 • Umiejętność dostosowania różnych strategii kupna i sprzedaży różnych nieruchomości.

4. Nabycie

Funkcja akwizycji w nieruchomościach polega na pozyskiwaniu nowych okazji inwestycyjnych i doprowadzeniu transakcji do końca. Jeśli interesujesz się przejęciami, musisz być dobrze przygotowany, ponieważ ten rodzaj pracy wiąże się również z liczbami.

🔥 Zalecana:  25 najlepiej sprzedających się przedmiotów w OfferUp w 2023 r. (aby zarobić świetne pieniądze)

Aby ubiegać się o to stanowisko, powinieneś mieć stopień naukowy lub doświadczenie w zakresie rynków kapitałowych, marketingu, finansów lub ogólnego biznesu. Przejmujący przeważnie wywodzi się z bycia analitykiem i zarabia około 80 000 USD.

Awans od analityka idzie w górę od współpracownika, następnie do kierownika, po którym zostanie wiceprezesem. Jednak zwykle zależy to od firmy, w której pracujesz, a jako wiceprezes ds. przejęć możesz zarobić do 200 000 USD.

5. Rozwój

Praca dewelopera polega na całkowitym budowaniu nowych nieruchomości. Jest to projekt, który ma zarządzanie i współpracuje z innymi funkcjami w celu realizacji rozwoju nieruchomości.

Będziesz także współpracować z wykonawcą i podwykonawcami w zakresie projektowania, stylów i konstrukcji projektu. W zależności od REIT, praca dewelopera zarobi do 6 cyfr, tyle samo co wiceprezes ds. budownictwa w REIT.

Dodatkowo, będąc deweloperem, masz również okazję zobaczyć z pierwszej ręki, jakie są możliwości arbitrażu nieruchomości za granicą. Jeśli chcesz dowiedzieć się o innych możliwościach zarabiania pieniędzy, możesz dowiedzieć się więcej o innych strumieniach dochodów, takich jak pożyczki peer-to-peer.

6. Real Estate Investment Trusts Analityk Jobs

Kolejnym z najlepiej płatnych zawodów w funduszach inwestycyjnych zajmujących się nieruchomościami jest analityk. Analityk pomaga zespołowi ds. nieruchomości i finansów w nabywaniu, zbywaniu, marketingu i finansowaniu nieruchomości.

Pomagają w badaniu, analizie danych i monitorowaniu rynku nieruchomości, pozwalając firmie podejmować mądre decyzje i plany przy zakupie nieruchomości.

REIT wymaga uruchomienia modeli finansowych na aktywach obrotowych i zakupach firmy, przy użyciu różnych typów narzędzia finansowe.

Oto kilka wymagań, jeśli chcesz ubiegać się o stanowisko analityka w REIT:

 • Licencjat z finansów, ekonomii lub nieruchomości
 • Umiejętności analityczne
 • Umiejętności organizacyjne
 • Umiejętności badawcze
 • Doświadczenie w zarządzaniu programami, raportami i innymi obciążeniami
 • Odpowiednia wiedza z zakresu finansowania, lokalnych rynków nieruchomości i nie tylko

7. Konsultant ds. Relacji

Konsultant ds. Relacji to praca, której chce większość ludzi, ponieważ te prace REIT mają wysokie wynagrodzenie. Jest uważany za najlepszy wybór kariery dla entuzjastycznych ludzi.

Do ich obowiązków należy komunikowanie się z wynalazcami i poszukiwanie potencjalnych projektów do podjęcia.

Ich praca koncentruje się na relacjach z akcjonariuszami, sporządzaniu raportów inwestycyjnych oraz tworzeniu zespołów na spotkania i warsztaty.

8. Zarządzanie aktywami

Funkcja zarządzania aktywami nadzoruje pracę operacyjną i finansową portfela aktywów w ramach REIT.

Wiceprezes lub starszy wiceprezes jest zwykle obecny i kieruje zarządzającymi aktywami. Ta funkcja współpracy współpracuje z działem księgowości, zakupów, rozwoju i finansów, aby osiągnąć cele, opierając się na przepisach REIT.

Jeśli chcesz osiągnąć stanowisko wiceprezesa ds. zarządzania aktywami, będziesz musiał mieć licencjat z 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Na tym stanowisku możesz spodziewać się wynagrodzenia w wysokości 250 000 USD rocznie.

9. Rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy jest dobrze wyszkolony do wyceny i określenia wartości nieruchomości. Może to być nieruchomość mieszkalna lub komercyjna. Określenie wartości nieruchomości zależy od rynku i innych czynników ekonomicznych.

Aby zostać rzeczoznawcą majątkowym, należy posiadać licencję oraz ukończyć odpowiednie kursy rzeczoznawcy majątkowego i zdać.

Wykształcenie jest ważne i musi dotyczyć ekonomii, finansów, nieruchomości i innych powiązanych kursów. Rzeczoznawcy zarabiają mniej więcej 53 000 USD rocznie, więc jest to oferta dla Ciebie, jeśli szukasz wysoko płatnej pracy w firmie.

10. Praca adwokata ds. nieruchomości

Kolejną doskonale płatną pracą w inwestycjach w nieruchomości jest bycie prawnikiem. Ich praca polega na rozstrzyganiu różnych sporów dotyczących własności i przeniesienia własności. Może to być wydawanie tytułów, przenoszenie, dokumentacja lub inne kwestie prawne dotyczące nieruchomości.

Adwokaci odgrywają główną rolę w REIT-ach. Działają jako mediatorzy między kupującymi, sprzedającymi i firmą. Ponadto udzielają wskazówek prawnych zarówno kupującym, jak i sprzedającym. To zagwarantuje, że obie strony będą postępować zgodnie z podstawowymi wytycznymi dotyczącymi wszelkich transakcji dotyczących nieruchomości i zapobiegnie sporom.

🔥 Zalecana:  13 rzeczy, które łatwo sprzedać, aby szybko zarobić

Roczne wynagrodzenie adwokata waha się od 119 000 do 125 000 USD.

11. Zarządca Nieruchomości

Zarządcy nieruchomości nadzorują codzienną działalność wynajmowanych nieruchomości. Zajmują się wszystkim, od wyszukiwania i sprawdzania najemców po utrzymanie nieruchomości i pobieranie czynszu.

Najlepszą rzeczą w byciu zarządcą nieruchomości jest to, że nie musisz mieć wyższego wykształcenia i możesz rozpocząć tę pracę w dowolnym momencie. Wszystko, czego potrzebujesz, to umiejętności interpersonalne, zdolność do bycia zorganizowanym, a będziesz na dobrej drodze do zarobienia sześciu cyfr rocznie.

Korzyści z zaufania do inwestycji w nieruchomości

Dlaczego miałbym chcieć pracować w funduszach powierniczych zajmujących się inwestycjami w nieruchomości (REIT)? Z REIT-ami możesz doświadczyć bezpiecznych inwestycji, wyższego wskaźnika sukcesu i satysfakcji z osiągania zysków.

Fundusze inwestycyjne nieruchomości składają się z doświadczonego zespołu w zarządzaniu, zakupach i zakładaniu nieruchomości komercyjnych.

Oto niektóre korzyści płynące z pracy w firmie powierniczej zajmującej się inwestycjami w nieruchomości:

 • Wielokształtność – REIT-y wierzą w dywersyfikację. Zamiast inwestować wszystkie swoje fundusze w jeden sektor, rozkładają go.
 • Zwraca się poprzez dywidendy – Dzięki akcjom kapitałowym kierownictwo zdecyduje, czy wypłacić inwestorom dywidendy, czy reinwestować zyski z powrotem w spółkę. REIT-y przekazują inwestorom 90% zysków.
 • Przejrzystość – Procesy inwestycyjne REIT-ów będą realizowane przy zachowaniu należytej drogi przed inwestorami. Utrzymali swoją wiarygodność wobec swoich inwestorów, dokonując finansowania przy użyciu odpowiednich dokumentów i legalnych sposobów.
 • Zwraca się poprzez uznanie – Choć na rynku trudno spotkać wzrosty cen akcji, REIT-y spisały się dobrze w długoterminowej aprecjacji nieruchomości. Podczas gdy krótkoterminowe wahania zwykle się zmieniają, jego stopy procentowe nie będą miały wpływu na nieruchomości komercyjne.
 • Niska zmienność i niska korelacja – Przychody z wynajmu i koszty zarządzania można przewidzieć już na podstawie krótko- i długoterminowej analizy. Analityk może łatwiej przewidzieć pracę REIT-ów niż akcje, które nie są tak przewidywalne.
  REIT zwykle nie działają tak samo jak akcje lub obligacje. Ich ceny charakteryzują się niską korelacją i są bardzo pomocne w dywersyfikacji portfela.

Wniosek – najlepiej płatne oferty pracy w funduszach inwestycyjnych na rynku nieruchomości

Branża nieruchomości jest duża i szybko się rozwija, nie wykazując oznak spowolnienia. Zawsze znajdą się najemcy szukający domu do zamieszkania, przedsiębiorca szukający kompleksu biurowego dla swojej firmy czy korporacja szukająca budynku dla swoich pracowników.

REIT-y powstały, aby zarządzać wszystkimi zainwestowanymi pieniędzmi od wielu inwestorów od samego początku. To prawdziwa inwestycja o prawdziwej wartości rynkowej, która zwiększy Twoją wartość netto.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość, możesz ubiegać się o wiele prac, aby zarobić potrzebne pieniądze, od rzeczoznawcy po agenta, analityka lub adwokata. Praca w REIT zapewni Ci niezbędną wiedzę, której potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele finansowe.