10 miejsc pracy konsultanta ds. snu dziecka, aby zarobić więcej pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 miejsc pracy konsultanta ds. snu dziecka, aby zarobić więcej pieniędzy

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Moje pierwsze dziecko strasznie spało. Tak źle, że nie przespał nocy, dopóki nie skończył 14 miesięcy. Pamiętam, jak desperacko potrzebowałam odpoczynku, że co noc modliłam się, żeby spał dłużej niż 2-3 godziny bez przerwy. Gdyby ktoś był dostępny i pomógł mi znaleźć magiczne zaklęcie, które skłoniłoby mojego syna do dłuższego snu, zapłaciłbym mu do ostatniego centa, jaki miałem. Niestety nie wiedziałam wtedy, że istnieją doradcy do spraw snu dziecka.

Teraz wiem, że byłam tylko pierwszą mamą bez doświadczenia, która nie była świadoma świata zasobów oferowanych mamom nowych dzieci. Jeśli ty też miałeś dziecko odporne na sen, to jestem pewien, że możesz utożsamić się z moją walką.

Na szczęście praca konsultanta ds. snu zyskuje na popularności i oferuje mnóstwo możliwości pomocy rodzicom, którzy desperacko potrzebują snu. Najlepszą częścią tego wyboru kariery jest to, że coaching jeden na jeden jest tylko jednym z wielu sposobów zarabiania pieniędzy w branży, która stała się bardzo lukratywną. Jeśli pomaganie innym ludziom i zarabianie pieniędzy jako konsultant ds. snu brzmi dla Ciebie intrygująco, z przyjemnością dowiesz się, że łatwo jest zamienić to w udaną karierę.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Inwestycje wymagane do zarabiania pieniędzy jako konsultant ds. snu

Decydując się na pracę konsultanta ds. snu, należy wziąć pod uwagę pewne koszty początkowe. Poniższe pomysły zwiększą Twoje szanse na stworzenie udanej firmy zajmującej się doradztwem w zakresie snu.

Centrum zarządzania snem u dzieci

Aby zostać konsultantem ds. snu, musisz najpierw ukończyć kurs certyfikacyjny. Centrum zarządzania snem u dzieci oferuje fantastyczną klasę, która zawiera wszystkie zasoby, których możesz potrzebować do założenia firmy, pozyskania klientów i zarabiania pieniędzy. CPSM zapewni ci znakomitą edukację skoncentrowaną na bezpiecznych praktykach związanych ze snem, odpowiednich kamieniach milowych rozwoju niemowląt i komunikacji z rodzinami. Rejestracja w CPSM oznacza, że ​​nigdy nie będziesz sam w tej podróży.

Po ukończeniu programu nadal będziesz mieć dostęp do społeczności wsparcia, która pomoże Ci w rozpoczęciu nowej ścieżki kariery. A kiedy zdobędziesz certyfikat doradztwa w zakresie snu, będziesz w stanie radykalnie zwiększyć zarówno liczbę klientów, jak i dochody. Kurs CPSM jest przystępny cenowo i elastyczny oraz zapewnia dożywotni dostęp, dzięki czemu możesz przeglądać dowolne materiały w czasie wolnym.

Chcesz zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu? Użyj kodu rabatowego PAYATHOMEPARENT250 przy kasie, aby otrzymać 250 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

Powiązany: Przegląd kursów Centrum Zarządzania Snem Dzieci

Urządzenie komunikacyjne

Jako konsultant ds. snu musisz być dostępny przez telefon, SMS-y i e-maile, aby rodziny mogły łatwo się z Tobą komunikować. Możesz także zaoferować potencjalnym klientom wygodę wirtualnych konsultacji, skracając czas, jaki ci niewyspani rodzice muszą spędzać na dojazdach.

🔥 Zalecana:  Były dyrektor OpenSea oskarżony o wykorzystywanie informacji poufnych i pranie brudnych pieniędzy

Możesz absolutnie używać swojego osobistego telefonu komórkowego do łączenia się z klientami lub możesz ustanowić drugą profesjonalną linię z tania firma jak Mint Mobile.

Teczka

Stworzenie gwiezdnego i łatwo dostępnego portfolio może znacznie przyczynić się do uzyskania pracy konsultanta ds. snu. Jeśli założysz informacyjne i angażujące profile na platformach takich jak LinkedIn, Facebook i Instagram, potencjalni klienci będą mogli łatwo Cię znaleźć, bez konieczności ciągłego wkładania pracy w rozkręcanie biznesu.

Zoptymalizuj swoje profile, podając szczegółowe dane kontaktowe i jasne opisy oferowanych usług. Wybierz zdjęcia, grafikę i teksty, które poprawią Twój profil i przyciągną potencjalnych klientów. Stworzenie witryny biznesowej może również pomóc w stworzeniu profesjonalnej obecności w Internecie.

Recenzje i rekomendacje klientów

Rodzice szukający konsultanta ds. snu w dużym stopniu polegają na rekomendacjach byłych klientów. Prezentowanie pozytywnych recenzji to świetny sposób na zachęcenie nowych klientów do rezerwacji usług. Większość ludzi unika kupowania źle ocenianych produktów od sprzedawców internetowych, ale skłania się ku produktom, które uzyskały znakomite recenzje.

Ta koncepcja dotyczy również recenzji klientów. Poproś zadowolonych klientów o pozostawienie opinii o Twojej firmie, a następnie zacytuj ich na swoich profilach i podziel się ich rekomendacjami na platformach społecznościowych. Możesz nawet dołączyć niektóre z tych cytatów do drukowanych materiałów marketingowych wraz ze szczegółami dotyczącymi swoich usług.

Powiązany: Jak rozpocząć działalność w zakresie domowej opieki dziennej

10 lukratywnych ofert pracy konsultanta ds. snu

Znajdź oferty pracy związane z treningiem snu, korzystając z poniższych dziewięciu pomysłów. Możesz sprawić, że to nowe przedsięwzięcie odniesie wielki sukces, jeśli zechcesz myśleć nieszablonowo.

1. Klienci Virtual Sleep Coaching

Praca trenera snu nie ogranicza się do spotkań twarzą w twarz. Podczas gdy niektórzy klienci mogą preferować, abyś odwiedzał ich domy, aby pracować z nimi osobiście, możesz również rozszerzyć swoją działalność o wirtualny coaching snu. Dzięki tej opcji możesz świadczyć swoje usługi potencjalnym klientom na całym świecie za pośrednictwem platform takich jak Zoom i Google Hangouts. Obsługuj tych zdalnych klientów w taki sam sposób, jak gdybyś był fizycznie obecny w ich domach.

Podczas tych wirtualnych spotkań wsłuchaj się w rodzinne zmagania, zadawaj pytania, które pomogą Ci zrozumieć potrzeby maluszka, a rodzicom przekaż informacje edukacyjne, które pomogą im w końcu zasnąć. Możesz je pocieszać i edukować – a nawet zmieniać ich życie – z odległości wielu kilometrów. Nie pozwól, aby odległość ograniczała ilość pieniędzy, które możesz zarobić jako konsultant ds. snu.

2. Płatny coaching grupowy na Facebooku

Facebook to świetne narzędzie, które może pomóc Ci naprawdę zwiększyć swoje dochody. Skonfiguruj prywatną stronę dostępną tylko dla płacących klientów. Publikuj zasoby i pomoc na żywo oraz odpowiadaj na wszelkie pytania pojawiające się w społeczności. Ta prywatna przestrzeń da niewyspanym rodzicom możliwość połączenia się zarówno z Tobą, jak i między sobą.

Ludzie, którzy łączą się z innymi, którzy stoją przed tymi samymi wyzwaniami, często tworzą więź; przyjaźnie często kwitną z tych interakcji. Twoja może być grupą, która ułatwia te relacje i obserwuje, jak twoi klienci nawiązują się, jednocześnie znajdując ulgę w problemach ze snem. Możesz pobierać miesięczną opłatę abonamentową za swój czas i usługi, które świadczysz na rzecz grupy.

Powiązany: Jak zostać trenerem życia

3. Napisz e-booki konsultanta ds. snu

Dodaj pisanie i sprzedaż e-booków do swojej listy ofert pracy jako konsultant ds. snu. Jest to lukratywna opcja, która z czasem może zapewnić pasywny dochód. Ebooki to gorący towar, ponieważ gdy tylko kupujący go kupią, mogą od razu zacząć konsumować informacje, zamiast czekać na otrzymanie fizycznej książki pocztą. Napisanie udanego ebooka może zwiększyć Twoją obecność jako eksperta w branży.

Rozważ napisanie konkretnych tytułów, takich jak „Porady dotyczące snu dla niemowląt w wieku 6–9 miesięcy” lub „Wskazówki dotyczące treningu snu dla niemowląt w wieku 9–12 miesięcy”. Możesz także tworzyć e-booki z poradami dotyczącymi snu dla małych dzieci, a nawet starszych dzieci. Im więcej książek napiszesz, tym większe masz możliwości generowania silnego dochodu pasywnego.

🔥 Zalecana:  Typowe błędy YouTube (i sposób ich naprawy)

4. Utwórz kurs online

Jako konsultant ds. snu możesz również skorzystać z okazji i stworzyć kurs online, który pomoże rodzicom dowiedzieć się o bezpiecznym śnie, usypianiu dzieci bez rekwizytów do spania i zmniejszaniu liczby nocnych przebudzeń. Możesz także zaprojektować wiecznie aktualny kurs szkoleniowy dotyczący snu, którego treści pomogą innym konsultantom ds. snu znaleźć klientów, uzyskać certyfikat i uzyskać dostęp do dodatkowych zasobów. Możliwości są nieskończone.

Tworzenie kursu online będzie wymagało poświęcenia trochę czasu z góry, ale kwota pieniędzy, którą będziesz w stanie zarobić, będzie tego warta. Twój kurs może zostać udostępniony na platformie, która umożliwi klientom jego zakup w dowolnym momencie. Dlatego ta opcja pasywnego dochodu jest warta dodania do listy ofert pracy doradcy ds. snu.

Powiązany: Recenzja SamCart: Stwórz idealny kurs online

5. Zaprojektuj wydruki do treningu snu

Stań się zasobem zarówno dla rodziców, jak i innych konsultantów ds. snu, tworząc wydruki dotyczące treningu snu. Mogą to być szybkie wskazówki, kamienie milowe w rozwoju, okna przebudzenia według wieku i afirmacje dla rodziców. Rodziny mogą je następnie wydrukować, aby były łatwo dostępne do śledzenia, a inni konsultanci ds. snu mogą udostępniać je swoim klientom.

Sprzedawaj swoje materiały do ​​druku na platformach takich jak Etsy i Shopify i wybieraj opłaty za sztukę. To kolejny potencjalnie lukratywny strumień dochodów dla konsultantów ds. snu.

Powiązany: Jak sprzedawać produkty cyfrowe online

6. Rozpocznij blog dotyczący treningu snu

Jeśli miałeś do czynienia z rodzajem wyczerpującego doświadczenia, które opisałem na początku tego artykułu, wiesz, jak to jest przeglądać niezliczone blogi w środku nocy, próbując wymyślić, jak sprawić, by Twoje dziecko spało dłużej. Jeśli zostaniesz konsultantem ds. snu, możesz zapewnić stały dochód, prowadząc blog informacyjny dla wyczerpanego rodzica, którym kiedyś byłem.

Utwórz łatwy w nawigacji blok blogów pełen treści na temat treningu snu. Konsekwentnie publikuj wskazówki dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące snu. Możesz zarabiać na swoim blogu, umieszczając reklamy w swoich postach lub tworząc płatne partnerstwa z odpowiednimi markami.

Możesz także zarabiać na linkach partnerskich. Jeśli odwiedzający Twojego bloga kupią artykuł, który polecasz, korzystając z Twojego linku lub kodu, otrzymasz prowizję od sprzedaży.

Chcesz zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu? Użyj kodu rabatowego PAYATHOMEPARENT250 przy kasie, aby otrzymać 250 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

7. Uruchom kanał YouTube dotyczący treningu snu

Uruchom kanał YouTube poświęcony treningowi snu i zarabiaj na tworzeniu treści wideo. Twórz treści, które omawiają trening snu – czym jest, a czym nie jest – i powiedz rodzicom, jak w końcu mogą więcej spać. Twoje filmy mogą być popularne w społeczności rodziców. Nie zapomnij pokazać swojego certyfikatu z Centrum zarządzania snem u dzieci tak, aby widzowie zrozumieli, że jesteś ekspertem w branży.

YouTuberzy osiągają wygodne dochody, umieszczając reklamy i linki partnerskie w swoich filmach. Przesyłaj dobrze zbadane i wyraźnie nagrane filmy, aby zwiększyć liczbę wyświetleń i zarabiać jeszcze więcej. Jeśli widz zobaczy lub kliknie reklamę, przyniesie Ci to pieniądze. Jeśli korzystasz również z linków partnerskich, otrzymasz zapłatę za każdym razem, gdy widz dokona zakupu za pomocą Twojego linku lub kodu.

8. Zostań prelegentem

Jako certyfikowany konsultant ds. snu możesz wykorzystać swoją wiedzę, aby zostać gościnnym mówcą na imprezach – i zarabiać za poświęcony czas. Więc dodaj to do swojej listy prac konsultingowych dotyczących snu dziecka. W społeczności rodziców zaproszeni goście to skarb.

🔥 Zalecana:  Prognozowanie energii słonecznej za pomocą SARIMA, XGBoost i CNN-LSTM – w kierunku sztucznej inteligencji

Koordynator wydarzenia zazwyczaj kontaktuje się z potencjalnymi prelegentami. Przygotuj się na tego typu prośby, zestawiając swoje stawki – za dzień lub za godzinę, albo w ramach utworzonej oferty pakietowej. Weź pod uwagę wszelkie koszty podróży, które możesz ponieść. Jako gościnny mówca będziesz mógł podzielić się swoją wiedzą konsultanta ds. snu z publicznością, która może bardzo skorzystać z Twojej wiedzy, a nawet zdecydować się na zarezerwowanie Twoich usług po wydarzeniu.

9. Rozpocznij podcast o konsultacjach dotyczących snu

Dzisiejsze społeczeństwo konsumuje mnóstwo treści za pośrednictwem podcastów. Ludzie lubią słuchać tych odcinków audio, gdy są w ruchu lub gdy nie mają czasu na czytanie. Podcast może być odtwarzany w tle, podczas gdy słuchacz wykonuje inne zadania.

Rozpocznij własny podcast z poradami dotyczącymi snu i podziel się swoją wiedzą i wskazówkami dla słuchaczy, którzy potrzebują więcej informacji na temat usypiania dzieci. Przyprowadź gości, którzy mogliby wnieść coś do rozmowy.

Chociaż ta droga pozwoli Ci dotrzeć do odbiorców, którzy mogą chcieć zarezerwować Twoje usługi, podcasty zarabiają same. Podczas podcastu możesz prosić o darowizny, współpracować z innymi firmami w celu sprzedaży miejsca reklamowego na swoim kanale, a nawet uzyskać sponsoring.

10. Freelance dla innych konsultantów ds. snu

Jeśli Twój czas na konsultacje z klientami jest ograniczony do późnych godzin nocnych i drzemek, istnieje jeszcze więcej sposobów na wykorzystanie swoich talentów jako konsultanta ds. snu, aby zarobić więcej pieniędzy. Wykorzystaj swoją wiedzę, aby wesprzeć innych konsultantów ds. snu i zostać wirtualnym asystentem.

Jako wirtualny asystent możesz redagować treści na blogi, sprawdzać redagowane artykuły i e-booki lub pomagać w umawianiu nowych klientów. Pracuj na własnych warunkach w zaciszu własnego domu w godzinach, które mają dla Ciebie największy sens. Kontynuując oferowanie niezależnych usług konsultantom ds. snu na całym świecie, możesz wykorzystać to doświadczenie do dalszego rozwoju własnego biznesu i wiedzy w branży.

Powiązany: Najlepsze kursy szkoleniowe wirtualnego asystenta

Liczba miejsc pracy konsultantów ds. snu rośnie bardziej niż kiedykolwiek

Jeśli wahałeś się, czy zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu, to jest Twoja wskazówka, aby się zanurzyć. Skorzystaj z Centrum zarządzania snem u dzieci kursu, aby szybko zdobyć certyfikat i zacząć zarabiać, korzystając z jednego lub kilku pomysłów wymienionych powyżej. Zwłaszcza jeśli kiedykolwiek byłeś niewyspanym rodzicem lub masz przyjaciół, którzy nim są, to wiesz, jak ważna jest ta praca – krótko mówiąc, zmieniająca życie.

Bądź wyczerpanym zasobem, którego potrzebują rodzice, aby pomóc im stworzyć bezpieczne i szczęśliwe warunki do spania oraz rutynę dla ich dzieci. Praca jako konsultant ds. snu nie jest uniwersalna, ale możesz stworzyć świat możliwości dla siebie, jeśli chcesz włożyć w to pracę. Zmień swoje życie i życie innych, zostając teraz certyfikowanym konsultantem ds. snu.

Chcesz zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu? Użyj kodu rabatowego PAYATHOMEPARENT250 przy kasie, aby otrzymać 250 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻