10 leniwych sposobów zarabiania na oglądaniu programów telewizyjnych w dni wolne

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 leniwych sposobów zarabiania na oglądaniu programów telewizyjnych w dni wolne

Mój ulubiony program musi być. Ręce w dół, po prostu nie mam dość. To świetny program do oglądania, gdy odpoczywam po pracowitym dniu bycia mamą. Pomaga również wiedzieć, że nawet jeśli siedzę i odpoczywam, mogę faktycznie zarabiać na oglądaniu programów telewizyjnych.

To nie jest oszustwo; istnieją rzeczywiste sposoby zarabiania na oglądaniu programów. Programy takie jak gotowanie, kryminały, dramaty, komedie, a nawet programy bożonarodzeniowe są dostępne do zarabiania pieniędzy. Jest coś dla każdego.

Dawno minęły czasy, kiedy ludzie określali oglądanie telewizji jako „stratę czasu”. Biorąc pod uwagę wiele sposobów zarabiania na oglądaniu telewizji, z pewnością nie marnujesz niczyjego czasu.

Przyjrzyj się możliwościom pracy w pełnym wymiarze godzin, aby oglądać telewizję lub rób to jako pracę dodatkową, aby zwiększyć swoje dochody. Istnieje wiele programów telewizyjnych, które tylko czekają, aż je odkryjesz.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

10 sposobów zarabiania na oglądaniu programów telewizyjnych

Jeśli poważnie myślisz o oglądaniu programów telewizyjnych za pieniądze, z przyjemnością dowiesz się, że dostępne są stanowiska w pełnym wymiarze godzin, aby to zrobić. Wybierz swoją ulubioną opcję z poniższej listy ofert pracy dla leniwych i realizuj swoje marzenie.

1. Zdobądź pracę jako profesjonalny obserwator telewizji

Tak, istnieje coś takiego jak profesjonalny oglądacz telewizji. To może brzmieć zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale nie odrzucaj tego jeszcze. Profesjonalni obserwatorzy telewizji mogą znaleźć pracę w różnych firmach, które potrzebują kogoś do przeglądu ich mediów w reklamach, reklamach i filmach krótkometrażowych. Nie są to typowo stacje telewizyjne, ale firmy chcące rozszerzyć swoją rozpoznawalność na świecie.

Jako profesjonalny obserwator telewizji możesz przyjść, aby przejrzeć treści. Przysuń krzesło, usiądź wygodnie i przejrzyj nagrania. Prawdopodobnie otrzymasz jakiś kwestionariusz, o którym będziesz pamiętać podczas oglądania programu. Dzięki temu upewnisz się, że celem pokazu jest spełnienie oczekiwań firmy. Możesz otrzymywać wynagrodzenie godzinowe lub za projekt.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu sportu

2. Zostań Taggerem Netflix

Netflix oferuje możliwości pracy, aby zarabiać na oglądaniu programów telewizyjnych. W szczególności możesz zostać taggerem i zarabiać na oglądaniu Netflix. Twoim zadaniem jako taggera jest oglądanie programów i oznaczanie ich najlepszymi deskryptorami, takimi jak komedia, romans, horror, dzieci itp.

🔥 Zalecana:  30 legalnych sposobów zarabiania pieniędzy w szkole podstawowej

Netflix oferuje własny pakiet wynagrodzeń dla tej branży. Jeśli interesuje Cię oglądanie programów za pieniądze, może to być świetna pełnoetatowa praca w serwisie Netflix. Zarabiaj na oglądaniu filmów i programów, aby móc je poprawnie oznaczyć, aby pomóc widzom znaleźć programy, które ich zainteresują.

Powiązany: Zdobądź bezpłatne konto Netflix

3. Praca w branży telewizyjnej

Branża telewizyjna kwitnie. Przy tak wielu pomysłach na historie do programów, takich jak dramaty, komedie, Boże Narodzenie, kryminały, a nawet programy kulinarne, produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Możesz dostać własną pracę w branży telewizyjnej, która polega na oglądaniu programów telewizyjnych za pieniądze.

Zostań filmowcem, montażystą, prezenterem, gospodarzem, kamerzystą lub inną posadą, która może Cię zainteresować. Złóż podanie do lokalnych stacji telewizyjnych w Twojej okolicy, aby otrzymać pracę, w której możesz zarabiać na oglądaniu telewizji. Jako pracownik będziesz miał ustaloną pensję, którą będziesz zarabiać na swoim stanowisku.

4. Zostań Transkryptorem

Osoby dokonujące transkrypcji to osoby, które oglądają programy telewizyjne i dokonują transkrypcji dźwięku na treść pisemną. Jest to przydatne dla osób z upośledzeniem słuchu, które nie słyszą programu telewizyjnego, ale nadal mogą śledzić tekst, czytając napisy.

Osoba dokonująca transkrypcji może być osobą, która pomaga sprawić, by inni nadal czuli się, jakby byli częścią pętli ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, będąc w stanie nadążyć za popularnymi programami.

Osoby dokonujące transkrypcji mogą współpracować bezpośrednio z firmami telewizyjnymi lub mogą pracować jako freelancerzy na podstawie umowy. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, aby zostać transkrybentem, wiedz, że twoja praca jest ważna i korzystna dla dużej populacji.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu filmów o Harrym Potterze

Więcej sposobów zarabiania na oglądaniu telewizji

Wykorzystaj swój wolny czas, aby zarabiać na oglądaniu telewizji. Poniższe pomysły płacą Ci za czas, który faktycznie spędzasz na oglądaniu telewizji.

5. Oglądaj reklamy i reklamy

Skrzynka odbiorczaDolary oferuje możliwości oglądania telewizji za pieniądze tylko członkom. Utwórz bezpłatne konto, aby rozpocząć oglądanie telewizji na telefonie.

Za każdą obejrzaną reklamę lub reklamę otrzymujesz rzeczywistą gotówkę wpłaconą na Twoje konto InboxDollars. Wykorzystaj te pieniądze, aby zarobić na nagrody, takie jak karty podarunkowe lub gotówka PayPal.

Otrzymasz również bonus powitalny w wysokości 5 $ za utworzenie Skrzynka odbiorczaDolary konto. Zaloguj się, przejdź do zadań, aby oglądać programy i zacznij zarabiać.

6. Uruchom własny kanał YouTube do oglądania telewizji

Możesz dosłownie założyć kanał na YouTube o wszystkim (o ile spełnia odpowiednie wytyczne). Rozważ założenie kanału o programach telewizyjnych, które lubisz oglądać. Oglądaj odcinki na żywo ze swoimi widzami lub organizuj sesję przeglądową po emisji nowych odcinków. Przekaż swoją opinię na temat tego, co Ci się podobało, a co nie w danym programie.

🔥 Zalecana:  Stale ewoluujące zadania przedszkolne dla modeli językowych – w kierunku sztucznej inteligencji

Na własnym kanale YouTube możesz umieszczać reklamy w swoich filmach, aby zarabiać na wyświetleniach na swoim kanale. Reklamy te mogą również generować dla Ciebie prowizję, jeśli widzowie klikną reklamy i dokonają zakupu. Rozważ dodanie linków partnerskich, aby polecać produkty telewizyjne, aby oglądać programy w prawdziwy sposób. Zarabiaj prowizję za te sprzedaże partnerskie i naprawdę zwiększ swoje dochody.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu YouTube

7. Pobierz aplikację Nielsena

Prawdopodobnie znasz firmę rodzinną Nielsen, która istnieje od dziesięcioleci. Firma jest jedną z największych firm badawczych w okolicy i stale się rozwija. Jeśli zostaniesz wybrany jako członek rodziny Nielsen, oznacza to, że możesz zarabiać na pobraniu aplikacji i oglądaniu programów telewizyjnych w zaciszu własnego domu. Następnie zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących tych programów.

Nielsen płaci rodzinom za czas spędzony na oglądaniu telewizji i odpowiadaniu na pytania. Najtrudniejsze jest to, że musisz zostać wybrany przez Nielsena, aby skorzystać z okazji. Czekając na zaproszenie w poczcie, rozważ zarejestrowanie się w programie Panel komputerowy i mobilny Nielsena aby zarabiać na rzeczach, które oglądasz na swoich inteligentnych urządzeniach.

Powiązany: Jak zarabiać na nic nie robieniu

Inne sposoby zarabiania na oglądaniu telewizji

Naprawdę wykorzystaj swój czas, oglądając telewizję, podczas gdy robisz inne rzeczy, które przynoszą ci pieniądze. Możesz zarabiać pieniądze, cieszyć się telewizją i nie mieć z tego powodu poczucia winy.

8. Zostań nianią

Jako niania lub opiekunka Twoim zadaniem jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i rozrywki. Czasami obejmuje to trochę czasu przed telewizorem, w zależności od zasad rodziców dotyczących czasu na ekranie. Ciesz się programami telewizyjnymi dostosowanymi do wieku z dziećmi, gdy jesteś na zegarze.

Możesz także oglądać swoje ulubione programy telewizyjne, gdy dzieci pójdą spać, a Ty czekasz na powrót rodziców do domu. Ciesz się oglądaniem binge i zarabiaj na tym, o ile wykonasz zadania po łóżku. Nianie i opiekunki otrzymują wynagrodzenie według stawki godzinowej.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu filmów TikTok

9. Zostań Pet Sitterem

Opiekunowie zwierząt domowych mają bezstresową pracę, która jest ostatecznym celem. Możesz otrzymać zapłatę za opiekę nad futrzanymi dziećmi innych ludzi, bawiąc się z psami w aportowanie, wyprowadzając je na spacer lub po prostu siedząc w domu i głaszcząc je, aby wiedziały, że nie są same. Opiekunowie zwierząt domowych mogą otrzymywać wynagrodzenie za oglądanie telewizji podczas opieki nad zwierzętami.

Jako opiekun zwierząt możesz ustalać własne stawki, jeśli chcesz otrzymywać wynagrodzenie godzinowe lub dzienne, w zależności od tego, ile czasu poświęcasz na opiekę nad zwierzętami innej osoby. Może to być w razie potrzeby, gdy właściciele wyjeżdżają na wakacje lub do pracy. Może to być również zwykła praca, w której codziennie przychodzisz, aby opiekować się zwierzęciem, jeśli właściciel pracuje przez wiele godzin poza domem.

🔥 Zalecana:  11 „Gry karciane” na „pieniądze”, w które można grać na swoim telefonie

Powiązany: Jak zarabiać na wyprowadzaniu psów

10. Zostań Opiekunką Domową

Jako opiekunka domowa naprawdę nie musisz wiele robić, aby zarabiać pieniądze. Jeśli reklamujesz swoje usługi we właściwy sposób właściwym ludziom, możesz dobrze skonfigurować swoją firmę, aby zarabiać pieniądze bez stresu.

Opiekunki domowe zazwyczaj sprawdzają dom osoby, która wyjeżdża w interesach lub dla przyjemności. Zasadniczo upewniasz się, że dom jest bezpieczny, nic podejrzanego się nie wydarzyło, a może odbierasz pocztę lub przynosisz paczki pozostawione pod drzwiami. Inne zadania, takie jak podlewanie roślin w pomieszczeniach, mogą również stanowić część pracy.

Praca może być jeszcze łatwiejsza, jeśli zdecydujesz się tymczasowo zamieszkać w domu tej osoby podczas jej nieobecności, jeśli dojazd do pracy jest zbyt daleko, aby codziennie dojeżdżać. Oznacza to, że masz dostęp do oglądania programów telewizyjnych w dowolnym momencie. Pobieraj stawkę dzienną za opiekę nad domem innej osoby pod jej nieobecność. Zarabiaj, aby odpocząć i cieszyć się telewizją.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu biura

Zarabiaj pieniądze bez stresu, oglądając telewizję za pieniądze

Zarabiać można na prawie wszystkim. Oglądanie telewizji za pieniądze nie jest wyjątkiem. Jeśli potrzebujesz mniej stresującej pracy lub po prostu chcesz mieć nowy sposób na włożenie większej ilości pieniędzy do kieszeni bez spędzania większej ilości czasu poza domem, odpowiedzią mogą być programy telewizyjne. Jest mniej stresu związanego z możliwością zarabiania na oglądaniu telewizji.

Wiem, że lubię spędzać czas w domu z moimi dziećmi, jednocześnie napełniając kubek oglądaniem dobrych reality show. Fakt, że mogę na tym zarobić, tylko osładza ofertę. Zadbaj o swoje finanse i chęć oglądania telewizji jednocześnie.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu filmów Disneya